Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lVMurat

Merhaba arkadaşlar iphone 5s sony xperia z2 ve lg g3 32gb arasında kaldım Sizce hangisini almalıyım benim için önemli olan şeyler sosyal medya çok kullanırım hepsini kamerayı çok kullanırım oyun orta seviyede ekran boyutu önemli degil benim için 3 4yıl kullanmak istiyorum telefonu iphone 5s son güncellemelerle nasıl hale geldi ve benim için sarj konusu da önemli 1günü çıkarsa yeter ama yoğun kullanırım 3 telefonun da + ve -yönlerini söylerseniz sevinirim

ben lg g3 32 gb aldım telefonu ikinci gün kutusuna kaldırdım ben kesinlikle beğenmedim telefonu z2 arkadaşım kullanıyor çok fazla olumsuz bişi demedi ama g3 kesinlikle iyi değil. htc m8 yada desire eye bakabilirsin ben m8 aldım çok memnunum 5s ten geçecekler neredeyse aynı hızı yakalıyorsunuz.

• Home tuşunda sorun yaşıyorum yine :) Çıt çıt sesi geliyor sanki tuş kırılmışcasına , insan tuşa basmaya korkuyor gerçekten. Randevu alsak bir değişim söz konusu olabilir mi?
  • Vialpando kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Apple store'a götürmeyi düşünüyorum ama değişim yaparlar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vialpando

Home tuşunda sorun yaşıyorum yine :) Çıt çıt sesi geliyor sanki tuş kırılmışcasına , insan tuşa basmaya korkuyor gerçekten. Randevu alsak bir değişim söz konusu olabilir mi?

bende de son günlerde ara sıra yapmaya başladı bu çıt çıt sesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vialpando

Home tuşunda sorun yaşıyorum yine :) Çıt çıt sesi geliyor sanki tuş kırılmışcasına , insan tuşa basmaya korkuyor gerçekten. Randevu alsak bir değişim söz konusu olabilir mi?

bu sorun bendede var, servise götürürsen neticeyi yazarsan seviniriz
  • arkadaşlar; telefonum ben her gördüğümde silmeme rağmen her seferinde 3,5gb lık ios 8 güncellemesini telefonuma indiriyor, bunu nereden kapatabilirim?
  • Arkadaşlar 1000-1100 tl ye 5S 32gb alınır mı? Şuan samsung s3 kullanıyorum. Büyük ekrandan küçüğe geçmek zor olur ama pek dert etmemeye çalışıyorum. Asıl soru s3 den sonra şarjı beni tatmin eder mi? Beyaz renkli 1 yıl kullanılmış sadece sağ alt ve sol üst düşmeden dolayı hafif ezilmiş durumda. Fikirlerinizi merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3 5s kamera tartışması olmuş. 2 sene s3 2 haftadır 5s kullanan biri olarak diyorum ki iphone 5s kamera konusunda s3'den iyi.
  • 16 GB Gold ile beni de ekleyin üstad :) Ayrıca şunu da sormak istiyorum son 2 gündür bir kere olmak şartıyla bildirim çubuğunu açamıyorum telefonu restart yapıp açıyorum sorun olmuyor ondan sonra. 8.1.2 ile olmaya başladı bu da . Nedeni neler olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sol_ak

arkadaşlar; telefonum ben her gördüğümde silmeme rağmen her seferinde 3,5gb lık ios 8 güncellemesini telefonuma indiriyor, bunu nereden kapatabilirim?

Ha yaşa arkadaşım, bende de aynı durum var. Bulabilirseniz hbrdar edin bizleride

• Ayarlar - itunes ve appstore - otomatik indirmeler başlığında güncellemeleri kapat ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

Ayarlar - itunes ve appstore - otomatik indirmeler başlığında güncellemeleri kapat ?

arkadaşım dediğin ayarlar bende zaten kapalı durumda
  • para kazandıran uygulamalardan kullanan var mı?
  • Telefonlar delirmiş!
    Ama nedense ben hiç sorun yaşamıyorum. İlginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larvus -- 22 Aralık 2014; 17:19:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.. Bende bu gün iPhone 5c den iPhone 5s e geçiş Yaptım.. Şimdilik parmak izi okuyucu dışında ahım şahım bir fark yok gibi.. Birde ağır çekim video modu Hoşuma gitti.. Zaten cihazı ağır çekim muhabbeti için aldım:)

• arkadaşım o zaman restore yap ? ben restore yaptıktan sonra şarj konusunda aşırı fark oldu mesela telefonda,şöyle söyleyeyim restoreden önce 3buçuk-4 kullanım görüyordum %10larda falan şu an gayet iyi,en son baktığımda şarjım %35ti 4 saat 50 dakika kullanım gösteriyordu,ki kullanma şeklim aynı değişmedi yani. Restore yapmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

hocam ilgin için tşk ederimde, ben bu sorunu hatırlıyamadım ne için beni haberdar ettin?
  • fthyksk kullanıcısına yanıt
    garantili 5s se fiyat uygun.
    ben s3 den sıfır 5s e geçtim.
    s3 ü akşam şarja takardım gece 12 yi görmediğinden ama 5s te sabah sekiz gece 1 -2 yi görüyorum.kullanımım da işte ve evde wifi,dışarda 3g
    whatsap yoğun,mail face falan da normal kullanım.
    sonuç olarak s3 ten bataryası daha iyi.
    ekran biraz ufak tabi
    her türlü 5s ten pişman olmazsın.
    hayırlı olsun.
  • İphone 5s 7.1.1 deyim hâlen,8.1.2 ye geçmek için bir neden var mı?,yoksa durduğum yerde durayım mı
  • birsürü daha rayına oturmamış eksiklikler var 8.1.2 de.
    7.1.1 şuan en iyisi.
    kıpırdama
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.