Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lütefn objektif olun sizce hangi renk daha iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Carter

Lütefn objektif olun sizce hangi renk daha iyi?

Beyaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Championship_ kullanıcısına yanıt
    Peki niye beyaz daha iyi size göre?
  • i6 çıktığında i5s 'in fiyatı kaça düşer beyler sizce ?
  • Bu home tuşunun etrafındaki çember tuştan yüksekte bende sizde de öyle mi ? Yani home tuşu çembere göre içeride kalıyor.
  • Avea hat kullanıyorum. Hücresel veriyi acıyorum ama işaret çıkmıyor üstte(E işareti). Telefonu yeniden başlatıyorum öyle düzeliyor sonra yine aynı sorun oluyor. Arkadasım ip4 6.1.3 kullanıyor onda da aynı sorun var. Bu sorunu yaşayan başka arkadas var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Carter

Peki niye beyaz daha iyi size göre?

Bu kişiden kişiye değişir asllinda benim beyaz hosuma gitti en çok..

• boatswain kullanıcısına yanıt
    Varmış dostum baktım 22 mart 2015 diyor, kutudan evo diye bi firmaya garantiliydi ama appledan bakınca apple da destek veriyormus sevındım valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

Sunu da unutmadan belirteyim.Bu benim gorusumdur tabi.Kamera konusunda inanin bana iPhone 5s 41MP kameraya sahip olan Lumia 1020'yi bile alt edebiliyor detaylara inildiginde.Apple sirketi 1.1/5 gibi bir sensor uzerine maksimum 10MP olmak uzere 2.0 diyafram acikligiyla 2.0µm mikron pikselli bir kamera cikarsa inanin bana bugun bir cok profesyonel fotografcilarin kullandigi profesyonel makineleri mahveder ve piyasada korkunc bir satis rekoru kirar.Gunduz cekimlerinden bahsetmiyorum cunku 8MP ve ustu olan kameralar gunduz cekimlerinde hemen hemen hepsi birbirie cok yakin sonuclar veriyor.Kameranin kaletisindeki gercek fark isigin az oldugu durumlarda ne kadar net aydinliik ve canli fotograf cektigi zaman ortaya cikar.

Arada açıp açıp okuyorum bu mesajı canım sıkkınken iyi geliyor gülme ihtiyacımı gideriyorum.
  • M-rat kullanıcısına yanıt
    Apple sitesi muhtemelen 1 sene yazar makina Lte versiyon vs turk uyumluysa zaten hiç sorun olmaz ama Amerikan standartlarindaysa sadece evo dan hizmet alabilirsiniz Türkiye icinde

• Arkadaşlar Merhaba;

Yeri burası değil biliyorum ama;Elimde Media Markt Faturalı 32 GB Space Grey İphone 5S Mevcut(1 Aylık),Rengini Beğenmediğimden Dolayı Yine Aynı Titizlikte Kullanılmış Bir GOLD Modeli İle Takas Etmek İstiyorum.Eğer Gold Modele Sahip Olup,Space Grey Rengini Almak İsteyen Var İse Takas Yapabiliriz...

Cihazımda Hiç Bir Problem Yok Sadece Gold Modeli Daha Çok Hoşuma Gittiği İçin Takas Yapmak İstiyorum.

• Arkadaşlar cuma günü iPhone 5S için başvuru yaptım.Normalde2 günde onaylaniyor yada reddediliyor.Daha Durum belli değil.Sizden ricam gönlünuz benimle olsun alayim su cihazı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    Merakla bekliyorum. Atılmayı bekleyen bir çok foto var.Ben tam ümidi kesmiştim ki size bel bağladım artık :)
  • serhancalik S kullanıcısına yanıt
    Kendi yazıma alıntı yaptım ama olsun. İtools sorununu çözdüm arkadaşlar. Programın çincesini indirin en güncel sürüm o. Diğerleri ios 7.1 desteklemeyip hata veriyor.
  • 5s gümüş 32 gb kullanıyorum wifi çekiş gücü 2 çıta düşünce sanki internet hiç yokmuş gibi işliyor ve sayfaların açılımı twitter yüklenmesi acayip geç oluyor. Her 5s te böyle mi? Bir de geliştirilmiş wifi deneyimi diye sattılar bu telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhancalik

Kendi yazıma alıntı yaptım ama olsun. İtools sorununu çözdüm arkadaşlar. Programın çincesini indirin en güncel sürüm o. Diğerleri ios 7.1 desteklemeyip hata veriyor.

Dün yaptım ve oldu. Önce itunes bağlantısını kes. Sonra itools'u aç. Ardından da itools sayfasında ortada fotos yazan kısma tıkla. Daha sonra açılan yerde üstte photos kısmına gel ve sonra import de. Çıkan yerden neredeyse seç ve sonra klasör olarak atar iphone'a

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HibrahimCK

İki günlük şarj sürelerim birinde sadece adaptörü drnemem için 1 sn taktım o yüzden fişe takıldı diyor..
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]Apple iPhone 5s [ANA KONU]

1 sn de 11 dk he : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: serhancalik

Dün yaptım ve oldu. Önce itunes bağlantısını kes. Sonra itools'u aç. Ardından da itools sayfasında ortada fotos yazan kısma tıkla. Daha sonra açılan yerde üstte photos kısmına gel ve sonra import de. Çıkan yerden neredeyse seç ve sonra klasör olarak atar iphone'a

Evet bu sekilde oluyor

• Telefon çok garip,güncellemeden sonra günlük olarak aynı şeyleri yapıorum hemen hemen şarjı bi 20 saat gidio bi 25 gidio. Bu süreler arasında gidip gelio şarjı,bi de şuna dikkat ettim%100den %99 a düşme süreleri değişiyor mesela bi gün 1 saat sonra düşerken aynı kullanımla bi gün de 20-25 dkda düşüyor.. Ayrıca parola açıkken sizde de cancel yazıo mu sağ altta parolayı girmeden önce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tikerboy

Telefon çok garip,güncellemeden sonra günlük olarak aynı şeyleri yapıorum hemen hemen şarjı bi 20 saat gidio bi 25 gidio. Bu süreler arasında gidip gelio şarjı,bi de şuna dikkat ettim%100den %99 a düşme süreleri değişiyor mesela bi gün 1 saat sonra düşerken aynı kullanımla bi gün de 20-25 dkda düşüyor.. Ayrıca parola açıkken sizde de cancel yazıo mu sağ altta parolayı girmeden önce ?

Ben 7.1 e gectigim icin pisman oldum bndan beklicem belli sure telefonun kullAnim suresi ortalama 1-2 saat azaldi

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.