Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle bir şey hocam
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • usta bimekste geceleri saatlik indirimler oluyor anladığım kadarıyla, dün gece iphone 5s bir saat süre ile 1611, 5c ise 1398 tl idi kdv dahil
  • Ekran koruyucu kullanıyor musunuz? Gerek yok mu yoksa koruyucuya?
  • ITube geliştiricilerimiz farklı galiba
    Apple iPhone 5s [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @atat54 Valla bilemiyorum kardesim bende baska jelatin yoktu uzerinde turkcellden aldim cihazi... Turkcell vodafone fala. Buyuk magazalarinda ornegin avm lerdeki magazalarinda takiolar ama hepsinde degil baZilarinda ornegin forum istanbul vodafone takiyor...
    @chappuller abi o fiyattan bulsam aninda bi tane daha 5s cakarim ama yuksek ihtimal teshirdir o urunler yoksa o fiyattan hic sanmiyorum ...

Hacilar bu arada yokmu bi tane performans olcme programimiz yada teli tarayip ram i falan kontrol eden bisi yokmu? Jb de vardi ama normale donunce aklima gelmio bi turlu??

• quote:

Orijinalden alıntı: lycn

Arkadaslar selamlar ... Bende yeni cihaz aldim 5s gold 16 gb .... Sizlere bir sorum olacak cihazin performansini gorebilecegim bi site mevcut mudur? Zira basima bisi geldi...
    Alali bugun 3. Gunum ilk gun zaten aksam aldim hat taktim kurcalamadim anirmal bisi yok 2. Gun kurcaladim biraz yedegimi geri yukledim 4s yedegiydi jbli yedekti onu attim hersey normal devam ederken aksama dogru tustalimini acarken tel reset atti killandim biraz simdide bi bakayim diye infinity blade2 ve nova 3 u yukledim infinity acilirken resetledi nova da bi sorun Olmadan acildi ya diyorum ki acaba ram de falan bi sorun mu var icime kurt duStu ... Bu arada yurtici garantili cihaz yedek telim de var gerekirse garantiye verebilirim....
    Edit: Ios 7.0.4

Sorun 4s yedeğinden kaynaklanıyor bence hele ki JB olması iyice bu ihtimali güçlendirdi. Siz kişisel verilerinizi koruyarak temiz bir yazılım yükleyin (restore/format) sonra aynı sorun devam ederse donanım adına şüphe edebilirsiniz ama kesinlikle restore olsun yüzeysel format olmasın ilk kurulum anı gibi olsun.

Android temelli bir telefon kullandığım için hakim değilim pek nasıl yüzeysel olmadan format olur ama uygulama vb reset sorunları bundan olacağını kuvvetle düşünüyorum :)

• herkese merhaba arkadaşlar;
    3 hafta önce aldığım 5s cihazım beyaz renkleri sarımsı ve soluk bir şekilde göstermesi sebebi ile garantiye gönderildi.2 haftadır cihazı bekliyorum.önce genpa ankara teknik servise oradan sebebini anlamadığım bir şekilde etiler teknik servise gönderildi.cihazı test etmişler ve sorun bulunamamış.o kadar komikler ki otm. parlaklık devrede olduğu için ekran kararırmış böyle açıklama yazmışlar cihaz şimdi tekrardan ankara teknik servise gidiyor,ordan bana tekrar kargo yapacaklarmış.GENPA allah belanı versin senin..Boştan yere 2 haftamı yedin.
    Ayrıca arkadaşlar sarımsı ekran herkeste oluyor diyorlar ancak bir kaç 5s ile karşılaştırdım gayet canlı ve parlaktılar.yanyana benim 5s i koyduğumda bariz sarı olduğu belli oluyordu.hatta aldığım bayide ki çocukta kendi 5s ile karşılaştırdı ve bariz fark vardı ekranlarda.bu bi sorun değil diyenler var.2000-TL verdiğiniz bi cihaz için bence büyük bir sorun..sarı ekranı olmayan 5s ler var sonuçta..

• quote:

Orijinalden alıntı: Chapuller

Arkadaşlar merhabalar. 6 aylık Galaxy Nexus kullanımımı en sonunda sonlandırıyorum. Allah Samsung'un binbir cezasını versin onu da diyeyim bu arada. 3 defa şarj portu arızalandı cihazın tamir etmeden bile yolladıkları oldu. Bir de distrübütör garantisi. Neyse fazla uzatmadan sadede geleyim;
    Pazartesi günü iPhone 5s alacağım Allah'ın izni ile. Hafıza ve şarj gibi sorunlarım yok şarj cihazı taşımayı HTC Desire Z ile öğrendim zaten Bunları bir kenara bırakırsak:
    1. Telefonun garantisi büyük ihtimalle Genpa olacak ama aklım da kalan şu: Bu cihaz ile Apple' da ilgileniyor mu daha sonra?
    2. Renk seçiminde çok kararsız kaldım, kılıf ile kullanırım büyük ihtimal ama Uzay Grisi mi? Silver mı? Bu soru da bana yardım ederseniz çok sevinirim.
    3. 3 yıl kullanmayı düşünüyorum en en kötü ihtimalle, benim bu ihtiyacıma cevap verir mi?
    Sorular önceden cevaplanmış olabilir ancak çok uzundu konu arkadaşlar hepsini okuyamadım malumunuz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için.

