Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de iphoneun kendi posta istemcisi surekli oturum acilamadi hatasi veriyor. Android tablette de ayni sekilde. Ama yahoo ve g mailin kendi uygulamasinda,boyle bir hata olmuyor.
    Bu neden kaynaklanir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun15

arkadaş İphone 5s telefonumla arkadaşımı aramaya çalıştım ama arama yaparken hiç bir ses gelmedi ve daha sonra komşum direk telefonu açtı yani hani şu ararken çaldığını gösteren ses varya o gelmedi daha sonra başka bi arkadaşdada denedim aynı şekilde uzun uzun arıyor ama bana hiç bir ses gelmiyor ve arkadaşım açıyor hiç çalmadan arkadaşıma sorduğumdaysa uzun uzun aradığımı söylüyor, kapatıp açınca sorun düzeldi ama nedeni nedir bu sorunun ve çözümü teşekkürler

Aynı durum zaman zaman benim de başına geliyor. Ayrıca çok sık olmasa dahi arama kapattıktan sonra telefon kendiliğinden bir yerleri arıyor. Neden die bilen varsa açıklasın lütfen .

• Şebeke çekme çok zayıf genel bir sorunmu acaba daha önce Z1 compact kullanıyordum evde net hızı ve aramalar gayet hızlı ve sorunsuzdu.5S ile nete giremiyorum bazen arayanlar bana ulaşamıyor o derece.
  • Arkadaşlar bi konu hakkında fikrinizi almak istiyorum.1650 liraya arkadaşımdan 5s gold aldım.1 aydır kullanıyorum ve memnunum.1700 liraya bi arkadaşım hemen alayım diyor.Sizce ne yapayım? 2000 liraya kadar başka bir telefon alınabilir mi? Siz ne yapardınız böyle bi durumda.
  • Satıp üstüne 100 lira ekleyip sıfırını alabilirdim ya da ıPhone 6 için köşede tutup vakit geçirmelik bir cihazla idare edebilirdim. Lakin asla androidli cihazlara özellikle günümüz android amiral gemilerinden uzak dururdum zira yeni snapdragon işlemciler ile pabuçları hemen dama atılacak gibi duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w910w910

Arkadaşlar bi konu hakkında fikrinizi almak istiyorum.1650 liraya arkadaşımdan 5s gold aldım.1 aydır kullanıyorum ve memnunum.1700 liraya bi arkadaşım hemen alayım diyor.Sizce ne yapayım? 2000 liraya kadar başka bir telefon alınabilir mi? Siz ne yapardınız böyle bi durumda.

Değmez satmaya kullanın keyfini çıkarın.

• Arkadaşlar 5s için apple garantili şu anda en fiyat nerede ?
  • Ben de değmeyeceği taraftarıyım.Sıfır alıyım diyorum ama 1940 liradan aşağı distribütör bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Arkadaşlar 5s için apple garantili şu anda en fiyat nerede ?

Hocam hocam 5 ay daha bekle i6 çıkınca fiyatlar bayağı düşer beklemem dersen 1-2 ayada düşer i6 nın dedikoduları iyice gündeme çıkar.

• Arkadaşlar iphone 5s cihazım bayağı ısınmaya başladı.şarj süresi kullanımda 7 saati görüyorum ama telefon edge de bile ısınma yapıyor.kılıfsız kullandığım için elimin sıcaklığı da geçebilir diye düşündüm.sizin ısınma değerleriniz nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

rica ederim

önceleri bu özellik vardı iphone'un kendi mailinde, ancak sonra gmail kendi uygulamasını cıkardı vs. oldu, iphone desteğini çekti.

gmail'in kendi uygulamasıda en az iphone'un ki kadar başarılı. ben exchange hesabını iphone'un kine tanımlayıp, gmail'in kendi uygulamasınıda gmail hesaplarım için kullanıyorum. sorunsuz oluyor

eyvallah ben de onu kullanıyorum da, şu birinden gelen mailleri aynı mail içinde toplaması ve maili sildiğimde hepsinin yok olması beni delirtiyor.

arkadaşlar ile mailleşiyoruz grup.a diyelim, ben birini saklayıp diğerlerini slimek istediğimde olmuyor, hepsi gidiyor doğal olarak.

