Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nerden aldınız hocam çok hoşmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cingirakli Dumbelek

nerden aldınız hocam çok hoşmuş

Merhaba bu kullanici danhttp://www.aliexpress.com/snapshot/6302233449.html. Link yanlissa bilgi girince veririm . 3 dolara da vardi ama cok az farkla bu önlu arkali stickerde verdigi icin bundan aldim diger renkleride var ama en iyisi bu durur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selam. telefonu değiştirdiğim için elimde ihtiyaç fazlası bulunan intouch marka şarjlı kılıfı satılığa çıkarıyorum. ilgilenler özelden ulaşabilir. ankaradayım. turkcelden 80 tl ye almıştım. sadece 1 kere kullandım. faturası kutusu kendisi herşeyi sıfır ayarındadır. 40 tl fiyatı vardır. selametle.
  • iPhone 5S almak istiyorum ama sarjı tek korkutan tarafı. 1 günü rahat çıkarıyor mu? Sadece Facebook ve Whatsapp kullanacağım?
  • Bende Whatsapp Facebook Twitter Instagram vb. şeyleri çok sık kullanan birisiyim ve sarjı 1.günü çok rahat çıkarıyor hocam @nooxn
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

iPhone 5S almak istiyorum ama sarjı tek korkutan tarafı. 1 günü rahat çıkarıyor mu? Sadece Facebook ve Whatsapp kullanacağım?

Valla ben yatarken bile wifi'ı kapatmıyorum. Günde 4-5 saat telefon elimde oluyor Whatsapp , Facebook , Safari , müzik , oyun ve çeşitli uygulamalar kullanıyorum. Çok rahat bir günü çıkarıyorum.
  • Telefon hafızasında kullanılan alan sürekli artıyor. 2 günde kendi kendine 400 mb arttı! Twitter instagram vb cachelerine baktım orda değişen bişey yok. Neden artıyor anlamadım?

• semih5555 S kullanıcısına yanıt
    silikonsa sıkıntı olmaz hayırlı olsun .

• iyi aksamlar herkese.. telefona kaliteli bi şeffaf koruyucu taktirmak istiyorum ama buralarda kaliteli yaptirabilecegim yer yok hangi magzalarda spigenin vs. koruyucusunu alip taktirabilirim varmi oyle bi yer :)

• ios 8.1 ile wifi kopma sorunu yaşayanlar var mı ?
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Evet hiç yoka modem değiştirmeme sebep oldu hatta Wi-Fi sorunu yaşamıyorum diyenleri anlamış değilim (iOS 8.1 kullananlar) 7.1.2 de bu sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erscab -- 26 Ekim 2014; 23:22:46 >
  • Herşeyi denedim ancak yine çare olmadı. hücresel kapa aç 2g ye alma. şifreyi iptal etme gibi çözüm olmadı.

Bende modem değiştirecektim ki en iyisi değiştirmeyeyim. 8.1.1 i bekleyeceğiz artık
  • Telefonun sarji 4 saatlik kullanimla yuzde 20 ye indi 8.1 iyice icine etti sarjin ya.

• Edge hızı ile net var burda o açık, wifi full 24 saat açık, güncellemelerden hava durumu, whats upp mail, linkedin, face, instagram, son dakika haber ve bir kaç program daha acık 1 gün rahat gidiyor bendede. Telefondan telefona farkmı var acaba , okuyorum 4-5 saat sarj gidiyor deniliyor, tabi seviniyorum benim tel iyi gidince.
  • http://www.melefoni.com.tr/Markalar/bodyguardz senelerdir burdan bu markayı kullanıyorum kendiniz yapıştırabilirsiniz.uygulama videoları var.
  • vallaha ben bu şarj problemi yüzündne LG G3 telefonuna dönebilriim açık söyliyim geçenler de saat 15 gibi işyerinden çıktım işim vardı abi telefonun şarjı saat 17:00 da bittiki sadece metrobüste giderken radyo dinledim su gibi işti bitti dönüşte yolda eve gelirken meşgul olayım diye 2 forum sitesine girdim kapandı gitti yani dedim lanet olsun yaa yani dünyanın parasını ver çart diye yarı yolda kaldım ve ogün sinirlerim çok bozuldu.

açıkcası lg g3 ile 3 aylık iphone 5s telefonumu takas yapabilirim...
  • Yahu ne Biçim forumdur bir mesaj atamadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: cem650

vallaha ben bu şarj problemi yüzündne LG G3 telefonuna dönebilriim açık söyliyim geçenler de saat 15 gibi işyerinden çıktım işim vardı abi telefonun şarjı saat 17:00 da bittiki sadece metrobüste giderken radyo dinledim su gibi işti bitti dönüşte yolda eve gelirken meşgul olayım diye 2 forum sitesine girdim kapandı gitti yani dedim lanet olsun yaa yani dünyanın parasını ver çart diye yarı yolda kaldım ve ogün sinirlerim çok bozuldu.

açıkcası lg g3 ile 3 aylık iphone 5s telefonumu takas yapabilirim...

Power bank taşımak farz oldu.. Ben LTE kullanıyorum bir de beni düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockMafia -- 27 Ekim 2014; 23:28:26 >

• sonunda bende iphone lu oldum iphone 5s :) almadan önce power bank aldım garantiye aldım işi :)
  • arkadaşlar powerbank vs gibi aletlerin patlama gibi bir ihtimali yok mu yani nasıl bu kadar rahatlıkla kullanabiliyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.