Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 27alperen27

biz de telefon alıcaz iphoe 5s ile note 3 arasında kaldık da çogunlukla offie programları kullanıcaz iphone da rahat kulana bilirmiyim office programlarını oyun oynanmıycak müzk dinlenir mesajlaşma kulanlıcak uygunmudur iphone bunun için yaın sabah almaya gidicez çabuk cevaplarsanız

cevap verebilirmisinz
  • Arkadaşlar ekran kararma süresini nereden azaltabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27alperen27 2 kullanıcısına yanıt
    Office programlarında uzun işlemler yapacaksanız ekran küçük gelebilir ama sadece sayfaları açıp okuyacaksanız yeterli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

Arkadaşlar ekran kararma süresini nereden azaltabilirim.

En az 1 dk yapılıyor zaten :(

• quote:

Orijinalden alıntı: atat54

quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

Arkadaşlar ekran kararma süresini nereden azaltabilirim.

En az 1 dk yapılıyor zaten :(

30 sn seçeneği olsaydı iyi olurdu

• Bugün itibariyle Note 3 sattım. Birkaç gün içinde Uzay Grisi veya Gold 32gb alıp aranıza katılacağım. Renk konusunda fikirlere açığım . Ayrıca 64gb almak sizce yanlış bir seçim mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen ben gold rengine ısınmadım ve uzay grisi aldım, gold versiyon bana Araplar'ı hatırlatıyor nedense,beyaz renkte gençlere ve bayanlara yönelik sanki,uzay grisi daha erkekai geldi bana.64 gb hafıza mobil kullanıma bol bol yeter,iyi bir müzik arşiviniz varsa atın içine keyfinize bakın.

• Peerless kullanıcısına yanıt
    32 yeterli bence. 64te daha cok deger kaybi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 25 Ocak 2014; 20:52:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

arkadaşlar bugün bir jelatin taktırmiş kardeşim gelince farkettim.Ön mikrofonun yanındaki yuvarlak bişey var durum çubuğu mu ne bilmiyorum ama onun üzerini de kapatmış delik yok yani.Bir zararrı var mı acaba o ne işe yarıyor anlamadım.

Arkadaşlar demek istediğim kısmı okla gösterdim ne işe yarıyor orası.Jelatin kapatmış orayı sıkıntı olur mu acaba?
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

• arkadaşlar bende assistive touch kullanıyorum ve siz deyince merak ettim, cidden performansı törpülüyor mu?
  • quote:

quote:

arkadaşlar bugün bir jelatin taktırmiş kardeşim gelince farkettim.Ön mikrofonun yanındaki yuvarlak bişey var durum çubuğu mu ne bilmiyorum ama onun üzerini de kapatmış delik yok yani.Bir zararrı var mı acaba o ne işe yarıyor anlamadım.

Arkadaşlar demek istediğim kısmı okla gösterdim ne işe yarıyor orası.Jelatin kapatmış orayı sıkıntı olur mu acaba?

geceleri karanlık bir ortamda kullanırsanız telefonu fark edersiniz... kırmızı bi ışık yanıyo orda ..

ışık sensörü heralde

• mypolo kullanıcısına yanıt
    Jelatinin kapatması önemli değil. Orası ışık sensörü.

• quote:

quote:

Bendede orası kapalı hicbir problem yok :)

• quote:

quote:

birini ararken telefonun ekranı kulagınıza koyarken kapanır onun sensoru o sıkıntı yaratmaz

• beyler şarjı iyi mi 5s in? interneti yoğun kullanımda ne kadar gider şarj?

neden sattınız note 3 ü?
    @Peerless
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda fazla büyük gelmeye başladı. Özellikle araç kullanırken sıkıntı oluyordu o yüzden. Birde Ios denemedim hiç merak ediyorum o yüzden. Şarj konusunu bende merak ediyorum son dönem android cihazlardan geçen birileri yorumlarsa az çok fikir oluşur kafamızda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Son zamanlarda fazla büyük gelmeye başladı. Özellikle araç kullanırken sıkıntı oluyordu o yüzden. Birde Ios denemedim hiç merak ediyorum o yüzden. Şarj konusunu bende merak ediyorum son dönem android cihazlardan geçen birileri yorumlarsa az çok fikir oluşur kafamızda.

Normal kullanım ve internette gezinmelerde şarj konusunda çok memnunum şimdilik (galaxy nexus ile kıyaslıyorum), hatta geçen gün fazla kullanmadım ve 2. gün gece yatana kadar şarjı idare etti. Ama oyun oynarsam dibe doğru hızlı bir düşüş başlıyor

Şöyle bişey daha gözlemledim. Kız arkadaşımda note 3 var, asphalt 8'i kurup denedim. 5s'in oyun içi FPS sayısı note 3'ten kesinlikle fazla, göz ile çok net farkına varabiliyorsunuz. Hatta detaylar bile daha iyi 5s'te. Belki bunda ekran çözünürlüğünün daha düşük olmasının etkisi vardır bilemiyorum. Ama 5s ile oynadığım oyunlardan görüntü anlamında daha fazla zevk alıyorum o kesin. Gel gelelim note 3'ün dev ekranında oyun oynamanın da keyfi bir ayrı tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Bugün itibariyle Note 3 sattım. Birkaç gün içinde Uzay Grisi veya Gold 32gb alıp aranıza katılacağım. Renk konusunda fikirlere açığım . Ayrıca 64gb almak sizce yanlış bir seçim mi.

Her yaştan erkek için uzay grisi diğer renkler biraz bayanlara yönelik ve biraz gösteriş meraklıları için. 32 gb yetecektir. 64 bence gereksiz olur
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    4 saat kullanım + 11 saat bekleme ; şarj %11

• Arkadaşlar merhaba
    1 hafta önce Turkcellden 16 gb 5S aldım. Telefondan gayet memnunum fakat ufak bir ısınma problemi var. Whatsapp, facebook gibi programları kullanırken, oyun oynarken telefon biraz ısınıyor. Isınma aşırı düzeyde değil, telefon uyarı vermiyor ama o ısınmayı hissediyorum. Daha önce iphone 4 kullanıyordum ve ısınma sorunu pek yaşamamıştım. Sizin telefonunuzda da ısınma mevcut mu veya bu ısınma normal midir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.