Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Portley

Arkadaşlar note 3 hediye geldi ve bende gün geçtikçe dahada iphone'a bağlanıyorum sizce bu saaten sonra iphone 5s alınır mı yoksa 6 yı bekliyeyim mi telefonum var note 3 ama onun yanına iphone 5s alsam mı.

Dostum görende 5S çıkalı 1 sene oldu sanıcak.Ekim kasımdan önce gelmez iphone 6 ki 5S de 1 senede eskiyecek cihaz değil sen note 3 e devam et 6 cıkınca alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben de 5s almayı düşünüyorum daha önce xperia s kullanıyordum benim için belirleyici tercih sebebi kesinlikle ses kalitesi, sony z1 ile kıyaslasak nasıl bir sonuç ortaya çıkar...?
  • me.ke kullanıcısına yanıt
    Sony aslinda daha iyi ses kalitesi sunar lakin şu geçirmesin diye ödün verildi bu yüzden iPhone daha iyi olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

fiziksel şartlara çözümüm yok hocam lakin jailbreak yaparsan küçük bir eklenti var, oradaki çarpıyı sil olarak değiştiriyor ilk basışta siliyor, jbliyse telefonun onu önerebilirim

Tweak ismi nedir ?

AlwaysClear, ModMyi reposundakini kullanıyorum.
  • Şu şarj olayını tam olarak anlayamadım arkadaşlar . ben %5-10lara düştüğünde şarja takıyorum %100de çekiyorum şarjdan tam şarj etmiş oluyorum sanırım . Sakıncalımı bu yaptığım ?
  • Whatsapp bağlantı sorunu yaşayan varmi arkadaşlar. 2 saattir bağlanamıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

fiziksel şartlara çözümüm yok hocam lakin jailbreak yaparsan küçük bir eklenti var, oradaki çarpıyı sil olarak değiştiriyor ilk basışta siliyor, jbliyse telefonun onu önerebilirim

Tweak ismi nedir ?

AlwaysClear, ModMyi reposundakini kullanıyorum.

Eyvallah

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    hocam dışa verdiği sesin pek önemi yok benim için ben kulak ile dinliyorum ve kulaklıktan aldığım ses benim için önemli...
  • Ben de yaklaşık 2 ay kadar önce Iphone 5s sahibi oldum ancak son zamanlarda küçük de olsa problemler var;
    ilk olarak "ayarlar-hücresel" bölümüne girdiğimde aşağı ve yukarıya gezdiğim zaman kare atlama problemi var. Bir diğeri ise facebook'ta dolaşırken meydana gelen kare atlamaları. Aynı durumlarla karşı karşıya gelen var mı acaba? Yalnızca yazılımsal küçük hatalar olarak bakıp 7.1 mi beklemeliyim, yoksa servise verme durumunu göz önünde bulunmalı mıyım? Sorunları giderme amacı ile DFU modda restore edip yeni Iphone olarak da tanımladım ancak hala aynı sorunlar devam etmekte. Yalnızca 9 program yüklü, oyun yok ve 10 GB boş alan mevcut...
  • PrydaFriend kullanıcısına yanıt
    kare atlama derken tam anlayamadım, daha açık yazabilirsen yardım etmeye çalışırım.lakin takılma gibi bir şeyse yazılımsaldır, güncellemelerle düzelir.
  • Dün itibariyle bende 5s kullanıyorum.İlk izlenimlerime göre ençok şarjdan dert yanacağım galiba 3g açıkken 1 gün zor gider bu meret.Birde ekrana kısayol arama kişileri ekleyemiyoruz sanırım.Birde bluetooth paylaşımı jealbrek dışında bir yolu varmı acaba.Bildiğiniz faydalı programlarıda paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
  • 32 gb silver benide kaydet
  • quote:

kare atlama derken tam anlayamadım, daha açık yazabilirsen yardım etmeye çalışırım.lakin takılma gibi bir şeyse yazılımsaldır, güncellemelerle düzelir.

sanki telefon çok doluymuş bu yüzden kasılıyormuş gibi birer ikişer tık atlıyor, özellikle bahsettiğim bu iki bölümde, aşağı ya da yukarı gezinti anında (hücresel ve facebook).
    Bu durumda 7.1 beklemeye devam sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper

Merhabalar,
    İphone 5s Space Gray kullanıcısıyım htc one ımı satıp altım..

Bikaç sorum olacak;
    Youtube vs siteler üzerinden hd video ya da mp3 indirip dinlemek istiyorum hangi programı tavsiye edersiniz?
    Full Mp3 diye bir uygulama vardı sanırım uygulama güncelleme aldı çok berbat olmuş hd video indirip dinleyebiliyordum.

