Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın S4 den 5S e geçeceğim sarj konusunda çok sıkıntı yaşar mıyım S4 1 gün boyunca hertürlü yetiyordu bana 4-5 saatte bir sarj edilmesi gerekiyorsa çok sıkıntı ilk defa iphone kullanacağım kafalar karışık
  • uzay grisi 16 gb kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaKHaN70 -- 2 Mayıs 2014; 23:14:27 >
  • Championship_ kullanıcısına yanıt
    Şimdi tam hatırlamıyorum ama; Tunnelbear uygulamasını açıp "install profile" diceksin, sonra safari açılacak, tb'nin sitesine yönlendirecek, çıkan uyarılara "tamam" de. Sanırım tekrar bir "install" çıkacak, yüklendikten sonra ayarlarda hangi profilleri yüklediğini gösterecek... Bağlanmak için de ayarlara gidip VPN'i açman gerekiyor, united states profili ile...

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Yarın S4 den 5S e geçeceğim sarj konusunda çok sıkıntı yaşar mıyım S4 1 gün boyunca hertürlü yetiyordu bana 4-5 saatte bir sarj edilmesi gerekiyorsa çok sıkıntı ilk defa iphone kullanacağım kafalar karışık

Bende S4 ten Gecmis Biri Olarak Sahsen s4e gore benim kullaniminda 5Sin sarji daha uzun gidiyo . S4 te Sadece Gsm(2G) modundayken bile alabildigim maksimum 4 saat 30 dakika dakikadir . 5S de 3G acik kullanirsam 4:30 -5 saat , 3G kapali kullanirsam da 7 saat 40 dakika falan kullanim suresi aliyorum . kisaca 5S ten memnunum fazlasiyla

• quote:

Orijinalden alıntı: Knocknight

quote:

Yarın S4 den 5S e geçeceğim sarj konusunda çok sıkıntı yaşar mıyım S4 1 gün boyunca hertürlü yetiyordu bana 4-5 saatte bir sarj edilmesi gerekiyorsa çok sıkıntı ilk defa iphone kullanacağım kafalar karışık

Bende S4 ten Gecmis Biri Olarak Sahsen s4e gore benim kullaniminda 5Sin sarji daha uzun gidiyo . S4 te Sadece Gsm(2G) modundayken bile alabildigim maksimum 4 saat 30 dakika dakikadir . 5S de 3G acik kullanirsam 4:30 -5 saat , 3G kapali kullanirsam da 7 saat 40 dakika falan kullanim suresi aliyorum . kisaca 5S ten memnunum fazlasiyla

Peki sizde yeni güncelleme var mı genel olarak güncelleme ile şarj süresi sıkıntıları oluşmuş doğru mudur?

• App storedaki en iyi photoshop programi hangisi? Photoshop derken oyle filtre degisimi vs kastetmiyorum daha cok bilgisayardaki ps gibi bir resmin sagini solunu isaretleyebilecegim bir program

Edit, parali parasiz fark etmez bir tavsiye gelmez ise adobe photoshopu satin alacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 3 Mayıs 2014; 0:37:25 >
  • Benide eklerseniz listeye sevinirim. iPhone 5S 64GB Silver ...
  • listeyi biraz daha güncelledim arkadaşlar. Zamanla eklenmeyenlerde eklenecektir.
  • Iphone 5s ni takas ve ya satmak isteyen varmı 6 aylık note 2 samsundayim nu arada

• Reason kullanıcısına yanıt
    İnşallah bende öyle düşünüyorum umarım cihazım sağlam bana gelir ama bana 0 kutu verseler de benim için daha iyi olur. Sadece power tuşu değil tuşu basılı tutup salladığımda içerden bir ses geliyordu diğer 5s lere de baktım ama böyle bişey yok gibi geldi bende bi sıkıntı var diye verdim umarım hallederler en hayırlısı olur. Bir de swap ürün diye bişey duydum hocam bu nedir iphone 5slerde veriliyormu teleservice benim servis değişim olursa bumu gelir yoksa 0 cihazmı verirler kutulu cihazı aldıgımda 20. gun garantiye gonderdim sorunlu olduğu için 30 günü geçmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

Şimdi tam hatırlamıyorum ama; Tunnelbear uygulamasını açıp "install profile" diceksin, sonra safari açılacak, tb'nin sitesine yönlendirecek, çıkan uyarılara "tamam" de. Sanırım tekrar bir "install" çıkacak, yüklendikten sonra ayarlarda hangi profilleri yüklediğini gösterecek... Bağlanmak için de ayarlara gidip VPN'i açman gerekiyor, united states profili ile...

