Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkada?lar, cihazymda wifi sorunu var, 2 3 saniye ba?lanyyor kayboluyor.. servise götürmeme gerek var my ?

NOT: Modemi, kapattim tekrar açtim.. Unut dedim tekrar ba?lan dedim
  • Arkadaşlar merhaba yakında 5s almaya karar verdim fakat kücük bir sorum olacak : cihazda internet hızını ayarlardan 3g degilde 2g yapabiliyor muyuz. Samsung veya diger androidlerde oldugu gibi ekranda daima E harfi duruyor mu.
  • mtg49 M kullanıcısına yanıt
    ios 8 ilk çıktığında yoktu ama şu an 8.1.2de o özellik var
  • Arkadaşlar mailden gelen PDF dosyasını indirdim. Fakat nereye kayıt oluyor bu pdf dosyaları bulamadım. Ne yapmam gerekiyor?
  • can59 kullanıcısına yanıt
    Smart office 2 yi indir hocam bir ordan bakmayı dene.
    Programda keşfetmek sekmesine girip documents e bakın orda olabilir.
    Başka yolu varmıdır bilmiyorum bunu bir deneyin isterseniz

Edit: program ücretsize düştüğünde almıştım şuan ne durumda bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmiteWessonS -- 7 Ocak 2015; 20:23:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Smart office 2 yi indir hocam bir ordan bakmayı dene.
    Programda keşfetmek sekmesine girip documents e bakın orda olabilir.
    Başka yolu varmıdır bilmiyorum bunu bir deneyin isterseniz

Edit: program ücretsize düştüğünde almıştım şuan ne durumda bilmiyorum

İos'a geçeli 2 gün oluyor. Daha öncesinde z3 compact vardı. Böyle basit şeyler için bile bir sürü uğraşmak can sıkıcı açıkçası. Şarj konusunda zaten ayrı sıkıntı bütün gün full wife ama günde 2 kere şarj ediyorum. Belki de 3 kere belli olmuyor. Tekrar satıp z3'e geçme düşüncem var. Benim gibi pişman olan arkadaşlar varsa kesinlikle sony z3 tavsiye ederim. Ben z3 compact'tan geçiş yaptım iphone 5s'e
  • can59 kullanıcısına yanıt
    Alışma sürecini atlatana kadar sabretmenizi tavsiye ederim hocam. Bende g2 den geçtim androide alışan birine Karmaşık gelebilir hatta babam kullanamayıp bana verdi telefonumu aldı :) ama daha stabil bir telefon iOS a hep ön yargıyla bakardım taki alışana kadar gerçekten uzun süreli kullanılabilecek sistemleri var.

Tabi sizin düşünceniz alışamadıysanız en mutlu olduğunuz telefonu kullanmak en doğrusudur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: can59

Arkadaşlar mailden gelen PDF dosyasını indirdim. Fakat nereye kayıt oluyor bu pdf dosyaları bulamadım. Ne yapmam gerekiyor?

Adobe reader indirin.

Sonra amilden açın sonra maiden Çıkın. Sonra ihtiyaç duyduğunuzda Pdf dosyasına Adobe readerdan ulaşabiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

Arkadaşlar mailden gelen PDF dosyasını indirdim. Fakat nereye kayıt oluyor bu pdf dosyaları bulamadım. Ne yapmam gerekiyor?

Adobe reader indirin.

Sonra amilden açın sonra maiden Çıkın. Sonra ihtiyaç duyduğunuzda Pdf dosyasına Adobe readerdan ulaşabiliyorsunuz

İndirdim şimdi denicem

Maalesef hiç bir işe yaramadım. Dediğiniz gibi olmadı. Mailden açtım ama dosya hiç bir şekilde program içerisinde gözükmüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can59 -- 7 Ocak 2015; 20:55:07 >
  • quote:

quote:

quote:

Adobe reader indirin.

İndirdim şimdi denicem

Maalesef hiç bir işe yaramadım. Dediğiniz gibi olmadı. Mailden açtım ama dosya hiç bir şekilde program içerisinde gözükmüyor..

Belgelerim kısmına baktınız mı

• BİLGİLENDİRME
    YARIN İSTANBUL OKULLAR TATİLDİR ARKADAŞLAR HAYIRLI GECELER
  • Baktım ama maalesef boştu orası. Documents diye bir program indirdim. Tavsiye ederim çok iyi bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oselim1905

8.1.2 güncel zaten hocam nasıl atılır kardeşim bn anlamyorum pek bu akıllı cihazlardan

Ayarlar / genel / sıfırla ya giriniz

teşekkürler hocam düzeldi
  • Parlak yerler çiziliyomu sizinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Dün bütün gün evdeydim.
    Wi-Fi hep açık, parlaklık yarıda. %90 whatsapptaydım.
    Animasyonlar, senkronizasyon, konum... hepsi açık.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

hocam bu nasıl mümkün olabiliyor ya ben 3 saati zor görüyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Dün bütün gün evdeydim.
    Wi-Fi hep açık, parlaklık yarıda. %90 whatsapptaydım.
    Animasyonlar, senkronizasyon, konum... hepsi açık.
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

hocam bu nasıl mümkün olabiliyor ya ben 3 saati zor görüyorum :)

Arkaplanda uygulama yenilemeyi kapadım
    Parlaklığı yarıya çektim.

Onun dışında her şey açık. İstersen animasyonları saydamlığı kapatabilirsin.

3G-Wi Fi arası çok farkediyor bir de.

• Arkadaşlar distribütör garantili mobiltel garantili yani 5s leri öneriyor musunuz ? Alıp kullanan var mı aramız da
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufless

Arkadaşlar distribütör garantili mobiltel garantili yani 5s leri öneriyor musunuz ? Alıp kullanan var mı aramız da

Ben kullanıyorum 6 aylık cihaz şuana kadar pil yüzdesi kısmında sararma olmuştu onun dışında bir problem yaşamadım. Apple store da bakıyor bi sorun çıkcağını sanmıyorum hocam.
  • || 58ONuR58 || kullanıcısına yanıt
    Evet alırsınız ama Apple Store'a gidin bence.
    Bende de aldığımdan beri vardı başlarda takmadım kafaya ama 6 ay sonra ön panel o köşeden esnemeye başladı. Yapışkanı kurudu sanırım...
    Apple Store'da Genius bana "Sistem ekran değişimi yapmamı söylüyor." dedi. Ben de; "Ama ekran değişse de kasa açıklığı düzelmez ki, sonra gene aynı sorunu yaşarım." deyince "O zaman sizin memnuniyetiniz için değişim yapıyorum." dedi.
    Bu deneyimimden dolayı servise gidip, hem 20 gün kaybetmek hem de değişim alamamak söz konusu.
    Randevu alın, Genius Bar'a gidin zaten bir dediğinizi iki etmez değiştirirler...
  • Serdarowsky kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim fakat benim telefon Genpa çıkışlı, sıkıntı olur mu? Ve bu Genius Bar dediğiniz yerden randevu alma işlemi hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Tam olarak nasıl yapılacağını bilmiyorum. İlginiz için çok sağolun.

• 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.