Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HunterInTheNight Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.507
Cevap
232
Favori
759.985
Tıklama
Giriş
    248 Mesaj
    7.1.1 i İlk yukledigimde asiri kasmalar vardi bi kapatip actim klasik sorun cozme yonemi olarak duzeldi su an sikinti yok gibi
    Ayrica plasebo mu bilemiyorum ama klavye daha hizli yanit veriyor gibi geldi gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Forumda 35 TLye SGP cam ekran koruyucu satılıyor diye okudum. Alan kullanan ve link verebilecek olan kimse var mı?
    Malum ekran camı kazara kırılırsa orijinal yedek parça olmadığı gibi 500 TL üzerine mal oluyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: Johan_PRD

beyler ben 5 kullanıyorum da babamda 5s var demin getirdi safari'den google'a giremiyorum diye baktım gercekten de girilmiyor. warning, your flash player may be not up to date falan diyor. google haric diğer sitelere giriyor ama. wifi kapatıp açtım, ağı unut dedim yeniden bağlandım ama olmadı hala var mı nedenini bilen?

Bendede arada problem oluyor wifi acip kapamak zorunda kaliyorum

Iphone 5S için XtremeGuard marka gövde koruyucu kaplama satıyorum, fiyat önlü arkalı 9TL dir.

http://forum.donanimhaber.com/m_89708092/f_//tm.htm#89708092

Almak isteyenlere duyrulur,

İyi forumlar

|
    |

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Orijinalden alıntı: Johan_PRD

beyler ben 5 kullanıyorum da babamda 5s var demin getirdi safari'den google'a giremiyorum diye baktım gercekten de girilmiyor. warning, your flash player may be not up to date falan diyor. google haric diğer sitelere giriyor ama. wifi kapatıp açtım, ağı unut dedim yeniden bağlandım ama olmadı hala var mı nedenini bilen?

Bendede arada problem oluyor wifi acip kapamak zorunda kaliyorum

samsung tablette de aynı olay oldu. google.com yazınca kendi .tr'ye yönlendiriyor giriyor ama enteresan olay. modeme reset attım ancak aynı devam ediyor.
    |
    |
    |
    |
    iTunes'dan bende güncelliyorum şimdi, bakalım bende de kasılmalar olacak mı?
    Genelde herkeste kasılmalar olmuş, yeniden başlatıldığında düzelmiş sanırım.
    İnşallah gözle görülür derecede işe yaramıştır güncelleme. Şayet Touch ID çok geç tepki veriyordu telefonun hızına bakılarak.
    |
    |

• Teğmen
    172 Mesaj
    Arkadaşlar, geçen hafta aldığım 5s'im 7.0.4 ile geldi. Yorumlardan gördüğüm kadarı ile 7.1 sürümünde şarj, görsellik ile ilgili sorun yaşayanlar var sanırım. Sizce şimdilik bu 7.0.4' te kalayımmı? Sonraki güncellemeleri bekleyeyim mi?
    |
    |
    7.1.1 de çıkmış touch id hızlanmış ama çatırdama sesine çözüm yok

|
    |
    Beni de eklerseniz sevinirim 16GB Siyah ..
    |
    |
    MSI GL62M 7RD ///// Iphone 8 Plus 64 Gb
  • Yarbay
    2300 Mesaj
    Ben bir farklılık göremedim 7.1.1 den sonra...

• Yarbay
    4474 Mesaj
    Oyle pek bi farklilik goremedim guncelleme ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

Ben bir farklılık göremedim 7.1.1 den sonra...

çok iyi oldu bu düşma haziranın ilk haftasi alıyorum
    |
    |

|
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
  • Teğmen
    232 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

Teknosa da kampanya var almak isteyenler. 1.929 tl

http://www.teknosa.com/urunler/125071152/apple-iphone-5s-16gb-gold-akilli-telefon

Aynen süper fırsat bu arada eğer teknosaya gidip alırsanız 75 TL maxipuan hediye..
    arkadaşlar bu cam ekranlardan kullandım 5s te işe yaradığını rahatlıkla söyleyebilirim şuan sgp crystal kullanıyorum ve camı özledim gerçekten ekranı daha parlak yapıyo o cam ve hiç denecek kadar az yansıma yapıyodu 2 kötü yanı var telefonu defalarcakez düşürdüm otobüste cam ekranın kenarları kırıldı ve kötü bi görüntü oluştu mecbur söktüm diğer kötü yanıysa home tuşunu çukurda bırakıyo ve kötü oluyo yani ama alacaklara tavsiye ederim. benim kullandığım model buyduhttp://www.hepsiburada.com/liste/spigen-sgp-iphone-5-5s-kilif-5c-glast-slim-air-premium-tempered-glass-ekran-koruyucu-100-gercek-cam-koruma/productDetails.aspx?productId=telkilsgpglasst&categoryId=60002077 alacaklara glas t.r yi öeririm
    |
    |

• Binbaşı
    1541 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MikuriNN

quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

Teknosa da kampanya var almak isteyenler. 1.929 tl

http://www.teknosa.com/urunler/125071152/apple-iphone-5s-16gb-gold-akilli-telefon

Aynen süper fırsat bu arada eğer teknosaya gidip alırsanız 75 TL maxipuan hediye..

Evet arkadaşlar bugün indirim varmış bende gold alarak aranıza katıldım.Bu ilk akıllı telefonum oldu.Artık tecrübe sabihi siz kullanıcalara sorularım olabilir :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    515 Mesaj
    Güncelleme ne gibi değişiklik yarattı güncelleme yapanlardan yorum alalım Touch hızlanmış diyorlar

VARLIĞIMLA YETİNMEYENİ YOKLUĞUMLA TERBİYE EDERİM
  • Binbaşı
    1541 Mesaj
    arkadaşlar telefonu yeni aldım 7.0.6 diyo sürüm olarak daha hiç bir şey yüklemeden teli güncelleyeyim mi ve ne kadar zaman alır güncelleme
    |
    |
haberler
Blogio
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,397
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.