Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok jb'li değil. Bir dahakine açık şarj edeyim. Rıhum daraldı yav bi sıkıntı olmasın da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sergio17 S kullanıcısına yanıt
    Yükleme yapan varmı acaba

• Arkadaşlar merhaba. Ben 1 ay önce 5s Gold 16GB aldım. Bazı uygulamalarda yani çoğunlukla oyunlarda home tuşu çıkış için çalışmıyor. Telefon sadece oyun fonksiyonuna yanıt veriyor. Bunu her zaman yapmıyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar ios 7.0.6 çıkmıştır indirebilirsiniz. 7.1 i beklerken bu da ne geçen yıl 6.1.0 bu tarihlerde çıkmıştı

• benim telefonda yok henüz.
  • Bazı bildirimler açtığım halde bildirim merkezinden kaybolmuyor. Bu çok can sıkıcı.
  • Gold 64GB yazin benide :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Bazı bildirimler açtığım halde bildirim merkezinden kaybolmuyor. Bu çok can sıkıcı.

bildirim merkezinde bildirimin sağ üstünde silme işareti var öyle kapatabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: dnmhbrok

quote:

Orijinalden alıntı: dnmhbrok

Arkadaslar telefonla mesajlasirken telefon isiniyor ve sarji emiyor resmen .. Sizdede boylemi jb den oldu sanirsam ama hangi tweak bulamadim. Yardimci olursaniz sewinirim

Guncel

beyaz arkaplanla sürekli açık bir uygulamanın şarjı hızlı harcaması normal, ısınma da şarjın hızlı gitmesiyle doğru orantılı.hazır jb yapmışken message customizer uygulamasını yükle cydiadan karanlık modu var ona geçersin, ya da arkaplanı koyu gri falan yaparsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

arkadaşlar aşağıdaki kılıfı kullanan var mı aranızda veya bu kılıf için ne dersiniz?

http://www.ebay.com/itm/Sabre-Aluminum-Alloy-Wood-Leather-Proof-Protective-Case-Cover-3-For-iphone-5-5S-/181275432963?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item2a34db9803

kılıf ve aksesuarları gerçekten çok şık fakat wake tuşunu çok içerlek yapmışlar ve basması zor olur diye düşünüyorum hocam

• applem26 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler düşüncenizi paylaştığınız için.
  • Le Blanc kullanıcısına yanıt
    Tesekur ederim hemn deniyorum cok sagol

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Bazı bildirimler açtığım halde bildirim merkezinden kaybolmuyor. Bu çok can sıkıcı.

bildirim merkezinde bildirimin sağ üstünde silme işareti var öyle kapatabilirsin

Ona da basmak çok zor, çok küçük yapmışlar
    çarpıya dokunuyorum sil oluyor ama sil'e dokunmaya çalışınca tekrar çarpı oluyor falan bir süre boğuşuyorum sonra silebiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 22 Şubat 2014; 13:42:52 >
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    fiziksel şartlara çözümüm yok hocam lakin jailbreak yaparsan küçük bir eklenti var, oradaki çarpıyı sil olarak değiştiriyor ilk basışta siliyor, jbliyse telefonun onu önerebilirim
  • iOS 7.0.6 güncellemeyi yükledim 1 saate yakın sürdü,,ne fark oldu anlamadım,bir değişiklik veya eklenen birşeyde göremedim,yükleyipde gören arkadaş varmı
  • dalgıç murat kullanıcısına yanıt
    güvenlik güncellemesi olduğu yazıyordu açıklamasında.

quote:

fiziksel şartlara çözümüm yok hocam lakin jailbreak yaparsan küçük bir eklenti var, oradaki çarpıyı sil olarak değiştiriyor ilk basışta siliyor, jbliyse telefonun onu önerebilirim

jb'li değil. Neyse idare edeceğiz artık
  • Merhabalar,
    İphone 5s Space Gray kullanıcısıyım htc one ımı satıp altım..

Bikaç sorum olacak;
    Youtube vs siteler üzerinden hd video ya da mp3 indirip dinlemek istiyorum hangi programı tavsiye edersiniz?
    Full Mp3 diye bir uygulama vardı sanırım uygulama güncelleme aldı çok berbat olmuş hd video indirip dinleyebiliyordum.

İkinci sorum da ev ve iş bilgisayarımdan müzik ya da başka birşey yüklediğimde 3. bir bilgisayarda kendiliğinden eşleştirme yaparak evde yüklediklerimi siliyor.
    Bunu nasıl çözebilirim?

ve son olarak yeni iphone ios kullanıcı olarak bilmediğim için önerebileceğiniz uygulamalar nelerdir?
    Özel dosyalarımızı gizleyebileceğimiz uygulamalar var mı?

Teşekkürler
  • quote:

Tweak ismi nedir ?
  • Arkadaşlar note 3 hediye geldi ve bende gün geçtikçe dahada iphone'a bağlanıyorum sizce bu saaten sonra iphone 5s alınır mı yoksa 6 yı bekliyeyim mi telefonum var note 3 ama onun yanına iphone 5s alsam mı.
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.