Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bu cihazın 2. Eli temiz ise ne kadardır tahminen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kolay gelsin daha önce s3 kullanıyordum ve birçok androidde yapabildigim şebeke ayarını iphone da yapamadım.mesela hattın 3g çekmedigi yerlerde ben edge hızına alıyordum telefonu hem sürekli arama yapıp şarz yemiyordu hemde hat full çekiyordu tabi internet hızı azalıyordu.
    şimdi iphone da sadece otomatik sürekli 3g aramaya çalişiyor ve çogu zaman çekmiyor bunu androiddeki gibi elle degiştirebilir miyim?
  • Selamlar herkese ıphone ekran kalkma sorunu yaşayan varmı spacegray 5s te ? Ekran sağ üstten hafifçe yukarı kalkmış bastırınca yerine oturuyor. Kullanımda sıkıntı yok ama garantiye yollamayı düşünüyorum. Garanti olayını tecrübeli biri anlatabilirmi kargo ile yollasam neleri yollamam gerek ne yapmam gerek şikayeti nasıl anlatıcam bilgi verirseniz sevinirim

• Burayı bir oku istersen faydalı olacaktır.
  • teşekkürler hocam
  • Arkadaşlar vatanda 5s 64 lük 2199 iPhone 6 64 2549 hangisini alayım Hız olarak aynı şarj önemli olmazsa sırf şarj için z3 alacağım

• arkadaşlar bu kilitli ekrandaki saati gizleme yolu yöntemi var mı ?
  • Arkadaşlar merhaba ben bir şey sorucam size telefonda iOS 8.1.1 mevcut iPhone 5 7.1.2 Dönme imkanı var mı ve ya 7 sürümün her hangi bir sürümüne ? Ve ortalama şarj süreniz neler saygılar

• Lucyy kullanıcısına yanıt
    8.1.1 bir fikir bulunsun aklında diye resim
    Diğer soruların hakkında bilgim yok

• Arkadaslar iPhone 5S almayi dusunuyorum da simdi alirsam beni kac sene idare eder? Daha dogrusu daha ne kadar guncelleme alir?
    Beklentim 2.5, 3 sene kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lancetta

Arkadaslar iPhone 5S almayi dusunuyorum da simdi alirsam beni kac sene idare eder? Daha dogrusu daha ne kadar guncelleme alir?

Rahat 2 yıl götürür 4 yılda Güncelleme alır kafan rahat olsun iPhone 6 ile aralarında uçurum yok ondan yola çıkarsan sıkıntı yok demektir 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Lancetta

Arkadaslar iPhone 5S almayi dusunuyorum da simdi alirsam beni kac sene idare eder? Daha dogrusu daha ne kadar guncelleme alir?

Yeterli hocam , ben eğer isim değişikliğine gidilmez ve bozulmaz ise 7s e kadar değiştirmeyeceğim telefonu.
  • Arkadaşlar yazmıştım ama 7.1.1 veya 7.1.2 Dönme imkanı var mı 8.1.1 den ?

• Tauriel kullanıcısına yanıt
    dediğin ancak jailbreakle olur ( springtomize 3 İos 8 kullandığını varsayarak söylüyorum )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucyy

Arkadaşlar merhaba ben bir şey sorucam size telefonda iOS 8.1.1 mevcut iPhone 5 7.1.2 Dönme imkanı var mı ve ya 7 sürümün her hangi bir sürümüne ? Ve ortalama şarj süreniz neler saygılar

maalesef 7 ye dönemezsin hatta 8.1 e bile dönemezsin imzalar kapandı artık.
  • Lucyy kullanıcısına yanıt
    1. 7.1.2 ye dönme şansımız malesef yok ( apple amca imzaları açarsa tabiki var )

2.Ortalama şarj süresi diye bi şey yoktur şöyleki sen 3g açıp safaride dolaşırsan en fazla 4 veya 5 saatte bitirirsin şarjı ama şöyleki benim kullanımıma göre 1 saat müzik 1 saat safari 1.30 saat telefon görüşmesi yarım saat whatsup yarım saat facebook wifi üzerinden ortalama 8.1 de 7 saat kullanım 20 saat bekleme alıyorum
  • ios 8.1.1.
  • Kilit ekranındaki saati gizleme yöntemi yok mu çok sinir bozucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmantkulu

Arkadaşlar vatanda 5s 64 lük 2199 iPhone 6 64 2549 hangisini alayım Hız olarak aynı şarj önemli olmazsa sırf şarj için z3 alacağım

bende 5s 32 gb istiyordum fakat sarj olayı canımı sıktı arkadaşımda var günde iki kere sarj ediyorum dedi bende gittim note 4 aldım inan pişman değilim sarjı çok iyi 5s e göre ama z3 modelinin sarj olayı nasıldır bir araştır öyle al ama note 4 şiddetle tavsiye ederim şarjı 5s' e göre çok ama çok iyi
  • 
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.