Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: || 58ONuR58 ||

quote:

Orijinalden alıntı: köstebek1903

quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

En fazla 5-6 saat kullanım saati görürsün.İstisna da olsa anca 7-8 saat..

sa hocam ben s5 alicam fakat fiyat anlaminda 16gblik bana uygun benimde icim 32gb liga gidio cunku ben 3-4 sene kullanicam sizce yetermi bana 16gb bos oyunlarla ugrasmam ama az aktifimde diyemem

Tabii ki 32 Gb almalısın. Niye dersen Vatan Bilgisayar indirimlerini takip et, bazı günler 32 Gb'lık modeli 2200 TL civarında satışa sunuyorlar. Zaten 16 Gb'lık modelin ortalama satış fiyatı da 1950 TL civarı. Arada fazla bir fiyat farkı yokken 16 Gb'lık modeli almak mantıksızlık olur. Tabii bahsettiğim indirimler olduğu ve bu indirim fırsatlarını yakaladığın sürece.

Aynen 2 gün önce Vatanda 64 GB 2299 liraydı.Ben 16 GB aldım yınede.16 GB 2000 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar benim de iki adet sorum olacak sizlere,

Birincisi; telefonu şarj etmek için hızlı olsun diye genelde uçak modunda şarj etmeyi tercih ediyoruz. Bu durum batarya ömrüne zarar verir mi?

İkincisi; telefonumu şarj ederken şarj aletimin son derece ısındığını fark ettim, adeta ateş, kor gibi. Ne yapmalıyım, bu durum neyden kaynaklanıyor olabilir, şarj aletini değiştirmeme gerek var mı, sizler de de aynısı oluyor mu? Teşekkürler.

• Nasıl kullanım değeri arkadaşlar

Wifi+3G açık Konum servisleri açık herşey açık yani facebook twitter youtube oyun safari hepsi açık kullandım nasıl sizce ?

Cihaz:5s
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: köstebek1903

quote:

En fazla 5-6 saat kullanım saati görürsün.İstisna da olsa anca 7-8 saat..

sa hocam ben s5 alicam fakat fiyat anlaminda 16gblik bana uygun benimde icim 32gb liga gidio cunku ben 3-4 sene kullanicam sizce yetermi bana 16gb bos oyunlarla ugrasmam ama az aktifimde diyemem

Tabii ki 32 Gb almalısın. Niye dersen Vatan Bilgisayar indirimlerini takip et, bazı günler 32 Gb'lık modeli 2200 TL civarında satışa sunuyorlar. Zaten 16 Gb'lık modelin ortalama satış fiyatı da 1950 TL civarı. Arada fazla bir fiyat farkı yokken 16 Gb'lık modeli almak mantıksızlık olur. Tabii bahsettiğim indirimler olduğu ve bu indirim fırsatlarını yakaladığın sürece.

Aynen 2 gün önce Vatanda 64 GB 2299 liraydı.Ben 16 GB aldım yınede.16 GB 2000 tl.

Ben 32 Gb olarak hatırlıyordum, meğerse 64 Gb 2299 TL imiş. Yeni cihaz alacak arkadaşların kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum.

• || 58ONuR58 || kullanıcısına yanıt
    Valla cok zorladım 300 lira daha bulamadım,bulsam kaçırmazdım hayatta.

• quote:

Valla cok zorladım 300 lira daha bulamadım,bulsam kaçırmazdım hayatta.

Nasip kardeşim, ben de 16'lık kullanıyorum ve fazlasıyla yetiyor. Zaten eskisi gibi oyun hevesim de kalmadı. Diğer uygulamalar da şimdilik fazla yer kaplamıyor ama ilerisi nasıl olur kestirmek zor.

• Sadece Wifi açık,%75 parlaklık. Whatsapp,twitter,facebook,dh forum ve youtubeda takıldım.2 günlük cihaz.

• || 58ONuR58 || kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum yetiyor ama ŞİMDİLİK o fiyata kaçmaz 64 GB

• mrb arkadaslar iphone 5s sahıbıyım telefonum 3 gundur aksam %50 nın uzerinde sarjı bulunurken sabah kalktıgımda telefon kapanmış oluyor yeniden şarj etmek zorunda kalıyorum apple servisi aradım bataryanın ıyı oldugunu soylediler itunes üzerinden yeniden güncellememii istediler denedim fakat pek bir gelişme olmadı gara ne yapabilirim ???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mami.

Beyler birşey soracağım bilgisi olan vardır diye düşünüyorum. Garantide donanımsal bir sorunla alakalı değişim yapılacağı zaman sıfır cihazı ne zaman veriyorlar ?

