Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Telefona kulaklığı takınca klavyede tık tık değilde tıs tıs sesi çıkıyor?

Ben de de kulaklık ile yazarken tık tık değil de garip bir sesler cıkıyor
    Sanmam bir sorunn yoktur aynısı bende de var cunku
    Edit:Sırf senın için bir daha denedim yine aynı ses sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO -- 4 Eylül 2014; 18:30:33 >
  • Bunun sebebini bilen?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurbeyKaplan01

Bunun sebebini bilen?

Eger yazdıgını okumasaydım hocam yav he he diyecektim de herhalde bug mu olmuş kapatıp ac yada jarza takıp cıkar bi
  • arkadaşlar, telefonumun ekranında fark ettim ki; sağ üst köşesine yakın bir yerde yan açıdan baktığımda mavilik var. sadece beyaz ekranda belli oluyor, vodafone'dan aldım telefonu ve aldığım kişi bana apple garantili demişti. bu sorunu yaşayan oldu mu hiç ve nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

arkadaşlar, telefonumun ekranında fark ettim ki; sağ üst köşesine yakın bir yerde yan açıdan baktığımda mavilik var. sadece beyaz ekranda belli oluyor, vodafone'dan aldım telefonu ve aldığım kişi bana apple garantili demişti. bu sorunu yaşayan oldu mu hiç ve nasıl çözebilirim?

Apple store götür yenisiyle anında değişiyorlar
  • Allahını seven bi yardım etsin

Bu telefonu nasil şarj etmeliyiz , Battery Doctor yada Diğer batarya uygulamalarından yüklemeliyimiyiz?

bataryayı öldürmeden nasil şarj edip kullanmak lazım cihazi ?

+ Olarak telefona yüklememiz gereken SİSTEMSEL Program önerisi olan var mı ? ram ile ilgili bataryla ile ilgili kullanım ile ilgili vs ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pro-Pessimistic

quote:

Orijinalden alıntı: || 58ONuR58 ||

quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Şarj hakkında bi sorum olucak ayda bi kere mi kapanana kadar kullanıp şarj etmek daha mantıklı yoksa 4-5 ayda bir bitirip şarj etmek gerekir yoksa aynı şey mi?

Lityum İyon batarya olduğu için bataryanızın ömrü kolay kolay bitmez ama uzun bir batarya ömrü için elinizden geldiğince;

1. Batarya tam bitmeden şarja takmayın.
    2. Şarjda iken tam dolmadan çekmeyin.
    3. Şarjda iken cihazınızı kullanmayın.

Eski tip bataryalardaki gibi illa bunları yapacaksınız diye bir kaide yok ama elinizden geldiğince uygulamaya çalışın.

Onur abimiZe guzel bilgilendirmeler icin cok tesekkur ediyorum

Rica ederim kardeşim.

• Az diyeniniz olacaktır elbet ama şöyle bütün gün 3g açıktı facebook twitter filan 2.5 saat bakmışımdır. 150 müzik dinledim. Fifa 14 30 dakika. Safaride gezinme forum donanım habere bakma filan parlaklık %90

• Sebebini bende bilmiyorum ilk defa yaşadım 😄 pek müzik dinlemem 3g kapalı parlaklık %40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurbeyKaplan01 -- 5 Eylül 2014; 20:34:51 >
  • arkadaşlar bende 5s almayı düşünüyorum şu sıralar fakat 16 gb yeterli olur mu dersiniz çok fazla oyun oynayan birisi değilim.beni 2-3 sene götürebilir mi bu cihaz aldığı güncellemelerle.6 nın tanıtımını beklemeli miyim fiyatların düşmesi açısından?
  • Telefonum az önce kendi kendini resetledi yeni cihaz.Sebebi nedir sizce.?

• Bütün gün wifi açıktı. Sürekli whatsapp twitter instagram ve safari kullandım. Şarj gayet iyi

• Süre güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaSCaL_ -- 5 Eylül 2014; 22:51:47 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oCean_'

arkadaşlar bende 5s almayı düşünüyorum şu sıralar fakat 16 gb yeterli olur mu dersiniz çok fazla oyun oynayan birisi değilim.beni 2-3 sene götürebilir mi bu cihaz aldığı güncellemelerle.6 nın tanıtımını beklemeli miyim fiyatların düşmesi açısından?

Oyun alışkanlığınız yoksa 16 GB yeterli olur.
    5S ıos 10 a kadar güncelleme alacak gibi 2-3 sene kurtatirır yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran parlaklığı iç mekanda %40-50 yeterli iphone için. Eğer whatsapp kullanıyorsanız, 3g yi açmadan edge'de kullanarakta şarj verimli kullanılabilir. Şahsen böyle uyguluyorum bütün gün yaklaşık 9-10 saat ortalama kullanımın ardından şarj en az %30 kadar kalıyor.
  • Beyler geçen gün yanlışlıkla ekran parlaklık ayarını değiştirdim. Şimdi nasıl ayarlıyoruz bunu? Barı sağa sola götürüyorum ama seçili olan seviye otomatik aydınlatmada maximum mı oluyor ne oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: parcher07

Beyler bir sorum olacak.
    Örneğin whatsapp'dan gelen bir twit veya vine linkine tıkladığım zaman safari ile açıyor.
    Ya da twitter da instagram linki tıkladığım zaman yine safari ile açılıyor.
    Bunları direkt uygulamalarda açılması için bir şeyler yapabilir miyim ?

Yok mu yav şunu bilen ?
  • Arkadaşlar daha önce soruldumu bilmiyorum çünkü sayfa çok bir sorum var. Mesaj geldiğinde kilitli ekranda mesajın kimden geldiği ve bir kaç satır görünüyor bunun görünmesini istemiyorum var mı çaresi hiç olmassa sadece kimden geldiği görünsün içerik görünmesin var mı yardımcı olacak bir arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: komkarbey

Arkadaşlar daha önce soruldumu bilmiyorum çünkü sayfa çok bir sorum var. Mesaj geldiğinde kilitli ekranda mesajın kimden geldiği ve bir kaç satır görünüyor bunun görünmesini istemiyorum var mı çaresi hiç olmassa sadece kimden geldiği görünsün içerik görünmesin var mı yardımcı olacak bir arkadaş

Ayarlar >> Bildirim Merkezi >> Mesajlar

Bu yolu takip ettikten sonra açılan sayfadaki ÖNİZLEMEYİ GÖSTER seçeneğini pasif edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Beyler geçen gün yanlışlıkla ekran parlaklık ayarını değiştirdim. Şimdi nasıl ayarlıyoruz bunu? Barı sağa sola götürüyorum ama seçili olan seviye otomatik aydınlatmada maximum mı oluyor ne oluyor?

Otomatik moddayken cihaz ortamın aydınlık durumunu algılar ve ona göre ışık şiddetini algılar.

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.