Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lVMurat

quote:

Orijinalden alıntı: suvari25

senin kullandığın 5S çakma falan herhalde dostum.

abartmayın. telefonumda 8.1.2 yüklü. hiçbir android in olamayacağı kadar seri ve stabil.

Kamera hakkında dediklerinizden zaten belli atıp tuttuğunuz. Gündüz çekimleri ve özellikle gece çekimleri çok çok başarılı. özellikle gece çekimleri G3 ten ve tüm androidlerden iyidir. Az araştıran insan bunu kendisi anlar zaten.

Soran arkadaş burda sorup kestirme yoldan bilgi edinmektense araştırsa kendisi de görecektir.

Derdim reklam değil alan alsın almyan almasın. Zaten androidlerin fiyatı çok düştü. İsteyen alsın parası cebinde kalsın. Ama iphone u kötülemesin. Parasının hakkı telefon.

Yeterince araştırma yaptım iphone 5s in şarjına çok kötü diyorlar mesela ne kadar ekran ne kadar bekleme süresi alıyorsunuz sosyal medya internet çok kullanırım foğraf çok çekerim oyun tek tük ve yoğun kullanırım 1günü çıkarır mı? Ayrıca mesela z2nin arka kamerası 5s e göre daha iyiymiş ama 5s in de ön kamera yönünden daha iyiymiş ve bu telefonun gece cekimi nasıl o telefonlara göre bunların cevabıını merak ediyorum bir de iphone da bazı uygulamaların paralı oldugunu duydum appstore da cok az mı uygulama var hiç ios kullanmadııgım için bilmiyoorum

yok gerçektende öyle hocam günü kurtarmıyor ve benim telefon 6 aylık falan.

• suvari25 kullanıcısına yanıt
    Kamera haricinde bir şey söylemedim.Zaten söyleme gereği bile duymadım çünkü diğer konuların hepsinide İphone birkaç adım önde zaten.Ben öyle resim çekmekten pek anlamam.Belki belirli bir ayar yapmam gerekiyorda yapmıyorsam ondan kaynaklıdır bilmiyorum ama yeğenlerimin birinde S3 birinde G2 var onların çekmiş olduğu resimler benim çektiklerimden hep daha iyi oluyor.Şu var normal gün ışığında kötü resim çekmiyor ama resim boyutundan dolayı daha küçük oluyor.Ufak detaylara bakmak için biraz büyütünce de kare kare dağılıyor.Gece çekiminde yani karanlıkta ise flaş kullansam bile resimde benek benek lekeler oluşuyor.Bunun dışında genel bilinenlerin aksine ben şarz konusunda hiç sıkıntı çekmedim 5S'ten.Çoğu zaman 2 günü çok rahat çıkartıyorum.%20 iken şarza takıyorum.Yalnız internetim genellikle kapalı oluyor tabiki.Birde bu ekran küçüklüğü olayına hiç takılmadım.Telefondan film izlemediğim için olabilir.Zaten onun dışında ekran keşke biraz daha büyük olsaymış dedirtecek herhangibi bir şeye rastlamadım.İnternete bile girsem yazıları çok rahat okuyabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

ya şu lanet ayfon için bi mp3 çalar bulamadım arkadaş herşey paralı.allahını seven ekolayzırı olan ücretsiz bi mp3 çalar söylesin bi zahmet.yeminle bezdim telefondan.sınırlı kotam oldugu için mobil veriyi kullanıcam zaman açıp kapamak işkence oldu.hey gözünü sevdiğim G2 keşke satmasaydım

Capriccio

http://forum.donanimhaber.com/m_70802784/tm.htm

bence de linkte bahsettikleri gibi çok iyi...

edit: free versiyonu da var apple store'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozorla -- 19 Aralık 2014; 11:29:15 >

• Gün itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım space gray kullananlar umarım 5 teki gibi çizilme problemi yoktur bu seride
  • Arkadaşlar bende 1 haftalık 5s kullanıcısıyım, bundan önce lumia 925 vardı. Video kayıt hakkında birkaç sorum olacak. Bildiğim kadarıyla video kaydında dijital stabilizasyon var ve bunun açma-kapama ayarı yok, hep açık değil mi? İkincisi video kaydı yaparken otomatik netleme yapmıyor, ancak ben ekrana dokunursam netleme yapıyor ve ekranda parlaklık ayarı çıkıyor, kameranın yakınına bir obje getirsem bulanık görünüyor, bunun bir ayarı yok mu? Birde çektiğim bir videonun ayrıntılarına baktığımda ses kaydı mono gözüküyordu, stereo ses kaydı yapan bir kamera uygulaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsi4513

Gün itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım space gray kullananlar umarım 5 teki gibi çizilme problemi yoktur bu seride

Bence iyi yapmışsınız . Cihaz harikulâde gerçekten. Maddi sıkıntım olmasa satmayı hiç düşünmezdim. Bakalım ikinci el bölümüne konu açtım 2 aylık cihazın daha hayırlısı inşallah.
  • benim cihazda sağ üst tarafta cam oynaması sebebiyle servise verdim.yaklaşık 25 gün oldu ve bugün sıfırı ile değişim olarak elime ulaştı.hangi servis bilmiyordum ama gelen kutu üzerinde teleservice olduğunuda öğrenmiş oldum.ama cihaz 8.0.0 ile geldi ve 8.0.2 ye güncelledik mecburen.sizdede varsa gönderin bence.yani bu cihazı aldığıma ve kullandığıma sevindim.
  • excalibur666 E kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun var hocam ben direk Akasya avmye götürücem inşallah değişim alırım.

