Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Orijinalden alıntı: help21

Arkadaşlar mac gördüm bimekste kamera da sincap görüntüsü koca kafa falan vardı çok eğlendim acaba öyle bir uygulama iphone da yok mu arkadaşlar ?

Bilen yok mu

Yardım hacı abiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefondan tıkırtı geliyor benimkine özel bişi mi yoksa sizin 5s inizdede var mı bu ses durumu ?
  • Hayirli olsun,dostum.Gule gule kullan.7.1.1 surumune guncellemen faydali olacaktir tabi.
  • Dosrum telefonun tam olarak neresinden geliyor?Nasil bir ses turu? Belirtirsen yardimci olmaya calisacagim.Buyuk bir ihtimalle home button'dan geldigini tahmin ediyor;cunku sikayetler genellikle o yonde.
  • @Kronossus

Telefonu salladığımda kilit tuşu kısmından tıkırtı geliyor arızalı olma ihtimali varmıdır
  • Bahsettigin Mac camerasi,dostum.Normal iPhone modellerindeki camera farkli.Uygulama bazinda varsa olabilir,onun disinda olmaz.Ikisi de Apple urunu ama urunler tamamen farkli
  • Dogru tahmin etmisim Kilit tusundan gelen o tikirti genel olarak var oldugu burda bir cok kez dile getirildi ve normal karsilaniyormus.Benim telefonumda boyle bir ses yok ve ben de bundan korktugum icin assistive touch'i kullaniyorum.Eger tikirti kopmus bir parca gibi icinde bagimsiz tikir tikir edecek bir turden yani kopmus gibiyse telefonu gostermeni tavsiye ederim ama bir parcaya bagliymis gibi ses cikariyorsa burda bir cok kisi bu durumun normal oldugunu soyledi.Sorunu yasamadigim icin bilemiyorum ama sorunu yasayan birileri sana daha kesin bilgiler verebilir.
  • @Kronossus
    Cevabınız için teşekkür ederim :)
    bir parcaya bagliymis gibi ses cikariyor bunu fark edince başka bir iphone 5 modelini elime aldım salladım ondan da aynı ses geliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr...daredevil -- 10 Mayıs 2014; 20:21:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

Bahsettigin Mac camerasi,dostum.Normal iPhone modellerindeki camera farkli.Uygulama bazinda varsa olabilir,onun disinda olmaz.Ikisi de Apple urunu ama urunler tamamen farkli

İşte bende proğramı soruyorum hocam

• Arkadaşlar itools ile telefona zil sesi attım telden seçtim zil sesi yaptım daha sonra bir kaç kez teli usb den şarj ettim sonra tel çaldı baktım benim zil sesi çalmıyor bi baktım silinmiş hepsi acaba neden böyle oldu.
  • Yeni alanlar için söylüyorum ust tus sallanması sıkıntı degil uretim oyle bi bildikleri vardır home tusununda cıtırdaması 2-3 aya azalır bunlar sorun değil

• Arkadaslar 5s ile kullanabilrcegim 100-200₺ araliginda kulaklik tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: SEYTANTUYLU

Arkadaslar 5s ile kullanabilrcegim 100-200₺ araliginda kulaklik tavsiye eder misiniz?

cks 77
  • arkadaşlar 5s veya 5 alırken taksit yapabileceğim mağaza önerir misiniz ?
  • Arkadaslar malum yeni kullanıcıyım telefonumda 7.0.4 el geldi daha güncellemedim suan telefon %48 de 3 saat 15 dakika kullanım 11 saat bekleme gosteriyor. Battery doktorda 1570 amh pil gücü . Yorum bekliyorum birde telefonun üst alt yan kenarlarında ışık altında siyah boşluklar var.ayni durumda olanınız var mı yasa bileniniz sagolun ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalcın10 -- 11 Mayıs 2014; 12:25:03 >
  • Neo1negatif kullanıcısına yanıt
    Media markt - bimeks. 9 taksit , teknosa 6 taksit
    Gold - vatan computer 12-24-36 aya kadar taksit yapıyor

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    gold ile vatan senetlemi yapıyor taksidi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

gold ile vatan senetlemi yapıyor taksidi?

Hediye çeki ile yapıyor ben media marktan hediye ceki ile almıştım 9 taksit

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    hediye çeki nasil oluyor hocam ? birde vatanda 24 ay taksit yaparsak ekstradan ne kadar ucret oderim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: SEYTANTUYLU

Arkadaslar 5s ile kullanabilrcegim 100-200₺ araliginda kulaklik tavsiye eder misiniz?

cks 77

+1. Audio Technica nin kalitesini hicbir kulaklikta bulamadim daha. CKS 55 kullaniyorum ve harika diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.