Garanti servisine bağlı. Ben Ankara'daki Genpa servisine götürdüm ve ellerinde swap cihaz olmadığı halde yeni cihazı teslim etmeleri üç gün sürdü. Eğer ellerinde varsa zaten hemen verirler. Yoksa da tahmini ne kadar sürede geleceğini söylerler. Genpa cihaz gelince direkt telefona mesaj atıyor zaten cihazınız teslime hazırdır diye.

Servis istanbul apple store

• quote:

quote:

quote:

Beyler birşey soracağım bilgisi olan vardır diye düşünüyorum. Garantide donanımsal bir sorunla alakalı değişim yapılacağı zaman sıfır cihazı ne zaman veriyorlar ?

Garanti servisine bağlı. Ben Ankara'daki Genpa servisine götürdüm ve ellerinde swap cihaz olmadığı halde yeni cihazı teslim etmeleri üç gün sürdü. Eğer ellerinde varsa zaten hemen verirler. Yoksa da tahmini ne kadar sürede geleceğini söylerler. Genpa cihaz gelince direkt telefona mesaj atıyor zaten cihazınız teslime hazırdır diye.

Zorlu Center'daki Apple Store mu? Eğer orasıysa sıkıntı olmaz kardeşim, değişim kararı verilirse direkt verir gönderirler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zorlu Center'daki Apple Store mu? Eğer orasıysa sıkıntı olmaz kardeşim, değişim kararı verilirse direkt verir gönderirler.

aynen hocam orası teşekkür ederim ilginiz için

• BENIM GORUP ADINI YAZDIKLARIM YA DA PM ILE ADINI YAZDIKLARIM AMA DAHA YAZILMAMIS Bİ BU KADAR KİŞİ DAHA OLDUGUNU TAHMIN EDIYORUM.RESMİ OLARAK 200 KİŞİYİZ ARKADASLAR
  • Arama geldiğinde bazen reddet seçeneği ekran üstünde çıkmıyor , bu neden kaynaklanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adizman

Arama geldiğinde bazen reddet seçeneği ekran üstünde çıkmıyor , bu neden kaynaklanıyor?

Cihaz kilitliyken arama gelirse sadece kaydirarak açılan cevapla seçeneği gelir. Cihaz kilitli degilsen ana menüde veya herhangi bi uygulamada ise (kısaca ekran acıksa) dokunmalı olarak cevapla ve reddet gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

Arama geldiğinde bazen reddet seçeneği ekran üstünde çıkmıyor , bu neden kaynaklanıyor?

Cihaz kilitliyken arama gelirse sadece kaydirarak açılan cevapla seçeneği gelir. Cihaz kilitli degilsen ana menüde veya herhangi bi uygulamada ise (kısaca ekran acıksa) dokunmalı olarak cevapla ve reddet gelir

yani ekran kilitliyken sadece üstteki tuştan başka aramayı reddemiyoruz?
  • Beyler bir sorum olacak.
    Örneğin whatsapp'dan gelen bir twit veya vine linkine tıkladığım zaman safari ile açıyor.
    Ya da twitter da instagram linki tıkladığım zaman yine safari ile açılıyor.
    Bunları direkt uygulamalarda açılması için bir şeyler yapabilir miyim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: applem26

quote:

yani ekran kilitliyken sadece üstteki tuştan başka aramayı reddemiyoruz?

Aynen oyle hocam, yanlış bilmiyorsam bunun bi ayarı da yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar battary doctor programını kurdum ama ingilizce bu, oysa bir dergide tanıtımı vardı o türkçe menüydü?
    yokmu bunu türkçesi
  • Arkadaşlar elimde bi tane iphone 5s var , teleservisten vodafone dan alınma ve telefonu kuzenimden borcu karşılığında uygun bi meblağa almıştım, daha önce ekranı değişmiş ve telefon garanti dışı şu anda. 1 hafta önce kamerası bozuldu ve telefonu telefoncu bi abimiz var tanıdık açarım ama elimde kalabilir dedi, kamerayı değiştir ve şimdi de telefonun dokunmatiğinde bir sıkıntı var ve anakarttan yaptığını söyledi, ücret karşılığında onarım yaptırmaktan başka çarem kalmadı, bu durumda zorlu center dan randevu almak mı doğrusu ? yoksa teleservise vermek mi doğrusu ? tahmini ücret ne olur bilgisi olan varsada paylaşsın lütfen..

Teşekkürler..

Garanti sorgulama yaptığımda , garantisinin devam ettiğini görüyorum. Lakin şöyle bir durumda var telefonu , telefoncu arkadaş kendi açtığından bunu anlayacaktır teleservise yada apple store , gerçi telefonu daha önce onarım yapıldığından sonra içindeki vidalar hep eksik monte edilmiş, bunuda ben bizzat telefoncu arkadaşım açtığında gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IznGala -- 3 Eylül 2014; 20:22:08 >

• 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.