Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cebinizde veya çantanızda taşıdığınız kalem pil'in ne kadar patlama ihtimali varsa onun da o kadar var.

hiç içinin açılmış halini gordunuzmu bilmiorum ama ornegin xiaomi powerbanklerin içerisinde 2 veya 4 tane kalem pil kalıbı şeklinde güç üniteleri var. bunların etrafındaki kasalar az çok koruyucu.
  • Arkadaslar ben uzun zamandir 4s kullaniyordum abdden almistim, ilk olarak wifi grey out sorunu ve asiri pil tuketimi sorunu vardi. Telefonu degistirince yeni 4s sarji cok iyi gelmisti ama 5 saat kullanimda bitiyordu.

Simdi ingiltereden alma 5s e gectim ve sarji benim 4s e gore cok cok daha iyi. 8.1 yuklu ve hic bir sorun yok ne takilma ne sarji hemen bitirme gibi.

Ornek bir ss koyuyorum kullanim icin.

[simage][/simage]
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realburaq -- 28 Ekim 2014; 10:06:36 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 7.1.2 kullaniyorum sarj süresinden illlalah etmeye başladim ya kullanımda 5-6 saati zor görmeye başladı

8.1 e gecsem mi diye düşünmüyor değilim ayrica 3G sürekli kapali EDGE veya wiifi..
  • İyi forumlar herkese lg g2 kullanicisiyim babam Iphone 5s alıp kullanamamış benim telefonumla değişmek istiyor. Aklıma takılan soru şarj süresi malum g2 çok iyi şarj süresi veriyor oyun oynamama rağmen çok rahat 1 1,5 gün götürüyor Iphone a geçsem pişman olurmuyum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarj olarak pişman olursun tabiki 3gsiz 1 gunu bulabılırrsın 3g ile imkansız ama diğer yönlerden pişman olmazsın şarj çok onemlıyse alma :D
  • 10400 lük powerbank alıp denesemmi bide oyun oynarım 2 saat gitmez gibime geliyor

• oyun oynarsan akşamı bile göremezsin.
    ios androidden çok çok iyi kullanmaya başlayınca anlarsın ama oyunsuz wifi ağırlıklı whatsap mail face instagram falan bir gün götürüyor ekran ışığı düşük olarak tabii.
  • Arkadaşlar hepinize selamlar bugun kendi kullandigim bi urunden bahsedecegim urun xiaomi powerbank 10.400 bu urunle iphone 5s cihazimi 4 kere bastan sona sarj edebiliyorum ve cok sik gozukuyor urunu aliexpressten 23 dolara almistim ve her yerden alinmamasi gereken bir urun cunku sahteleri cok fazla istenirse orjinal satan saticinin linkini koyabilirim urun 8-9 saatte tamamen sarj oluyor ve beni 1 hafta kadar rahat goturuyor gercekten cok begendim eger powerbank alacaksaniz kesinlikle oneriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

10400 lük powerbank alıp denesemmi bide oyun oynarım 2 saat gitmez gibime geliyor

bana kalirsa alin 5s i şarj alisirsin:)

• Deneyeceğim gibi olmadı satar başka bir şey alırım:) teşekkür ediyorum yorum için

• kral1840 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam yorum için. Apple üstünlüğü var tabiki ama eksik yönlerinde var bir deneyecegim aranıza katılmış olucam:)

• RedInterface R kullanıcısına yanıt
    Türkiye fiyatı sanalpazarda 69 tl site biraz sitede gezince 11 tl indirim veriyor yani 58 tl +kargo ama boyutu nasıl cepte tasinirmi.?

• quote:

Orijinalden alıntı: SemiÇevik

Türkiye fiyatı sanalpazarda 69 tl site biraz sitede gezince 11 tl indirim veriyor yani 58 tl +kargo ama boyutu nasıl cepte tasinirmi.?

Hocam urun cepte tasinmaz yani tasirsin ama cok kaba olur cepte tasiyacaksan ayni urunun 5.200 luk versiyonunu al onu rahatca tasirsin ama bunu da tasirsin da kaba durur yahu :-)

• Bir de urunun cok fazla sahtesi var orjinal olmasina dikkat et bence hepsiburadaki urun orjinalmis sanirim

• RedInterface R kullanıcısına yanıt
    Anladım o da 2 kez şarj eder o kötü :) Iphone bi elime gelsin baktircam hepsine

• Sana bu dedigim 10.400 lukle 5 defa da yapiliyor bazen nasil kullandigina bagli sanirim tam dolunca 5 yapiyor

• Şu telefonu yeniden alma imkanim olda hic dusunmeden htc one m8 alirim bunu alacagima sarj beni olduruyor.Gunde 2 kere sarja takiyorum priz arar oldum her yerde 7.1.2

• ben iyi gittiğini düşündüğüm s3 den geçtim yirmi gün önce 5s e şarjından çok korkarak ama whatsap face mail forum arama mesaj falan sabah sekizde çekiyorum şarjdan şu an şarj yüzde kırkikide ve oniki bir gibi yatarken yüzde yirmilerde.Wi-Fi ağırlık Kullanım da yani günde iki saat 3G ekran parlaklığıda yüzde yirmibeş elli arası.8.1 deyim.
    Bendeki durum bu,sizde ki Kullanım nasıl ki? ne çabucak bitiriyor şarjı ?
  • 2 günde bir şarja takıyorum aktif olarak webdeyim 3 saat günlük/ortalama sizin nasıl bu kadar hızlı parlaklık %30-35
  • Ben su an danimarka'da yasiyorum note 3 1000 liraya dustu beni cok cezbediyor :D
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.