Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: irresistible86

quote:

Orijinalden alıntı: iPhonecugenç

quote:

Orijinalden alıntı: || 58ONuR58 ||

quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

Telefon ilk sayfasında iken whatsapptan mesaj gelince, o mesaja tıklayınca, ekranın sol tarafında komple bir ışık süzmesi çıkıyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı? 5s telefon.

Ben de hiç yaşamadım.

Bende de oluyor kuzenimde de oluyor buna bug diyelim uygulamanın yerini değiştir düzelecektir

Hocam uygulamanın yerinide değiştirdim aynı. İkinci sayfadayken mesaj gelince, mesajı açarken olmuyor ama , birinci sayfadayken , mesaj gelince açınca , dikey biçimde bembeyaz bir ışık süzmesi var. Gitgide büyüyor

Ana ekran yerleşimini sıfırlayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Android Canavarı kullanıcısına yanıt
    Bence bi sorunu vardır telefonun iyice incele derim
  • alibey027 A kullanıcısına yanıt
    5s al s serileri her zaman çok daha iyidir daha sonra istersen 6s'e geçersin
  • Beyler bende almayı düşünüyorum s4 kullanıcı olarak ama benim bi kaç sorum var müziklerde equalizer ayarında hangi frekanslar yazıyor ? kesin anlamadınız müzikle arası iyi olan yorum yapabilirmi ?
    bide basslar nasıl iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

Orijinalden alıntı: Pro-Pessimistic

quote:

quote:

quote:

En iyi yabancı dizi programı hangisi olduğunu biliyor musun

İDiziFilm jb li ise

Orijinal kullanıyoruz , başka varmı vs varmı

Ne yazikki bilmiyorum ancak soyle bişey yapıyodum jbli değilken video dl adlı appyi app storeden kurup oradan dizibox a girip(nerden izliyosan fark etmez) ordan indiriyordum

Online olarak izlemek istiyorum

Safariden bir dizi sitesine girip pc den izler gibi izleyebilirsiniz. Telefonun flashı yok ama sistemde yüklü quicktimela her videoyu açıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonumda bir süredir uygulamarın tepkisizleşmesi ve kapanması gibi bir problem var. Sanki akıcılıkta da bir problem varmış gibi gelmeye başladı. Üzerinde iOS 7.1.1 versiyonu var, 7.1.2'ye güncellemedim henüz. Sorun ne olabilir?
  • Persona Grata kullanıcısına yanıt
    Sıfırlayın sonra güncelleyin.

• Kapatamazsın.

• Beyler birşey soracağım bilgisi olan vardır diye düşünüyorum. Garantide donanımsal bir sorunla alakalı değişim yapılacağı zaman sıfır cihazı ne zaman veriyorlar ?

• Arkadaşlar 5s almayı düşünüyorum da çok oyun oynayan dizi izleyen biriyim. Pil gücü yetiyor mu size 1560 mAH biraz az geldi.
  • Evet Iphone'lar Flash video biçimini desteklemiyor ama ben de bugüne kadar internet ortamında Iphone'un açamadığı bir video görmedim henüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mami.

Beyler birşey soracağım bilgisi olan vardır diye düşünüyorum. Garantide donanımsal bir sorunla alakalı değişim yapılacağı zaman sıfır cihazı ne zaman veriyorlar ?

Garanti servisine bağlı. Ben Ankara'daki Genpa servisine götürdüm ve ellerinde swap cihaz olmadığı halde yeni cihazı teslim etmeleri üç gün sürdü. Eğer ellerinde varsa zaten hemen verirler. Yoksa da tahmini ne kadar sürede geleceğini söylerler. Genpa cihaz gelince direkt telefona mesaj atıyor zaten cihazınız teslime hazırdır diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi || 58ONuR58 || -- 2 Eylül 2014; 19:27:37 >
  • Che Guevara. kullanıcısına yanıt
    En fazla 5-6 saat kullanım saati görürsün.İstisna da olsa anca 7-8 saat..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: köstebek1903

quote:

quote:

meraba ıphone5s kullanıcı arkadaslar ben ıphone alıcamda 4smı onerırsınız 5smı 3-5 sene goturucek saglamlık ve hızlılık onmemlı uyguamalarla hasır nesır degılımdır bılgılendırırsenız sevınırım

