Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.583
Tıklama
Giriş
    173 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: metalheadjm

ya beyler telefonun seklini cok sevdigimden kilif kullanmak istemiyorum. o yuzden soyle komple on, arka ve yan taraflar icin koruyucu tavsiye edebilir misiniz kaliteli bir sey. cam, tempered falan boyle seyler oluyormus. fiyat onemli degil.

Tech21 impact diye bişey var kılıf hemde farklı maddeyle koruyor ben kulaşnıyorum gayet memnunum googlede arat tech21 kılıf falan diye apple store dan alabilirsin 80-90tl olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uçak modu son 15 Dakka kala geçtim çünkü ekran alıntısı almayı bilmiyordum buluncaya kadar dayansın dedim &#128512;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mga93 -- 6 Ocak 2015; 21:35:01 >
    abiler teli alalı 6 gün oldu ve istisnasız hergün bi problem çıkıyo bi şebeke gdyo 3 saat snra düzelyo ertesi gün 3g ile internete gremedm yenden başlattm ağ ayarlarını sıfırladm öyle grebildm şimdide wifi ile internete giremiyorum aynı şey ilk günde oldu ama 1 saat snra kendiliğinden düzeldi ama şimdi sabahtan beri giremyorum yemn edyrm 4 yıl 5800 kullandm hiç bi sorun yaşamadm bu telefonun huyu mu budur yoksa benmki mi anormal napaym değişim mi istym apple a mı götüreym sizce

Orijinalden alıntı: abbas14

quote:

Orijinalden alıntı: erscab

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erscab

quote:

beyler 5s şarj cihazım sizlere ömür. şarj aletine giren kısmında temassızlık var. 3 dk uğraşıyorum doğru açı için bu da tel e zarar verir diye korkuyorum.
    neyse sonuca geliyim. şarj aleti alıcam ama. bu netten indirimde 5s aksesuarları 34 tl felan kampanlayarı var ya biliyorum orjınal değil ama orjınalleri de cok pahalı napsam arada kaldım. güzel fikirlerinizi bir söleyin bakalım :D

Hocam orjinal pahalı geliyorsa şöyle birşey yapabilirsiniz. Turkcell sarı kutu kampanyadan 2.750 puan yanlış hatırlamıyorsam 50tl lik aksesuar alışverişi yapabiliyorsunuz. Turkcell de 64 tl şuan. 14tlye orjinal kablo almış oluyorsunuz. Sizin ya da çevrenizdekilerin Turkcell hattından yapabilirsiniz. Sitesinde alabiliceğiniz mağazalar kampanya bilgileri mevcut. Arkadaşıma aldık çok memnun. Umarım işinize yarar.

kardeşim peki bu puan türkcell kullanan herkes te mi var biriktirme felan mı oluyor ayrıntısı nedir yani ?

Herkeste oluyor kampanyaya katılın çıkar puan

teşekkürler kardeşim. seviyorum sizi :

Rica ederim hocam ne demek
    |
    |

• Yarbay
    2286 Mesaj

bi restore yap öyle kullan hocam.
    bende de az sorun oluyor ama çok memnunum androide göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oselim1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: oselim1905

abiler teli alalı 6 gün oldu ve istisnasız hergün bi problem çıkıyo bi şebeke gdyo 3 saat snra düzelyo ertesi gün 3g ile internete gremedm yenden başlattm ağ ayarlarını sıfırladm öyle grebildm şimdide wifi ile internete giremiyorum aynı şey ilk günde oldu ama 1 saat snra kendiliğinden düzeldi ama şimdi sabahtan beri giremyorum yemn edyrm 4 yıl 5800 kullandm hiç bi sorun yaşamadm bu telefonun huyu mu budur yoksa benmki mi anormal napaym değişim mi istym apple a mı götüreym sizce

Bence bir format atın Dediğiniz her sorun yazılımdan Kaynaklı gibi.

|
    |
    |
    |

Clio 4 1.5 dci Touch 2017
  • Çavuş
    86 Mesaj
    yazılımını güncelle hocam kesinlikle
    |
    |

Clio 4 1.5 dci Touch 2017
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    8.1.2 güncel zaten hocam nasıl atılır kardeşim bn anlamyorum pek bu akıllı cihazlardan

Orijinalden alıntı: oselim1905

8.1.2 güncel zaten hocam nasıl atılır kardeşim bn anlamyorum pek bu akıllı cihazlardan

Ayarlar / genel / sıfırla ya giriniz

|
    |

Video D/L Pro. Geçen ücretsizken indirmiştim şuan ücretlimi bilmiyorum Paylaşım olayınada bakmadım

|
    |
    Bahsedilenler: ingilizmurat

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Video D/L Pro. Geçen ücretsizken indirmiştim şuan ücretlimi bilmiyorum Paylaşım olayınada bakmadım

Üstad bana indirdiğim videoyu mesajla paylaşabilmesi lazım(malum ücretsiz mesajlaşma programından göndermem lazım )

Orijinalden alıntı: mga93

Bu da bendenhttp://store.donanimhaber.com/7e/f2/33/7ef2338713137a286e80ab34140fb441.jpghttp://store.donanimhaber.com/7e/f2/33/7ef2338713137a286e80ab34140fb441.jpg

Uçak modu son 15 Dakka kala geçtim çünkü ekran alıntısı almayı bilmiyordum buluncaya kadar dayansın dedim &#128512;

Kullanımdan da biraz bahseder misin kardeşim? 3G mi? wifi mi falan? Ve sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko1903 -- 7 Ocak 2015; 11:43:38 >
    |
    |
    Wi-Fi hep açık, parlaklık yarıda. %90 whatsapptaydım.
    Animasyonlar, senkronizasyon, konum... hepsi açık.

808 Mesaj

hocam denedim direk paylaşma yok fakat indirdikten sonra üstten save to camera roll diyip galerinize kaydedibilir oradanda normal video paylaşma şekliyle paylaşabilirsiniz :)
    |
    |
    ingilizmurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

wifi de pil performansı çok iyi maaşallah
    |
    |
    Zig Zag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

hocam denedim direk paylaşma yok fakat indirdikten sonra üstten save to camera roll diyip galerinize kaydedibilir oradanda normal video paylaşma şekliyle paylaşabilirsiniz :)

saol dostum bende sol üst boş bşey gözükmüyor siz ücretsizken tam sürüm almışsınız sanırım ama işimi görür
    |
    |
    |
    |
    |
    |
e-ticaret
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,439
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.