Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pile gerektiğinden fazla voltaj uygulamak pilin ömrünü kısaltır.
    Herhangi bir teknolojik alette kullandığınız şarj aletlerinin voltaj değerlerinin cihazın üzerindeki değerlerle uyuştuğuna dikkat ediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Arkadaşlar bu 5S'i 5'in şarj cihazı ile şarj etsem sorun olurmu ki?

olmaz.ipad adaptörüyle etmemenizi tavsiye ederim

peki ipad mini? onların adaptörü aynı (ufak yassı olan 5s gibi adaptör)

ve güç oranları da üzerinden anladığım kadarıyla aynı..

mini şarjıyla 5si şarj etsem bişey olur mu? şarjın şekli ve üzerindeki yazılar 1e1 aynı

Voltaj amper değerleri aynıysa sıkıntı olmaz gibi ama yinede kendi adaptörünü kullanmak lazım
    Ola ki bozulursa falan kullanılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: kalayci36

yarın gıdıp denıycem inşallah değişirler

İnşallahı maşallahı yok bence
    Bozuk olanı götürceksin illaki,birde çalışan kulaklık götür göster değişim talep et
  • Öncelikle herkese iyi forumlar. İphone 5s için temperli ekran koruyucu kullanan var mı ? Cihazın ekranını kırılmaya karşı koruyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyorum bu sayfayı İphone 5s kullanıcıları için açtınız ama olurda 5s almaya karar verip araştırma yapan arkadaş olurda buraya bakarsa bilgi olsun diye yazıyorum.

İphone 5s almaya karar verdiysen sana verebileceğim tek tavsiye var. Paran yetiyorsa , hava atmak değilde gerçekten özelliklerini kullanabilmek için alıyorsan ve uzun süre kullanacaksan sakın sakın ve sakın 16 gb alma.

Ben alalı 2 hafta oldu birkaç oyun ve uygulama yükledim. Çok fotoğraf çekmedim lakin bana kalan alan 5 gb.

Dedim ya özelliklerini gerçekten kullanacaksan diye. Heh işte biliyorsunuz bu ağır çekim modu geldi 5s'e. Allah seni inandırsın 2 dakikası 400 mb tuttu. Normal 1080p video ise 250mb. Ne müziğim var telefonun içinde nede bir film cart curt bişey attım.

Şimdi arada basket oynarken kısa estetik videolar çekmek istesem bir kaç denemede kaldı sana 2,5 - 3 gb ki ben daha alalı 2 hafta oldu ve doğru düzgün birşey yüklemedim bile.

Tekrar ediyorum eğer telefonu özelliklerini kullanmak için aldıysan gerçekten sıkıntı çekeceksin. Bilmiyorum bütün yorumları okumadım belki yakınan olmuştur ama bu yazıyı gören arkadaşlar fikirlerini yazsınlar. Ama gözünüzü seveyim harbiden telefonun hakkını vererek kullananlar yazsın.

Olur ya arkadaşlarınla eğlenceye gidersin, çok sevdiğin birini düğünü olur, maça gidersin atmosferi çekmek istersin orda bide acaba hafızam doluyor mu ne durumdayım telaşına girme.

"Ya nolacak ben hergün yedeklerim" de deme olmaz o iş. yedekle yedekle nereye kadar. tamam belki uç örnekler verdim ama sonuçta çok para vereceksin bu cihaza işkenceye dönmesin Maaşallah her türlü şey yapılıyor bi kere al kafan rahat olsun hergün ölme sonra

Benden bu kadar itirazı olan zıt görüş bildirecek arkadaşlar yazsın güzelce seviyeli olarak fikirlerimizi belirtelim. Biz yandık başkası yanmasın.

Benden bu kadar hadi hayırlı günler..

• quote:

Orijinalden alıntı: TodorovX

Biliyorum bu sayfayı İphone 5s kullanıcıları için açtınız ama olurda 5s almaya karar verip araştırma yapan arkadaş olurda buraya bakarsa bilgi olsun diye yazıyorum.

İphone 5s almaya karar verdiysen sana verebileceğim tek tavsiye var. Paran yetiyorsa , hava atmak değilde gerçekten özelliklerini kullanabilmek için alıyorsan ve uzun süre kullanacaksan sakın sakın ve sakın 16 gb alma.