1.genpanın yanında anlaşmalı olan servisler ve apple destek de bizzat ilgilenir.
    2.arada kaldığın renklerin ikisini de kullanan biri olarak kesinlikle uzay grisini öneriyorum.zaten kılıfda kullanacaksın boya atması olmaz.ayrıca uzay grisi kiri falan kesinlikle göstermiyor ama silver beni deli etmişti o konuda.
    3.bu telefon seni ta ki son yazılım desteğini alana kadar götürür ki bu da 3-4 yıla tekabul eder.

alacagın yerin apple online store olmasını tavsiye ederim..koşulsuz iade ve değişim hakkın var.ayrıca müşteri temsilcileri belki de başka hiç bi yerde görmediğin kadar ilgili ve kibarlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: diderdrogba

vatanda bonus karta çzel 2000 tl

teşekkürler didier...
    baktım oraya ama malesef word kart var :) belki 32 gb alırım 100 lira wordpuan var çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: RauLgs21

Hızlı al sitesinde 2139 tl 5s ve 100 lira wordpuan var. Sizce değer mi? 16 gb ve tr garantili. 12 taksitte var sizce uygun mu?

O siteden daha önce laptop aldım,, çok memnun kaldım açıkçası, müşteri hizmetleri çok saygılı ve ilgili, siparişi cuma vermiştim cmts sabah elimdeydi..

Fiyat uygun kaçırmayın derim..

teşekkür ederim. ir bakacağım bugün kısmet olursa. belki 32 gb alırım.
  • @freeman o zaman ben bi format atayim telefona nasil atilir bilmiyorum ama arastirip atacagim tesekkurler fikriniz icin yinede bi olcum programi bilen varsa ....

@rockR bende 4s varken de bu sorunu cok yasayan duymustum yani takriben 2yil once ... Bu nedenle bence servise tekrar verin ve eger hakkinizi vermezlerse tuketici haklarina basvuracaginizi soyleyim olmadi direk basvurun cunku elinizdeki urun kusurlu bir urun ... Bunun disinda iki sene onceki boyle bir sorun olan bir arkadasim (su an kayinbiraderim oldu :)) bu sekilde telefonu garantiye vererek degistirdi gerci onun farkli durumlari da vardi mesela 3g acikken 6saatte sarj bitiyordu falan gibi....
    Allah (c.c.) dusmanmin basina vermesin bu tarz seyleri sizin adiniza cok uzuldum... Umarim kisa zamanda cozulur durumunuz...

• 1080p mkv formatında film izleniyor mu?

• lycn kullanıcısına yanıt
    dostum genpayı aradım saçma sapan sebep söylüyorlar.işim gereği maillerimi okuyabileceğim bir cihazımın olması lazım ve 2 haftadır sıkıntı yaşıyorum.apple kendisini aradım ve türkiye mağazasının nezaman açılacağını sordum tam bilgi vermediler.cihazla ilgili yaşadığım sıkıntıyı dile getirdim ve işlem yapıp yapamadıklarını sordum verdikleri cevapta mağaza açılınca cihazı getirmemi,değişim yapabileceklerini dile getirdiler.bazı 5s lerde bu problem mevcutmuş kabul ediyorlar.daha öncesinde hep android kullandım ilk apple cihazımdı diğer serileri nasıldı bilmiyorum.eğitimlere istanbul a gidiyorum bakalım bu yolu izlemeyi düşünüyorum genpa dan bi halt olmaz mahkemeylede uğraşamam şimdi.ama herkese benden tavsiye apple markalı bir cihaz alacaksanız kendi store dan alın derim.şart-koşul olmadan adamlar 14 gün içinde değişim yapıyorlar müşteri memnuniyeti için.ankara ya da uğradığımda servisine uğrucam genpa nın başka bi 5s ile karşılaştırcam yanlarında bakalım ne cevap verecekler.yeteneksiz adamlar kendileri problemi çözemeyip taa istanbul a göndermişler cihazı.
    bu arada sarı ekran olayına bi sorun değil bu diyen arkadaşlar var yanılıyorlar bu bir sorundur.apple kendisi bunu kabul ediyor kendinizi boşa kandırmayın.kimi canlı kimi sarı renk olan bir panel olmaz.2000 tl ye alınan bir oyuncak değil bu.

• sarı ekran problemi nedeniyle Apple Türkiye garantli mediamarkt alımlı iphone 5S 16 gb Uzy grisi telefonu bugün deişim talebi ile Mediamarkt a yolladım. ürün henüz 3 günlük. parlaklık sonda bariz özellikle ekran kenalarına yakın bölgelerden sarımtırak bir görünüm var.. bu bana göre hata. Apple Türkiye yi aradım. onlar da kesin plarak değişim gerekir dediler. bakalım bekliyorum. gelişmeleri bildiricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: atat54

Kredi kartsız hesap açmayı öğrenmek isteyen varsa anlatabilirim

anlatın hocam :)
  • RauLgs21 R kullanıcısına yanıt
    word karta turkcell mağazada 1000 tl üzeri alışverişlerde 150 tl puan ve gnctrkcll üyelerine 25 tl indirim vardı. devam ediyorsa ordan almanızı öneririm. içiniz daha rahat olur..
    http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Apple-iPhone-5S-32GB/1007901/139247.html
  • biz de telefon alıcaz iphoe 5s ile note 3 arasında kaldık da çogunlukla offie programları kullanıcaz iphone da rahat kulana bilirmiyim office programlarını oyun oynanmıycak müzk dinlenir mesajlaşma kulanlıcak uygunmudur iphone bunun için yaın sabah almaya gidicez çabuk cevaplarsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_RewoL

quote:

Orijinalden alıntı: atat54

Kredi kartsız hesap açmayı öğrenmek isteyen varsa anlatabilirim

anlatın hocam :)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86978087&p=1#86979525

• arkadaşlar bugün bir jelatin taktırmiş kardeşim gelince farkettim.Ön mikrofonun yanındaki yuvarlak bişey var durum çubuğu mu ne bilmiyorum ama onun üzerini de kapatmış delik yok yani.Bir zararrı var mı acaba o ne işe yarıyor anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.