Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi cevap verin note 3 le bi arkadaş takaslayalımmı dedi cihazı vallaha aklım karıştı yawww..
  • Merhaba

Iphone 5s te kullandığımız internetin analizin yapan , yani şu kadar şuraya kullanmışsın vs diye bir uygulama varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreankarali

arkadaşlar bi cevap verin note 3 le bi arkadaş takaslayalımmı dedi cihazı vallaha aklım karıştı yawww..

Kullanıp kullanamıyacağına bağlı. Ebat olarak seni rahatsız etmeyecekse note 3 de gzel telefondur. Ben kısa bir süre kullandım ve ekranı çok güzel ama biraz büyük işte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Merhaba

Iphone 5s te kullandığımız internetin analizin yapan , yani şu kadar şuraya kullanmışsın vs diye bir uygulama varmıdır?

Ayarlar/ hücresel / en altta gösteriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    Ben hiç bir farkını göremedim. Hızlanmış diyenlerde önceden sorun mu vardı diye düşünmeye başladım. Bende aynı... Değişen bişey yok
  • mavi ekran ve açılmama sorunu üzerine genius bar'dan randevu almıştım, sonucunu öğrenmek isteyenler için yazıyorum.

cinyıs arkadaş bilgisayarından sistem kurtarmayı denedi, itunes 7.1.1i yüklerken 40 numaralı hatayı verdi. dfu modda yapmayı denediler yine hata vermiş, bunu alt katta yaptılar hata kodunu bilmiyorum.sonra açılmadığı için yeni telefonla değiştirdiler.açtığım konuda arkadaşın biri son sürüme yükseltip veriyorlar bekleme boşuna demişti, lakin bu arkadaşlar bizim gibi 40 numaralı hatanın çözümü neymiş diye araştırma yapmadıkları için ilk hatada vazgeçiyorlar.o nedenle şansınızı deneyin, 7.0.6lı geldi sürüm de.

notlar

#appledan önce bir yere götürmeyin, telefon açıldı mı diye kontrol ediyorlar.dün bir abi getirmiş açıldı diye değiştirmemişler.
    #jailbreak yapmanız durumu değiştirmiyor, yine de "yeni telefon 7.0.6yla mı geliyor süper !" demeyin, garip garip bakıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 24 Nisan 2014; 17:52:19 >

• Métropol kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstad bundan 2 önceki güncellemede şarj da dahil bazı şeylerde biraz kötüleşme olmuştu o yüzden sorma ihtiyaçı duydum sağolasın

• Eklerseniz sevinirim
  • 5S Gold 16 GB...Teşekkürler...
  • Selam arkadaslar benide eklermisiniz kullanıcı listenize note 3 kullanicisiydim sattım
    Iphone 5S 64GB Uzay Grisi alarak aranıza katıldım

• Championship_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Arkadaslar benim youtube uygulamadan giris saglaniyor ama safariden girmiyor. Bildigim kadariyla yasak kalti neden safariden girmiyor?

• sindirgi S kullanıcısına yanıt
    Bende youtube uygulamasından giriyorumda safariden giremiyorum neden acaba böyle oluyor

• merhaba beeyler bende uzay grisi 16 gb modelini alarak aranıza katıldım benide ekleyebilirmisiniz
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var cevap rica ediyoruz
  • arkadaşlar telefona 7.1.1 güncellemesi yüklediğimden beri wifi sorunu yaşıyorum. modem'in 1 metre yanında kopmalar oluyor, aç kapa yaptım nafile. ancak ayarlardan mevcut ağı manuel seçince tekrar bağlanıyor, ama 10 dk sonra yine aynı sıkıntı. benzer durumu başka yaşayanlar oldu mu? ne yapmam lazım?
  • Hakkaten bi taraftan bişeyleri düzeltirken bazı şeylerinde bozuyor neden acaba...bende güncelleme yapanlara sık sık soruyorum başka sorun yaşayan varmı acaba

• iOS 7.1.1 batarya kullanım süresine %40 artış yaptı. Harika oldu diyebilirim.
    4 saat 40 dakika ekran kullanım süresi ve batarya halen %48'lerde. Genellikle 2G, 3 saat civarı da 3G şebeke aktifti. Wireless ve GPS hep aktif.
    LG G2 ile beraber en iyi batarya süresi 5S'te.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gürbüz G

iOS 7.1.1 batarya kullanım süresine %40 artış yaptı. Harika oldu diyebilirim.
    4 saat 40 dakika ekran kullanım süresi ve batarya halen %48'lerde. Genellikle 2G, 3 saat civarı da 3G şebeke aktifti. Wireless ve GPS hep aktif.
    LG G2 ile beraber en iyi batarya süresi 5S'te.

Bu da benim şuanki kullanımım. 7.1.1 kurulu 2 gündür

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• Motorola RAZR Maxx kullanıyorum, 3300 mah bataryalı. Fakat telefonum yaşlandı. 2 ay sonra kontratım bitiyor. 5s alınır mı? 3G hep açık, aylık ortalama gelen-giden 4000 dakiaka telefon görüşmem ve günlük 1 saat civarı whatsapp kullanımım var, 1 saat civarı da vikipedi falan... Oyun yok., müzik dinlemek yok. Batarya bu yoğunlukta 32 saati rahat görüyor.

Net 14 saati görebilir miyim? Verilen parayı hakeder mi?
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.