Ben alalı 2 hafta oldu birkaç oyun ve uygulama yükledim. Çok fotoğraf çekmedim lakin bana kalan alan 5 gb.

Dedim ya özelliklerini gerçekten kullanacaksan diye. Heh işte biliyorsunuz bu ağır çekim modu geldi 5s'e. Allah seni inandırsın 2 dakikası 400 mb tuttu. Normal 1080p video ise 250mb. Ne müziğim var telefonun içinde nede bir film cart curt bişey attım.

Şimdi arada basket oynarken kısa estetik videolar çekmek istesem bir kaç denemede kaldı sana 2,5 - 3 gb ki ben daha alalı 2 hafta oldu ve doğru düzgün birşey yüklemedim bile.

Tekrar ediyorum eğer telefonu özelliklerini kullanmak için aldıysan gerçekten sıkıntı çekeceksin. Bilmiyorum bütün yorumları okumadım belki yakınan olmuştur ama bu yazıyı gören arkadaşlar fikirlerini yazsınlar. Ama gözünüzü seveyim harbiden telefonun hakkını vererek kullananlar yazsın.

Olur ya arkadaşlarınla eğlenceye gidersin, çok sevdiğin birini düğünü olur, maça gidersin atmosferi çekmek istersin orda bide acaba hafızam doluyor mu ne durumdayım telaşına girme.

"Ya nolacak ben hergün yedeklerim" de deme olmaz o iş. yedekle yedekle nereye kadar. tamam belki uç örnekler verdim ama sonuçta çok para vereceksin bu cihaza işkenceye dönmesin Maaşallah her türlü şey yapılıyor bi kere al kafan rahat olsun hergün ölme sonra

Benden bu kadar itirazı olan zıt görüş bildirecek arkadaşlar yazsın güzelce seviyeli olarak fikirlerimizi belirtelim. Biz yandık başkası yanmasın.

neyin hakkını verdiğinizle de alakalı tabii

ağır çekim, güçlü oyunlar ve filmleri tabii olarak 32-64 anca kesecektir

• TodorovX kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum. bende aynı dertten muzdaribim.

galaxy nexus'ta 16 yetiyordu, 5S'te de yeter sandım ama yetmiyormuş. uygulamalar sanırım android versiyonlarıyla karşılaştırıldığında daha büyük boyutlara sahipler.

cihazla ilgili tek pişmanlığımın bu 16 gb muhabbeti olduğunu söyleyebilirim. 32'lik alsaydım tadından yenmeyecek halde olacaktı benim için
  • Hocam sen ak gandalff mısın gri gandalff mı o na göre

şaka bir yana yazıda sadece video ile dolacağını söyledim. Kaldı ki Bir sürü oyun indirip, bide hd film atsın içine mümkün değil yetmez hafıza.

Bana yetmiyor pişmanım. Moron bir arkadaşımın tavsiyesine uydum paramda vardı halbuki
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

quote:

Orijinalden alıntı: TodorovX

Biliyorum bu sayfayı İphone 5s kullanıcıları için açtınız ama olurda 5s almaya karar verip araştırma yapan arkadaş olurda buraya bakarsa bilgi olsun diye yazıyorum.

neyin hakkını verdiğinizle de alakalı tabii

ağır çekim, güçlü oyunlar ve filmleri tabii olarak 32-64 anca kesecektir

Hocam sen ak gandalff mısın gri gandalff mı o na göre

şaka bir yana yazıda sadece video ile dolacağını söyledim. Kaldı ki Bir sürü oyun indirip, bide hd film atsın içine mümkün değil yetmez hafıza.

Bana yetmiyor pişmanım. Moron bir arkadaşımın tavsiyesine uydum paramda vardı halbuki

• Arkadaşlar iphonum şarj olumuyor usb ile pc ye taktığımda oluyor, şarj aleti hiç bi darbe almadan bu durum nasıl gerçekleşti bilmiyorum.Konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Bende geleyim bari aranıza :) 5S 32GB Gold.

