Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

Dün Turkcell'den taahhütlü olarak Iphone 5S 16 GB Gold aldım. Hayatımdaki ilk iPhone deneyimim olacak, yapıp ve yapmamam gereken şeyler nelerdir? Nasıl kullanmalıyım, nelere dikkat etmeliyim telefonda? Ayrıca uygulama olarak neler önerirsiniz?

app store da yeni misiniz bölümü var. oraya bak.. radyo falan dinlersen sık sık epey uygulama var.. tunein radio tavsiye ederim
  • quote:

Dün Turkcell'den taahhütlü olarak Iphone 5S 16 GB Gold aldım. Hayatımdaki ilk iPhone deneyimim olacak, yapıp ve yapmamam gereken şeyler nelerdir? Nasıl kullanmalıyım, nelere dikkat etmeliyim telefonda? Ayrıca uygulama olarak neler önerirsiniz?

abi bu da telefon işte normal kullan da sadece jailbreak nedir diye araştır istersen onun dışında yaparsan şöyle zararı olur denecek bir fark yok diğer telefonlafa göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ayıptır sorması kaça geldi aylık ödemeler ne kadar?
  • beyler ben ogrenciyim telefonumu abim alacagi icin fiyati sorun etme dedi. evden 9da cikiyorum 17.30 gibi giriyorum. gunde en fazla 1saat face twitter ve toplam 3 4 saat whatsapp takilirim arada bi oyun oynarım. dun gece 5s konusunu okudum onda karar kilmistim ama baya sorun varmis galiba bu gecede 5c konusuna baktim 5c etkiledi beni renkleriyle ve sarjida 5s ten daha uzun gidiyormus. sizin 5s nizde herhangi bir sorun ciktimi suana kadar sarj suresi benim kullanimima yeterli mi ?

not:en az 3yil kullanicam aldigim telefonu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

beyler ben ogrenciyim telefonumu abim alacagi icin fiyati sorun etme dedi. evden 9da cikiyorum 17.30 gibi giriyorum. gunde en fazla 1saat face twitter ve toplam 3 4 saat whatsapp takilirim arada bi oyun oynarım. dun gece 5s konusunu okudum onda karar kilmistim ama baya sorun varmis galiba bu gecede 5c konusuna baktim 5c etkiledi beni renkleriyle ve sarjida 5s ten daha uzun gidiyormus. sizin 5s nizde herhangi bir sorun ciktimi suana kadar sarj suresi benim kullanimima yeterli mi ?

5c nin iyi gittigini kim soyledi su an en iyisi 5s bataryada

• turkopol kullanıcısına yanıt
    5c anakonuda gormustum

• quote:

Orijinalden alıntı: theicestorm

beyler ben ogrenciyim telefonumu abim alacagi icin fiyati sorun etme dedi. evden 9da cikiyorum 17.30 gibi giriyorum. gunde en fazla 1saat face twitter ve toplam 3 4 saat whatsapp takilirim arada bi oyun oynarım. dun gece 5s konusunu okudum onda karar kilmistim ama baya sorun varmis galiba bu gecede 5c konusuna baktim 5c etkiledi beni renkleriyle ve sarjida 5s ten daha uzun gidiyormus. sizin 5s nizde herhangi bir sorun ciktimi suana kadar sarj suresi benim kullanimima yeterli mi ?

hacı 5s alcak para varsa direk 5s al..
    5c falan uğraşma

madem abin finasman olacak...

gün içinde idare eder seni..sıkıntı yaratmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Telefon 2496'ye geldi 24 ay boyunca aylık 136 lira vereceğim. Tarife 31 lira Telefon 105 lira.

Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim, yıllardır Android kullandığımdan, IOS ile ilgili bir bilgim yok, telefonu gece şarjda bırakma, şunu kapat şarj daha fazla gider, şöyle böyle tarzı şeyler var mı diye merak ettim. JB yapmam sanırım, kıyamıyorum telefona.
  • speedman kullanıcısına yanıt
    tesekkurler hocam

• Le Blanc kullanıcısına yanıt
    Baska kulaklikla denedim sorun kulaklikta simdi ne yapmaliyim teknosaya gidiyim mi

• quote:

Orijinalden alıntı: kalayci36

Baska kulaklikla denedim sorun kulaklikta simdi ne yapmaliyim teknosaya gidiyim mi

git hocam.bozuk bu de
  • quote:

quote:

quote:

Telefon 2496'ye geldi 24 ay boyunca aylık 136 lira vereceğim. Tarife 31 lira Telefon 105 lira.

Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim, yıllardır Android kullandığımdan, IOS ile ilgili bir bilgim yok, telefonu gece şarjda bırakma, şunu kapat şarj daha fazla gider, şöyle böyle tarzı şeyler var mı diye merak ettim. JB yapmam sanırım, kıyamıyorum telefona.

Bilgi için teşekkür ederim ben vodafone dan 35 tl + 90tl = 125 tl *24 taksit aldım bu sebeple sordum.
    Şarj için ben iphone 4 den beri 3g ve wifi kapalı (lazım olduğunda açarım her daim edge aktif) şarj için faydalı bir de mail alımlarını elle ayarladım şarja faydası oluyor
  • Benide listeye eklersen sevinirim.
    16 GB Gold.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafakilic

o kadar para vermeye gerek yok 20 liraya halledebilirsiniz.

http://www.aliexpress.com/item/1-1-for-Apple-logo-original-official-High-quality-Durability-Leather-Case-For-Iphone-5-5S/1600231560.html

Çok iyi valla, sipariş edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 11 Şubat 2014; 20:30:19 >
  • speedman kullanıcısına yanıt
    yarın gıdıp denıycem inşallah değişirler
  • Arkadaşlar 5s kullanıyorum fakat telefon oyunlarda ağır çekim gibi hareketler yapıyor, daha önce olmuyordu iki gündür bu şekilde. Aynı sorunu yaşayan var mı? Sürüm 7.05,

• quote:

Orijinalden alıntı: kalayci36

yarın gıdıp denıycem inşallah değişirler

bildiğim kadarıyla kutudan çıkan aksesuarlarda hemen değişim yok, önce bir servise gider ya da tam tersi olabilir yanlış biliyorumdur

• Le Blanc kullanıcısına yanıt
    ilk aldığım gunde olmuştu sonra duzeldı goturmedım sımdı yıne oldu keske o zaman goturseydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

quote:

Arkadaşlar bu 5S'i 5'in şarj cihazı ile şarj etsem sorun olurmu ki?

olmaz.ipad adaptörüyle etmemenizi tavsiye ederim

peki ipad mini? onların adaptörü aynı (ufak yassı olan 5s gibi adaptör)

ve güç oranları da üzerinden anladığım kadarıyla aynı..

mini şarjıyla 5si şarj etsem bişey olur mu? şarjın şekli ve üzerindeki yazılar 1e1 aynı
  • İpad şarjıyla iphone 5s i şarj ediyorum daha hızlı doluyor daha hızlı boşalıyor sıkıntı olurmu gerçekten?

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.