Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (455. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smail14

Benide yazin Space grey 16 gb . Arkadaslar ben cok titiz kullanan biriyim teli on arka jilatin yapistirdim hala celiskilerim var cok cabuk renk atarmi bos cebime koyuyorum hep sok cikart cebe cizilirmi kilifsiz kullaniyorum su an

Cevap vericek kimse yokmu ?
  • Merhaba

Iphone 5s'i , 3g bağlantı ile kullandığımızda , facebook vs yerlerde, fotolorı göstermesi çok zaman alıyor.
    Bağlantı hızım 7,2 MBPS . Bu hız azmı geliyorki? Hızı 43,2 MBPS olan bir paket alsam fotoların geç açılma sorunu düzelirmi?
    Iphone 5s de Facebookta fotoların geç açılması ile ilgili, sizin önereceğiniz başka şeyler varmı? (Cihaz henüz 1 aylık ve sistemi yoracak çok uygulamada yok.)
  • Neo1negatif kullanıcısına yanıt
    4s çıktığında 4 ucuzlatılarak satılmaya devam etti, 5 çıktığında da 4s devam etti ama Apple 5'i ucuzlatıp devam ettirmemek için 5s çıktığında 5'in üretimini durdurdu ve 5 yerine 5c'yi çıkarttı. Bir müddet mağazalar ellerinde kalan 5 stoklarını sattılar. Bu nedenle 5 bulamamanız normal. Bulursanız anlayın ki 5s'ten önce üretilmiş ve stokta kalmış bir cihazdır.
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    Yandex'i tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 64 GB Siyah 5S sipariş ettim.

Keynote İmovie falan içinde yüklü geliyor yoksa hedi kuponuyla falan mı alıyoruz itunes'ten ?

32 GB hiçbir zaman yetmiyordu o yüzden 64 aldım. Çok hayvani geliyor ya 64 GB.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo1negatif

quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

gold ile vatan senetlemi yapıyor taksidi?

Hediye çeki ile yapıyor ben media marktan hediye ceki ile almıştım 9 taksit

http://www.bimeks.com.tr/kategori/1326/hediye-ceki--hizmet-paketleri.aspx
    burdan hediye çekine taksit yapip o çeklerle peşin alirmis gibi aliyoruz doğru mudur

İnternetten kendiniz yaparken sorun çıkabilir.

Mağazada taksit yapıyorlar. %10 peşin çekiyorlar, kalan %90 için de hediye çeki kullanıyorlar.

Bunu ilk bimeks yapmış, daha sonra diğer mağazalarda uygulamaya başlamış. Bazıları da kredi usulü satıyor.

• 16 GB iPhone 5s sahipleri hafiza sikintisi yasiyorsa uzulmesinler.16 GB telefonlarinizin hafizasina ek olarak 32 GB ya da 64 GB ekleyebilirsiniz.Asagidaki linke tiklayin ve urunu incelemeye baslayin.iPhone 5S ile tam uyumlu ve iPhone 5S icin ozel gelistirilmis.Ben ilerisi icin sahsen satin almayi dusunuyorum ve ustelik extra sarj sagliyor telefonun kendi sarjindan haric.
    https://www.youtube.com/watch?v=jSuFRm9viV4
  • Nasıl beyler yolculuktayim sürekli elimde watsap &50 4saat kullanım

• Merhaba arkadaşlar Gold Modeli İçin Şeffaf Kılıf Arıyorum 1 Tane Aldım Ama silikon çok dandik ve o kadarda ince değil belli oluyor.Tavsiye Edebileceğiniz Belli Olmayan Çok İnce Şeffaf Bir Kılıf Varmı Acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba

Iphone 5s'i , 3g bağlantı ile kullandığımızda , facebook vs yerlerde, fotolorı göstermesi çok zaman alıyor.
    Bağlantı hızım 7,2 MBPS . Bu hız azmı geliyorki? Hızı 43,2 MBPS olan bir paket alsam fotoların geç açılma sorunu düzelirmi?
    Iphone 5s de Facebookta fotoların geç açılması ile ilgili, sizin önereceğiniz başka şeyler varmı? (Cihaz henüz 1 aylık ve sistemi yoracak çok uygulamada yok.)

Tamamen operatör ile alakalı.3g açıyorum telefon çekmiyor anasını satayım,şehirin göbeğinde ..

• Dostum renkler farkli tabi.Biri iPhone 5s Space Gray,digeri iPhone 5 Black.Yani biri iPhone 5s Uzay Grisi digeri İphone 5 Siyah.Bu arada iPhone 5'in uretimi durduruldu.Nasil hala stoklarda bulunuyor?
  • Kronossus kullanıcısına yanıt
    Yeni farkettim 5'miş ya pardon

20 dk'dır bakıyorum. İphone 5'in 5S'ten pahalı olacağı da aklıma gelmedi için dikkat etmemişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

16 GB iPhone 5s sahipleri hafiza sikintisi yasiyorsa uzulmesinler.16 GB telefonlarinizin hafizasina ek olarak 32 GB ya da 64 GB ekleyebilirsiniz.Asagidaki linke tiklayin ve urunu incelemeye baslayin.iPhone 5S ile tam uyumlu ve iPhone 5S icin ozel gelistirilmis.Ben ilerisi icin sahsen satin almayi dusunuyorum ve ustelik extra sarj sagliyor telefonun kendi sarjindan haric.

Yutupdan başka link var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

16 GB iPhone 5s sahipleri hafiza sikintisi yasiyorsa uzulmesinler.16 GB telefonlarinizin hafizasina ek olarak 32 GB ya da 64 GB ekleyebilirsiniz.Asagidaki linke tiklayin ve urunu incelemeye baslayin.iPhone 5S ile tam uyumlu ve iPhone 5S icin ozel gelistirilmis.Ben ilerisi icin sahsen satin almayi dusunuyorum ve ustelik extra sarj sagliyor telefonun kendi sarjindan haric.

Yutupdan başka link var mı?

http://www.youtube.com/watch?v=5v_6KO5599A&feature=youtu.be Cok ozur dilerim.Bir karisiklik yaptigimi daha yeni farkettim.Urunle ilgili esas link bu.Cok affedersiniz.Tekrar ozur dilerim.

• Evet,gercekten cok ilginc.iPhone 5,5S'ten pahali.Buyuk ihtimalle iPhone 5'in uretimi durdurulup artik stoklarda kalan son urunleri sattiklari icin.Apple resmi olarak iPhone 5 uretmeyeceklerini duyurdu herkese.
  • Kronossus kullanıcısına yanıt
    Evet hocam son fırsat demişler bir de.

Ama 2700'e satmaları saçma 5S varken. Madem stok tüketeceksin daha ucuza sat ki illa alan olur.

Apple şimdi resmi olarak nelerin üretimini durdurdu ? 3, 3GS, 4 ve 5 mi durduruldu ?

Sadece 4S, 5C ve 5S satıyor dimi şu an ?
  • Full watsap ışık en kısıkta ve kelime oyunu arada nette dolanmayla bu oldu.

• Arkadaşlar merhaba, bende note3'ten bugün geçtim 5s gold'a.

Şimdi ses açma tuşunda sorun var sanırım sürekli oynuyor.

acaba zorlu'ya götürmek için ne gibi yol izlemem gerekiyor.

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 453454455456457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.