Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (665. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 2 gündür telefonun ekranını kapadığım zaman wifi bağlantısı kopuyor. Baktım ama android telefonlar gibi bunun bir ayarını bulamadım. Bir çözümü var mıdır? Ya da bu bir problem midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can59 -- 9 Ocak 2015; 17:39:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can59

Arkadaşlar son 2 gündür telefonun ekranını kapadığım zaman wifi bağlantısı kopuyor. Baktım ama android telefonlar gibi bunun bir ayarını bulamadım. Bir çözümü var mıdır? Ya da bu bir problem midir?

Bu bir problemdir itunes ile geri yukle yaparsaniz duzelecektir, yedek almayi unutmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktgsyn

quote:

Arkadaşlar son 2 gündür telefonun ekranını kapadığım zaman wifi bağlantısı kopuyor. Baktım ama android telefonlar gibi bunun bir ayarını bulamadım. Bir çözümü var mıdır? Ya da bu bir problem midir?

Bu bir problemdir itunes ile geri yukle yaparsaniz duzelecektir, yedek almayi unutmayin

2 gün öncesine kadar hiç bir şey yoktu ama, hiç bir güncelleme felanda yüklemedim. Durduk yerde nasıl olur ki bu?
  • Cihazım 8.1 Jb li cihazı 8.1.2 ye güncellemek istiyorum içindeki verileri kaybetmeden yani telefon formatlanmadan nasıl güncelleyebilirim Jb nin gitmesi önemli değil gidebilir lütfen yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gktgsyn G kullanıcısına yanıt
    TElefonumu tekrar yükledim fakat şuanda telefonum sesli konumda olmasına rağmen whatsapp'tan gelen bildirimler sesli olarak gelmiyor. Yukarıdan bildirim çubuğu çıkıyor ama ses çıkmıyor. Ayarlardan da kontrol ettim bir problem yok. Sizce sorun nedir Yardımcı olur musunuz?
  • quote:

TElefonumu tekrar yükledim fakat şuanda telefonum sesli konumda olmasına rağmen whatsapp'tan gelen bildirimler sesli olarak gelmiyor. Yukarıdan bildirim çubuğu çıkıyor ama ses çıkmıyor. Ayarlardan da kontrol ettim bir problem yok. Sizce sorun nedir Yardımcı olur musunuz?

Home tusu ile kilit tusuna ayni anda basili tutun elma cikana kadar ve birakin...

Kilif olarak metal bumper kullaniyorsaniz wifi ye etki ediyor yok kullanmiyorsaniz problem yazilimsaldir ios 8 suan skintili ben 8.2 beta 3 yukledim suanda en sorunsuzu bu surum ama 8.2 final geldiginde buyuk olcude bu sorunlar halledilecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: erscab

quote:

Orijinalden alıntı: tufless

Arkadaşlar distribütör garantili mobiltel garantili yani 5s leri öneriyor musunuz ? Alıp kullanan var mı aramız da

Ben kullanıyorum 6 aylık cihaz şuana kadar pil yüzdesi kısmında sararma olmuştu onun dışında bir problem yaşamadım. Apple store da bakıyor bi sorun çıkcağını sanmıyorum hocam.

Mobiltel garantili olunca apple store da mı ilgileniyor bunu bilmiyordum. Peki değişim yapıyor mu ?
  • tufless kullanıcısına yanıt
    herşeyi yapar
  • || 58ONuR58 || kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Genpa yetkili distribütör olduğundan Apple Store bakar sıkıntı olmaz.
    Genius randevusu burdan alabilirsiniz: http://concierge.apple.com/reservation/tr/tr/techsupport/
    Genelde dolu olur gece 12'den sonra denersiniz yeni gün randevuları açılır o saatte.
    İlk 10 dk. deneyin hemen randevu yok deyince kapatmayın.
  • Öylesine bir test sonucu

• beyler facebook vs uygulamalarda android kullanırken resme basılı tuttuğumda whatsapp ta paylaşabiliyordum. iphone 5s e geçtim bu seçenek yok. önce resmi kaydetmem gerekiyor. var mıdır bu işin çözümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginhoo

beyler facebook vs uygulamalarda android kullanırken resme basılı tuttuğumda whatsapp ta paylaşabiliyordum. iphone 5s e geçtim bu seçenek yok. önce resmi kaydetmem gerekiyor. var mıdır bu işin çözümü?

Maalesef yok iOS böyle isterseniz efendim :)

• M.Uzun kullanıcısına yanıt
    olaydı iyiydi :) sağlık olsun ne diyelim :)
  • arkadaşlar iphone 5s için harici lens kiti kullanan varmı piyasa 30-50 lira arasında ve aynıları ebayda 10$'a bir çok var diğer kenarlarda ise 189tl olloclip var bunlardan her hangi birini kullanan olumlu yada olumsuz görüş bildirirlerse sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginhoo

olaydı iyiydi :) sağlık olsun ne diyelim :)

Belki ilerleyen iOS larda olabilir de pek sanmıyorum ya uğraştırıyor apple :)

• Arkadaşlar bankacılık uygulamaları kullanıyorum. Malum giriş yaptığımızda mobil onay kodu geliyor. Bunu otomatik yapıştırmasının bir imkanı yok mu? Bende android'ten geldim. Ne güzel mobil onay kodu geldiğinde hemen yapıştırıyordu. Böyle bir seçenek var mı?
  • Arkadaşlar bu arada 8.1.2 için JB var mı acaba? Bu işlerle ilgilenen bilgisi olan arkadaşlar beni de bilgilendirirse sevinirim.
  • genpa ve mobitiel haricinde hangi garanti firmalarına apple store da bakıyor
  • quote:

Arkadaşlar bankacılık uygulamaları kullanıyorum. Malum giriş yaptığımızda mobil onay kodu geliyor. Bunu otomatik yapıştırmasının bir imkanı yok mu? Bende android'ten geldim. Ne güzel mobil onay kodu geldiğinde hemen yapıştırıyordu. Böyle bir seçenek var mı?

Hangi bankayi kullaniyorsunuz

• Arkadaşın yerine ben cevaplıyayım Garanti ve Yapıkredide bu şekilde oluyor.Diğer birkaç banka daha kullanıyorum ama mesela İşbankası parmak iziyle kullanıldığı için şifreye gerek duymuyor.Akbank ve Finansbank telefonu tanıdıktan sonra zaten onay mesajı göndermiyor
  • 
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.