Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende amerikadan aldım vergiyle pasaporta kayıt arasında bir ilgi yok.130 tl falanda vergi ödemek zorundasınız.Şu döviz kurlarıyla getirtmenin ne kadar anlamlı olduğuda ayrı bir tartışma konusu.Ben aldığımda kur 1,80 falandı 699 dolar+130 tl 1400Tl gibi mal oldu.O dönemde 16gb iphone 5s 2200 Tl civarıydı.Şimdi ise amerikadan almak 1600 tl yi buluyor.Paralel ithal yurtdışı garantili 1800 tl ye bulunabiliyor 200 tl ye değmez bence.
  • ben n11' den sunu almayı düşünüyorum, chip para nedir, kredi kartına mı yükleniyor, hangi karta yükleniyor biliyor musunuz?
  • s2 den geçiş yapmak istiyorum

renk olarak uzay grisini yakından görme fırsatım oldu, siyahtan daha albenili geldi gözüme

bana ne gibi + ları - leri olacaktır, biraz tarif edebilirmisiniz.

8210 gibi telefonlar kullandığım için eskiden beri ufak telefon işimi görüyor. cepte , elde rahat taşınması işimi görür. Kamera konusunda da aydınlatırsanız memnun olurum.

Ayrıca avea dan 24 ay taksite gireyim mi (fatura ile birlikte aylık 150 tl)
  • şarj konusunda biri beni aydınlatsın lütfen?
  • Aksam 8 de sarjdan cikardim , sabah 7 ye kadar ucak modundaydi daha sonra internet muzik whatsapp vs . Daha ilk sarjimdi insallah daha toparlar :)
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesela bir iphone ve ipad sahibiyiz diyelim.
    aynı apple kimliğinden ücretli uygulamaları her ikisine de indirilebilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange Juice

mesela bir iphone ve ipad sahibiyiz diyelim.
    aynı apple kimliğinden ücretli uygulamaları her ikisine de indirilebilir mi acaba?

İphone ve ipad uyumluysa uygulama evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Arkadaslar bazen foto cekerken fotografta belli oldugu gibi yesil nokta cikiyor bunun sebebi ne olabilir ??. Kamerasinda sorun mu var ?

Arkadaslar tecrubeli biri cevap verebilirmi. Telefonu resimdeki gibi gunese tutup cektigimde yesil nokta cikiyor. Bu donanimsal hata baska kimde var deneyebilirmisiniz. Ona gore garantiye yolluyacam cihazi. Alali 1 hafta olmadi

• quote:

quote:

Arkadaslar bazen foto cekerken fotografta belli oldugu gibi yesil nokta cikiyor bunun sebebi ne olabilir ??. Kamerasinda sorun mu var ?

Arkadaslar tecrubeli biri cevap verebilirmi. Telefonu resimdeki gibi gunese tutup cektigimde yesil nokta cikiyor. Bu donanimsal hata baska kimde var deneyebilirmisiniz. Ona gore garantiye yolluyacam cihazi. Alali 1 hafta olmadi

Sıkıntı yapacak bişey yok
    Herkeste olur o

• speedman kullanıcısına yanıt
    Sizin iphonenunuzdada ayni sey mi oluyor ?

• bimeksten almayı düşünüyorum garanti durumu nedir ?
  • bu yeşil nokta sadece ters ışık fotoğraf çekerken beliriyorsa sıkıntı yok. telefonların kullandığı sensörden ancak bu kadar iş çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

sizce bir sorun var mı ya yoksa normal mi gerçi bazen 4,5 saate falanda bitiyor ben telefondan oyun oynamam zaten internet mesaj konuşma bugün internet paketim bitmişti dışarda 3g edge falanda açmadım wifi sadece..

Bendede durum aynı ama nlrmal değil sanki....

Benimde durum hemen hemen aynı. Millet 1,5 gün bekleme süresi 5-6 saat kullanım süresi yakalıyor. Ya onlar yalan söylüyo ya da bizim cihazın pili ölü :S Kafayı yemek üzereyim..

• quote:

Sizin iphonenunuzdada ayni sey mi oluyor ?

ipadde de iphone da da oluyor
  • Az önce teknosa dan iphone 5s gold siparişimi verdim. Neden teknosa çünkü, 500tl hediye cekim vardı.

Yani 1650tl. Almış oldum. Yani galaxy s3 belasından sonra. Eşime test amaçlı ipad air almıştım. 1 defa takılmadı donmadı kapanmadı. Tamam dedim ben iphone 5s alıyorum. Artık Cumartesi teslim alacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtnkara -- 8 Nisan 2014; 20:44:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mo1sQzaN

bimeksten almayı düşünüyorum garanti durumu nedir ?

Ben gecen hafta bimeks internet sitesinden aldim gold olanı. 1.999-TL Apple Türkiye garantili. Aldiktan sonra seri no ile apple dan sorgulattim.Cok şükür problem yok

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

quote:

Orijinalden alıntı: Mo1sQzaN

bimeksten almayı düşünüyorum garanti durumu nedir ?

Ben gecen hafta bimeks internet sitesinden aldim gold olanı. 1.999-TL Apple Türkiye garantili. Aldiktan sonra seri no ile apple dan sorgulattim.Cok şükür problem yok

Tesekkurler. Peki hangi firmanin garantisiydi?
  • bir sorum olacak, 5S 16GB Turkcell TIM'den alınma, 1650 TL buldum almayı düşünüyorum fakat, Turkcell faturası olmasına ragmen Turkcell'den alınmama ihtimali var mıdır?
    Yani tel. i aldıktan sonra Tcell shop'a gidip Turkcell'den alınma cihaz olduğunu onaylatabilir miyim?
  • Birşey sorucağım ben iphone 5s i media marktan aldımda garantisi nedir acaba bilmiyorumda

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.