Tabi ki 5S imkan varsa hocam :) Yoksa 5

hocam antııphonecılar varda sarjının yetmedıgını ve fıyatının tasarıma gore cok yuksek oldugunu soluyo bıraz acıklarmısınız 5s i ımkanım var ama yuksek mebla yanı bı acıklama yapında alım :)

fanboylar demistir hocam evet jarzi cok iyi degil ama rezalet te degil. parlaklik yarida 3g acik bi sekilde saat 2.30dan 20.30a kadar 100 jarzdan 35 e yeni dustu. butun gun disarda kullanmama ragmen. 6ya butce varsa alinir ama ben buyuk ekran sevmem derseniz 5s tabi ki.
    ozetlen:androide bulasilmaz ios varken :)

2.30 mu 14:30 mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

quote:

quote:

quote:

quote:

meraba ıphone5s kullanıcı arkadaslar ben ıphone alıcamda 4smı onerırsınız 5smı 3-5 sene goturucek saglamlık ve hızlılık onmemlı uyguamalarla hasır nesır degılımdır bılgılendırırsenız sevınırım

Tabi ki 5S imkan varsa hocam :) Yoksa 5

hocam antııphonecılar varda sarjının yetmedıgını ve fıyatının tasarıma gore cok yuksek oldugunu soluyo bıraz acıklarmısınız 5s i ımkanım var ama yuksek mebla yanı bı acıklama yapında alım :)

fanboylar demistir hocam evet jarzi cok iyi degil ama rezalet te degil. parlaklik yarida 3g acik bi sekilde saat 2.30dan 20.30a kadar 100 jarzdan 35 e yeni dustu. butun gun disarda kullanmama ragmen. 6ya butce varsa alinir ama ben buyuk ekran sevmem derseniz 5s tabi ki.
    ozetlen:androide bulasilmaz ios varken :)

2.30 mu 14:30 mu hocam?

14.30

• 2.30 ve 20:30 diyince şaşırdım

• Bi arkadaş ayın 3 ünde bi yerde indirim olacağını söylüyordu. Ben de alacağım ama 6 nın çıkmasını bekliyorum 6 çıktıktan hemen sonra indirime girer mi yoksa boşa mı bekliyorum alayım mı? (6 da yakın fiyattan çıkarsa onu alacağım tabi ki )
  • quote:

sa hocam ben s5 alicam fakat fiyat anlaminda 16gblik bana uygun benimde icim 32gb liga gidio cunku ben 3-4 sene kullanicam sizce yetermi bana 16gb bos oyunlarla ugrasmam ama az aktifimde diyemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

sa hocam ben s5 alicam fakat fiyat anlaminda 16gblik bana uygun benimde icim 32gb liga gidio cunku ben 3-4 sene kullanicam sizce yetermi bana 16gb bos oyunlarla ugrasmam ama az aktifimde diyemem

Tabii ki 32 Gb almalısın. Niye dersen Vatan Bilgisayar indirimlerini takip et, bazı günler 32 Gb'lık modeli 2200 TL civarında satışa sunuyorlar. Zaten 16 Gb'lık modelin ortalama satış fiyatı da 1950 TL civarı. Arada fazla bir fiyat farkı yokken 16 Gb'lık modeli almak mantıksızlık olur. Tabii bahsettiğim indirimler olduğu ve bu indirim fırsatlarını yakaladığın sürece.

• köstebek1903 K kullanıcısına yanıt
    Suana kadar hep 16 GB kullandım ve gayette yetti,sorun olmaz ama sizde ne yaparsınız bilemem sımdı kullanım amacları farklı suan 8-10 oyun ve 15-20 uyhulama var hala dolmadı,alanım var.

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.