Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.509
Cevap
232
Favori
760.486
Tıklama
Giriş
    170 Mesaj

nerden aldınız hocam çok hoşmuş
    |
    |
    semih5555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SONY XPERIA™ Z5 Premium | Black
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Cingirakli Dumbelek

nerden aldınız hocam çok hoşmuş

Merhaba bu kullanici danhttp://www.aliexpress.com/snapshot/6302233449.html. Link yanlissa bilgi girince veririm . 3 dolara da vardi ama cok az farkla bu önlu arkali stickerde verdigi icin bundan aldim diger renkleride var ama en iyisi bu durur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arkadaşlar selam. telefonu değiştirdiğim için elimde ihtiyaç fazlası bulunan intouch marka şarjlı kılıfı satılığa çıkarıyorum. ilgilenler özelden ulaşabilir. ankaradayım. turkcelden 80 tl ye almıştım. sadece 1 kere kullandım. faturası kutusu kendisi herşeyi sıfır ayarındadır. 40 tl fiyatı vardır. selametle.
    |
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Bende Whatsapp Facebook Twitter Instagram vb. şeyleri çok sık kullanan birisiyim ve sarjı 1.günü çok rahat çıkarıyor hocam @nooxn
    |
    |
    nooxn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nooxn

iPhone 5S almak istiyorum ama sarjı tek korkutan tarafı. 1 günü rahat çıkarıyor mu? Sadece Facebook ve Whatsapp kullanacağım?

Valla ben yatarken bile wifi'ı kapatmıyorum. Günde 4-5 saat telefon elimde oluyor Whatsapp , Facebook , Safari , müzik , oyun ve çeşitli uygulamalar kullanıyorum. Çok rahat bir günü çıkarıyorum.
    |
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yüzbaşı
    503 Mesaj
    Telefon hafızasında kullanılan alan sürekli artıyor. 2 günde kendi kendine 400 mb arttı! Twitter instagram vb cachelerine baktım orda değişen bişey yok. Neden artıyor anlamadım?

|
    |

silikonsa sıkıntı olmaz hayırlı olsun .

|
    |
    semih5555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    iyi aksamlar herkese.. telefona kaliteli bi şeffaf koruyucu taktirmak istiyorum ama buralarda kaliteli yaptirabilecegim yer yok hangi magzalarda spigenin vs. koruyucusunu alip taktirabilirim varmi oyle bi yer :)

Samsung 50MU7000 500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Teğmen
    120 Mesaj

Evet hiç yoka modem değiştirmeme sebep oldu hatta Wi-Fi sorunu yaşamıyorum diyenleri anlamış değilim (iOS 8.1 kullananlar) 7.1.2 de bu sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erscab -- 26 Ekim 2014; 23:22:46 >
    |
    |
    ezimuse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende modem değiştirecektim ki en iyisi değiştirmeyeyim. 8.1.1 i bekleyeceğiz artık
    |
    |
    Samsung 50MU7000 500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Binbaşı
    1731 Mesaj
    Telefonun sarji 4 saatlik kullanimla yuzde 20 ye indi 8.1 iyice icine etti sarjin ya.

|
    |
    Edge hızı ile net var burda o açık, wifi full 24 saat açık, güncellemelerden hava durumu, whats upp mail, linkedin, face, instagram, son dakika haber ve bir kaç program daha acık 1 gün rahat gidiyor bendede. Telefondan telefona farkmı var acaba , okuyorum 4-5 saat sarj gidiyor deniliyor, tabi seviniyorum benim tel iyi gidince.
    |
    |

http://www.melefoni.com.tr/Markalar/bodyguardz senelerdir burdan bu markayı kullanıyorum kendiniz yapıştırabilirsiniz.uygulama videoları var.
    |
    |
    ytghan21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    vallaha ben bu şarj problemi yüzündne LG G3 telefonuna dönebilriim açık söyliyim geçenler de saat 15 gibi işyerinden çıktım işim vardı abi telefonun şarjı saat 17:00 da bittiki sadece metrobüste giderken radyo dinledim su gibi işti bitti dönüşte yolda eve gelirken meşgul olayım diye 2 forum sitesine girdim kapandı gitti yani dedim lanet olsun yaa yani dünyanın parasını ver çart diye yarı yolda kaldım ve ogün sinirlerim çok bozuldu.

açıkcası lg g3 ile 3 aylık iphone 5s telefonumu takas yapabilirim...
    |
    |
  • Yarbay
    2914 Mesaj
    Yahu ne Biçim forumdur bir mesaj atamadım...

|
    |
    ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Binbaşı
    1731 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cem650

vallaha ben bu şarj problemi yüzündne LG G3 telefonuna dönebilriim açık söyliyim geçenler de saat 15 gibi işyerinden çıktım işim vardı abi telefonun şarjı saat 17:00 da bittiki sadece metrobüste giderken radyo dinledim su gibi işti bitti dönüşte yolda eve gelirken meşgul olayım diye 2 forum sitesine girdim kapandı gitti yani dedim lanet olsun yaa yani dünyanın parasını ver çart diye yarı yolda kaldım ve ogün sinirlerim çok bozuldu.

açıkcası lg g3 ile 3 aylık iphone 5s telefonumu takas yapabilirim...

Power bank taşımak farz oldu.. Ben LTE kullanıyorum bir de beni düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockMafia -- 27 Ekim 2014; 23:28:26 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    632 Mesaj
    sonunda bende iphone lu oldum iphone 5s :) almadan önce power bank aldım garantiye aldım işi :)
    |
    |
  • Çavuş
    61 Mesaj
    arkadaşlar powerbank vs gibi aletlerin patlama gibi bir ihtimali yok mu yani nasıl bu kadar rahatlıkla kullanabiliyorsunuz?
sohbet
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.