velhasıl uygulama başarılı ama bilgisayar kadar değil.
  • iPhone 5s Silver 16 GB
  • Gelen bazı mailler resimdeki gibi okunuyor sebebi nedir?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• 1870 lira vatan da görmüştüm ,daha ucuz fiyat hatırlamam ondan başka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Bu arada baktim ama bulamadim , ekran kapaliyken ekrana cift tiklayarak uyandirma yada benzeri sekilde tuslari kullanmadan uyandirabilecegimiz bir app vs varmi arkadaslar. Mesela lumialarda boyle bir ozellik var , ekran kapaliyken cift tikliyosun cihaz uyaniyor , sonra tus kilidi vs varsa acip giriyorsun , buna hayran kaldim. Keske iphonedada olsa dedigim bir ozellik. Belki bilen biri vardir. Bu arada sensor kullanan yada jailbreak ile kullanilan uygulamardan bazilarini biliyorum ama kapali ekrana cift tiklamaya hic denk gelmedim, gercekten cok buyuk kullanim kolayligi sagliyor. Varmidir boyle bisey acaba ?

İphone için şu ana kadar öyle bir özellik daha çıkmadı. İlk lg g2 koydu o özelliği, şu anda bir kaç lg cihazda, yeni htc one m8'de falan var. Demek lumia'lara da koymuşlar.

Nokia lumialarda var bu özellik hepsinde var mı bilmiyorum ama bi tanesinde var
    Pek kullanışlı değil ama cepte kendi kendiliğine açılıyor
    Üstelik sağlam.pil tüketiyor

Cift tik, uyandirma gercekten cok guzel. Baya bir kolaylik sagliyor. Ben surekli kullaniyorum, hicbir sikintisi yok cepte kendiliginde acilma filan cok komik. Boyle birsey olamaz zaten ekran glass 3 iki kere seri dokunmadikca acilmaz. Sarj konusunda abartildigi kadar yemiyor. Benim tel 3 gun+ cikartiyor. Iphone 6 da bu ozelligi eklerler insallah, parmak okuyucu yerine bu ozellik daha kullanisli olur.

• Arkadaşlar appstore a girebiliyorum fakat uygulama indiremiyorum.Dün herşey normaldi.Acaba mağazada mı bi sorun var yoksa bende mi ?Nasıl çözebilirim?
  • Lg g3 de geldi apple ın elini çabuk tutması gerek artık iphone 6 bu telefonları geçer inşallah ve fiyatı da g3 ve z2 de de olduğu gibi 2199 tl yi geçmez umarım yoksa apple da bize ayıp etmiş olur sizce 2400 lere gelir mi fiyatı?
  • Arkadaşlar çok acil yardımınız lazım. İphone 5s bugün elime geçti hepsiburadadan şarja takıyorum telefon açılıyor ama 1.5 saattir şarjda hala aynı şarjı. Sorun neden kaynaklanıyor ? Daha sim kartı takmadım ondan mı ?
    ----
    Sorunu çözdüm gibi şarj oluyor şuanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman007 -- 29 Mayıs 2014; 17:18:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Lg g3 de geldi apple ın elini çabuk tutması gerek artık iphone 6 bu telefonları geçer inşallah ve fiyatı da g3 ve z2 de de olduğu gibi 2199 tl yi geçmez umarım yoksa apple da bize ayıp etmiş olur sizce 2400 lere gelir mi fiyatı?

Bildiğim kadarıyla Apple fiyatları hep aynı kaldı. Biraz bizdeki vergiler değişti sadece. Fiyat 5s ile aynı olacaktır ilk çıktığında fırsatçıları saymaz isek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Lg g3 de geldi apple ın elini çabuk tutması gerek artık iphone 6 bu telefonları geçer inşallah ve fiyatı da g3 ve z2 de de olduğu gibi 2199 tl yi geçmez umarım yoksa apple da bize ayıp etmiş olur sizce 2400 lere gelir mi fiyatı?

Bildiğim kadarıyla Apple fiyatları hep aynı kaldı. Biraz bizdeki vergiler değişti sadece. Fiyat 5s ile aynı olacaktır ilk çıktığında fırsatçıları saymaz isek.
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.