Birde cihaz spacegray miydi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır hocam silver yani beyaz.sorun olacağını zannetmiyorum hemen değişim alırsınız bence.bir an önce gidin.ben köşedeki telefoncudan almıştım ve bu olayı yaşadım siz haydi haydi değişim yaptırırsınız.
  • bendeki silver hocam.kesin değişir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBagdeR2

ya şu lanet ayfon için bi mp3 çalar bulamadım arkadaş herşey paralı.allahını seven ekolayzırı olan ücretsiz bi mp3 çalar söylesin bi zahmet.yeminle bezdim telefondan.sınırlı kotam oldugu için mobil veriyi kullanıcam zaman açıp kapamak işkence oldu.hey gözünü sevdiğim G2 keşke satmasaydım

Capriccio

http://forum.donanimhaber.com/m_70802784/tm.htm

bence de linkte bahsettikleri gibi çok iyi...

edit: free versiyonu da var apple store'da

onuda denedim hocam ama EQ ayarı olmadıgı ve sesinin az çıktığı için sildim malesef.

• Çok teşekkürler hocam cevap için :)

Umarım Dediğiniz gibi olur
  • Son 1 haftadır wifi de geç bağlanmalar durduk yere kopmalar hiçbir ağı görmeme böyle sorunlarla karşılaşıyorum 5 dakikadır internett bağlanmaya çalışıyorum şimdi Zar zor girdi ios 8 de böyle sorunlar var diye biliyorum ama bana son 1 haftadır böyle oluyor ve şuan 1 Çubuk çekiyor
  • Iyi Akşamlar herkese vidalı metal bumper kullanan Satıcı tavsiye edecek olan varmı aranızda bugün kılıfım eğildi yenisinini alıcam.

Ve sizce spacegray e hangi renk metal bumper yakışıyor

• wifi yi unut deyip sonra tekrar şifreyle bağlanmayı denedinmi?
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    Evet

• req16 R kullanıcısına yanıt
    nereden satış hocam dükkanınızdada yok
  • Merhaba kardesim bircok kilif kullandim en son metal bumper kullaniyordum en sevdigimde oydu fakat wifi ve sebeke gucunde zayiflama yapiyordu dayanamadim cikardim... Sendeki bumper wifi ve sebeke sinyallerinde dusme yapmiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gktgsyn G kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç sıkıntı yaşamamıştım açıkcası şuan kılıfsız kullanıyorum böylede iyice deneyimleyip yazarım tekrar.

Ama dediğim gibi bir sorun olmuyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: Raven

Arkadaşlar bende 1 haftalık 5s kullanıcısıyım, bundan önce lumia 925 vardı. Video kayıt hakkında birkaç sorum olacak. Bildiğim kadarıyla video kaydında dijital stabilizasyon var ve bunun açma-kapama ayarı yok, hep açık değil mi? İkincisi video kaydı yaparken otomatik netleme yapmıyor, ancak ben ekrana dokunursam netleme yapıyor ve ekranda parlaklık ayarı çıkıyor, kameranın yakınına bir obje getirsem bulanık görünüyor, bunun bir ayarı yok mu? Birde çektiğim bir videonun ayrıntılarına baktığımda ses kaydı mono gözüküyordu, stereo ses kaydı yapan bir kamera uygulaması var mı?

-evet videoda dijital stabilizasyon var ve hep açık. Ayarı standart kamera uygulamasında yok bildiğim kadarıyla. Zaten açık olması iyi. Basitlik namına ayar konulmamıştır

-video çekerken otomatik melteme özelliği iphone 6 ile geldi. Cunku bu özellik özel bir kamera odakla sistemi gerektiriyor. Bildiğim kadarıyla Iphone 6 da kullanıla faz odaklanmalı sistem bunu destekliyor. 5s te yok
    Video çekerken ekrana tıkladığınızda çıkan Gunes gibi sey benim bildiğim o noktaya göre exposure ayarı yapıyor. Yani Işık Şiddetini ayarlıyor telefon odaklayabilmek için. Ekran parlaklığı ile alakalı degil.

-videoların sesi ile ilgili bir bilgim yok maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suvari25 -- 20 Aralık 2014; 9:11:35 >

• 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.