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Cok karisik anlatmissin yapamadim sağol yinede

• Le Blanc kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla teleservice'in cihazı açma yetkisi yok garantiye verirken müşteri hizmetlerindeki bayan da daha önce hiç tamir ettiklerini görmedim hep yeni cihaz yolladılar dedi ama benim endişem şu; yeni cihaz yollarlarsa hoş güzel de swap cihazyolluyolar diye duydum cihazım daha 20 günlük benim bana kutusuz bi cihaz verdiklerinde içim rahat olmaz ama eğer 0 kutu verirlerse tabi harika olur. Swapı verirlerse itiraz etme hakkım varmı 0 kutulu cihaz isteme gibi ?
  • Bu akşam iphone 5s 64 gb uzay grisi alarak aranıza katıldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsaahin

Bildiğim kadarıyla teleservice'in cihazı açma yetkisi yok garantiye verirken müşteri hizmetlerindeki bayan da daha önce hiç tamir ettiklerini görmedim hep yeni cihaz yolladılar dedi ama benim endişem şu; yeni cihaz yollarlarsa hoş güzel de swap cihazyolluyolar diye duydum cihazım daha 20 günlük benim bana kutusuz bi cihaz verdiklerinde içim rahat olmaz ama eğer 0 kutu verirlerse tabi harika olur. Swapı verirlerse itiraz etme hakkım varmı 0 kutulu cihaz isteme gibi ?

yok evet, herhangi bir servis apple storedan önce cihazı açınca apple storeda değişim olmuyor.geçen gün de bir konu vardı orada bir arkadaş apple storedan alınan cihazların bir ay içinde değişme şeklinde arızalanması durumunda para iadesi ya da değişim cihazı verdiklerini söylemişti.ben de değiştim cihazı, kasımda almıştım ondan bir aylık sürenin prosedürünü bilmiyorum maalesef.

• Championship_ kullanıcısına yanıt
    youtube girmek için en iyi yöntem puffin adlı uygulama arkadaşlar başka bişeye gerek yok,,app storeden bu uygulamayı indirip kurun bu programın içinden ister google ile ister direk youtubeyi yazarak veya yasaklı herhangi bir siteyide yazabilirsiniz,aratın ,,direk girebiliyorsunuz çok güzel bir app tavsiye ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Knocknight

quote:

Peki sizde yeni güncelleme var mı genel olarak güncelleme ile şarj süresi sıkıntıları oluşmuş doğru mudur?

Guncellemeyle Bende Pek Sıkıntı olmadi hatta sanki biraz iyilesme bile oldu . Şuan %90 1 saat kullanim 11 saat 24 dakika bekleme

• Gece yatarken telefonu uçak moduna aldım şarj %22 idi şimdi kalkınca baktım şarj %14 arkaplanda hiç bir şey açık değildi.Pilde sorun mu var acaba ? 7.1.1 kullanıyorum.
  • Telefonu alalı bir hafta oldu. Gidip hemen bumper tip kılıf aldım. Ekran koruyucu almadım. Bu sabah ekranın sağ üst köşesinde ufak bi kırık olduğunu gördüm. Üstelik telefon ne düştü ne de sert bir darbeye maruz kaldı. Gözüm gibi bakıyorum. Acaba soğuk sıcak böyle bir şey uapabilirmi? Bir de servise göndersem garanti kapsamına girer mi?

• Arkadaşlar 5s ve 5c arasında kaldım sizce hangisi? Şarj konusunda hangisi daha üstün? Birde telefon uzunca süre gitsin istiyorum en az 3-4 yıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bzdg

Samsung s5 & iphone 5s

http://cepteknolojisi.blogspot.com.tr/?view=sidebar

tamamen yanlı. sumsang s5 32 gb, ip5s 64 gb depolama alanı sunuyor AMA sumsang 128gb a kadar sd kart desteği veriyor nedir + sumsangda 16mp kamera varmış acaba hangi lensi kullanıyorayrıca tlefonun bataryasının çıkmaması nezamandan beri eksi durum? Allah var sumsangda 6 ay güncelleme beklediğimi bilirim. Karşılaştırma tamamen gereksiz aynı segment cihaz bile değiller

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.