İkinci sorum da ev ve iş bilgisayarımdan müzik ya da başka birşey yüklediğimde 3. bir bilgisayarda kendiliğinden eşleştirme yaparak evde yüklediklerimi siliyor.
    Bunu nasıl çözebilirim?

ve son olarak yeni iphone ios kullanıcı olarak bilmediğim için önerebileceğiniz uygulamalar nelerdir?
    Özel dosyalarımızı gizleyebileceğimiz uygulamalar var mı?

Teşekkürler

youtube olsun başka bir site olsun video izlemek veya indirmek için ben (vindirmek) adlı programı kullanıyorum,izlemek istediğin videoyu bu programın içinden google yi açıp ister youtube ye ister başka bir siteden videoyu arayıp buluyorsun ve videoyu açmak için tıkladığında otomatik olarak indirilsinmi diye soruyor indirmek istersen indiriyorsun istemezssen sadece seyredebiliyorsun,indirdiğin videolarıda istersen galeriye taşıyabilirsin,,,güzel bir program ben kullanıyorum,,ilk önce ücretsiz sürümünü indirdim ama 10 taneden fazla indiremiyorsun o yüzden 3,5 tl verip full sürümünü indirdim ve onu kullanıyorum cokta memnunum

2 cisi ben iphonemi bilgisayara bağlamak için itunes ile değil itools kullanıyorum ben telefonu bağladığımda istediğim veriyi ekleyebiliyorum itunes deki gibi eşzamanlamak gerekmiyor eski yüklediklerimde silinmiyor

uygulama için sayılamayacak kadar uygulama var senin ne istediğine bağlı bende 250 yi geçik oyun ve uygulama var ,nette sıradışı ve ilginç iphone uygulamaları diye aratırsan istediğin her çeşit uygulamaların isimlerini ve neye yaradıklarını öğrenir ve mağazadan isimlerini yazarak bulup indirebilirsinki ben şahsen öyle yaparak her türden uygulama indirdim telefonuma,insanın ateşini ölçen uygulama bile var

ben foto video vs gibi verileri gizlemek için( iprivate guard) adlı programı kullanıyorum,birde (my disk) var oda güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalgıç murat -- 22 Şubat 2014; 22:50:58 >

• quote:

Merhabalar,
    İphone 5s Space Gray kullanıcısıyım htc one ımı satıp altım..

Bikaç sorum olacak;
    Youtube vs siteler üzerinden hd video ya da mp3 indirip dinlemek istiyorum hangi programı tavsiye edersiniz?
    Full Mp3 diye bir uygulama vardı sanırım uygulama güncelleme aldı çok berbat olmuş hd video indirip dinleyebiliyordum.

İkinci sorum da ev ve iş bilgisayarımdan müzik ya da başka birşey yüklediğimde 3. bir bilgisayarda kendiliğinden eşleştirme yaparak evde yüklediklerimi siliyor.
    Bunu nasıl çözebilirim?

ve son olarak yeni iphone ios kullanıcı olarak bilmediğim için önerebileceğiniz uygulamalar nelerdir?
    Özel dosyalarımızı gizleyebileceğimiz uygulamalar var mı?

Teşekkürler

Vk uygulamasını

Vkontakte yi tavsiye ederim..müzik dinlemek için

• dalgıç murat kullanıcısına yanıt
    Öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
    AppStore da vindirmek diye arattığımda bişey çıkmadı sanırım video indirmek olarak aratmalıyım iki tane program çıktı indirdim birazdan test edeceğim..

itools yazılımını nereden indirebilirim, güvenli birşekilde tamindir de var..

kendi kullandığınız ilginç, işe yarayacak uygulamaları yazarsanız çok sevinirim..
    teşekkürler
  • speedman kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, hemen indirip deniyorum..
  • quote:

Çok teşekkür ederim, hemen indirip deniyorum..

Hocam önce hesap açmanız lazım
    Vkontakte ... Rusların facebook u diye adlandırılan bi oluşum

Sonrasında listenizi yaparsınız,ordan takılırsınız

Kendi resmi uygulamalarında offline müzik dinleme imkanı yok

Ancak BK player ile bu mümkün,
    Ben yıllardır buradan şarkı dinliyorum

http://appz4friendz.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 22 Şubat 2014; 22:57:44 >

• evet video indirmek + diye yazıyor baktım az önce mağazaya,222 kişinin yıldız verdiğini indirdim ücretli olanı ama sen ücretsizini indirip bakabilirsin nasıl diye
  • me.ke kullanıcısına yanıt
    O konuda yorum yapamam kardeşim pek bilgim yok lakin video sitelerinde mutlaka bu iki cihazın kulaklık karşılaştırması yapılmıştır ve sonuç verilmiştir diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.