Ayrıca aşırı derecede Android manyağıydım. Uzun araştırmalar sonrasında ne olursa olsun dedim iPhone'a geçiş yaptım. Zerre kadar pişman değilim, sonuna kadar hakediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

aynen katılıyorum. bende aynı dertten muzdaribim.

galaxy nexus'ta 16 yetiyordu, 5S'te de yeter sandım ama yetmiyormuş. uygulamalar sanırım android versiyonlarıyla karşılaştırıldığında daha büyük boyutlara sahipler.

cihazla ilgili tek pişmanlığımın bu 16 gb muhabbeti olduğunu söyleyebilirim. 32'lik alsaydım tadından yenmeyecek halde olacaktı benim için

Aynen ya her an hafıza dolacak diye korku içindeyim.

Çokta kızgınım kendime dedim ki 3-4 yıl kullanırım ben bu telefonu öyle çok telefon değiştiren biri değilim çünkü.

İşte o anda aklımdan ne geçtiyse 16 gb aldım. Ya bide ilginçtir ben adamdan 16 gb istedim kasaya gittim 32 gb çıktı. Dedim ben 16 alacaktım yanlış olmuş.

Meğersem bu bir işaretmiş ama göremedik işte. Utanmasam oturup ağlayacam. Harbiden çok güzel oyunlar var store'da bide 64 bit destekli oyunlar gelicek onların boyutu daha da büyük olur.

Şimdi çektiğim video ve fotoğrafları hergün yedekliyorum. Pişmanım arkadaş. Ciğerim yanıyor.

• Ya arkadaşlar yüzde yüz şarz yapıyorum ama çok kısa sürede yüzde tüzden yüzde doksanbeşe düşüyor niye sizce varmı yorumu olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iphonum şarj olumuyor usb ile pc ye taktığımda oluyor, şarj aleti hiç bi darbe almadan bu durum nasıl gerçekleşti bilmiyorum.Konu hakkında bilgisi olan var mı ?Dün hiç bi sıkıntı yoktu
  • TodorovX kullanıcısına yanıt
    hocam sen böyle ver yansın ettikçe bende dertlendim valla. harbiden 64 bit uyumlu uygulamalar daha çok yer tutacak, olaya hiç bu yönüyle bakmamıştım

bende 2-3 yıldan önce değiştirmeyi planlamıyordum. bakalım nasıl olacak bu iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumici

hocam sen böyle ver yansın ettikçe bende dertlendim valla. harbiden 64 bit uyumlu uygulamalar daha çok yer tutacak, olaya hiç bu yönüyle bakmamıştım

bende 2-3 yıldan önce değiştirmeyi planlamıyordum. bakalım nasıl olacak bu iş

Sorma bide garanti uzattım ben 5 yıla ben sana diyim bu işin sonu iyi olmayacak ben satarım bu telefonu böyle giderse. ya o değil para basmıyorum ki ben taksitte bitti valla kafayı yiyecem ya

Hayır bide imovie var biliyorsundur çok hoşuma giden bir program ulan kendi kısa filmimi hazırlamak istesem tamam işte bitti. Bu nasıl bir şemsiyedir arkadaş

• 16 GB az alan değil arkadaşlar.
    Resim, müzik, video, oyun için her türlü yeterli.

Tabi yetinmesini bilmek lazım, 1 GB boyutlarında 4-5 tane oyun yüklersen olmaz tabi, oyunları bitirdikçe yenisini kurmak doğru olanı.
    Note 3 kullanırken bile cihazdan video izleyim diye bir merakım yoktu, 5S' de hiç olmaz, belki bir iki video dışında hiç video koymam.
    Normal kullanıcı için gayet yeterli.
    Dolduracağım dersen 32 ' de yetmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 12 Şubat 2014; 9:26:19 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    sen yeter ki dolduracağım de. 64 bile yetmez. ben 16 gb aldım. sevdiğim şarkılar, sosyal ağlar, finans ve mobil bankacılık uygulamaları, alışveriş sitelerinin uygulamaları, araç takip uygulaması yükledim. 10 gb'den fazla yer boş şuan.
  • arkadaşlar yeni aldığım 5s'in üst kısmında kağıt girecek kadar açıklık var. bu kronik sorun mu, hepsinde var mı?

yoksa değişim mi isteyeyim hiç açmadan?
  • people are strange kullanıcısına yanıt
    Hocam ss atarsan daha net olur tavsiye açısından
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.