Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam 5 aralıkta gold rengi teslim aldım. zevk meselesi olduğunu da belirteyim. kimisi silver gerisi boş der. biraz feminen durduğu söylenebilir ama kız telefonu denecek kadar değil , görenler rengini beğeniyor. bende gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sncrty -- 11 Aralık 2013; 10:30:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Fiyat olarak ne dusunuyorsun ustad

2 bin diyorum sonucta 2150 aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.iloome.com/iPhone-5S-5C-Screen-Protector/dp/B00ET7L2XE

Arkadaslar bu ürün için cargo ortak olacak var mı? İzmirden olursa iyi olur. ürün 17 dolar =36 TL , cargo 13 dolar =27 tl 1 siparişde 2 ürün geçicem.

36 tl + 14 TL = 50 tl ye gelmiş oluyor. Normalde alırsanız 61 TL .

Bu ürün 5s için en iyi uygulama olarak gösteriliyor, forumdan Karti arkadasımız da kullanıyor çok memnun. Almak isteyen (özellikle İZMİR den) iletişime geçerse benle yakın zamanda sipariş geçicem.

• Emektar iphone 4 ümün hakkını verdiğimi düşünerek 16 gb 5s gold almış bulunuyorum listeye eklerseniz sevinirim.

İyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

http://www.iloome.com/iPhone-5S-5C-Screen-Protector/dp/B00ET7L2XE

Arkadaslar bu ürün için cargo ortak olacak var mı? İzmirden olursa iyi olur. ürün 17 dolar =36 TL , cargo 13 dolar =27 tl 1 siparişde 2 ürün geçicem.

Bu ürün 5s için en iyi uygulama olarak gösteriliyor, forumdan Karti arkadasımız da kullanıyor çok memnun. Almak isteyen (özellikle İZMİR den) iletişime geçerse benle yakın zamanda sipariş geçicem.

Hocam bunun full body olanı yok mu? arkalı önlü :) Ben Clear-Coat almak istiyorum ama ona ortak bulamadım

• hocam ben apple in orjinal case ini kullanıyorum. kutudan çıkma jelatini arkadan çıkarmadım. önüne de spg steinhall ultra crystal koruyucu yaptırdım ama camdan tırsttım kırılma ihtimali var. o yusden linkini verdiğim ürün incelemelerde de en iyi ürün olarak gösteriliyor. ve kullnanan arkadaslar da memnun.

99 tl ye nano class.tr alacağınıza bu ürün daha güzel gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

http://www.iloome.com/iPhone-5S-5C-Screen-Protector/dp/B00ET7L2XE

hocam bence hazır getirtmişken 2-3 tane getirt zaten.. çizilir falan, direk değiştirirsin dursun kenarda...

• taam da 100 lira nie veriyim durduk yerde. dediğn doğru da, 1 tane iş görür ya.
  • Applestore'dan beyaz 32 gb , iphone 5s'imizde an itibariyle gelmiş bulunuyor :)

Apple iPhone 5s [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memoland

Uzay grisi kullanan arkadaşlar boyada herhangi bir sökülme varmı? eğer 5 gibi dökülme yaparsa beyaz alacağım??

Beyaz alın.

• arkadaşlar önemli bir sorum var
    aslında yeri değilde sonuta hepimiz tanıyoruz birbirimizi
    twitter'a girebilen var mı ben giremiyorum.hesabı olan deneyebilir mi. acill :(
  • Arkadaşlarbenim 16gb iphone 5ste kullanılabilir hafıza 12.9 diyor normal mi ios 7.0.3 yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

arkadaşlar önemli bir sorum var

ben girebiliyorum. sıkıntı yok gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

quote:

Orijinalden alıntı: Memoland

Uzay grisi kullanan arkadaşlar boyada herhangi bir sökülme varmı? eğer 5 gibi dökülme yaparsa beyaz alacağım??

Beyaz alın.

beyaz alın ki her yerde uzay grisi olmasın
  • Ustad kac gunde elinize ulasti sormasl aylp...hayirli ugurlu olsun bu arada kazasz belasz kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: malahit

Arkadaşlarbenim 16gb iphone 5ste kullanılabilir hafıza 12.9 diyor normal mi ios 7.0.3 yüklü

Benimkinde de kutudan çıktığında kullanılabilir alan 12.3 GB falan gözüküyordu. (iOS 7.0.3 yüklü) Kullanılan alanla topladığımda 12.9 GB ediyor ama çıkar çıkmaz 600 MB neden kullanılıyor gözükmüş olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 11 Aralık 2013; 16:13:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Ustad kac gunde elinize ulasti sormasl aylp...hayirli ugurlu olsun bu arada kazasz belasz kullanin

26 saat içinde kardeşim, çok tşk ederim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozorla

quote:

Orijinalden alıntı: KAHVECİİ

arkadaşlar önemli bir sorum var

ben girebiliyorum. sıkıntı yok gibi...

:( ya anasayfa geliyor kullanıcı adımı yazıyorum fakat şifre yazacakken klavye işlemiyor gibi oluyor.sonra hatırla kutucuğuna basılmıyor :( neden acaba bi benim profile bakarmısın ne var ne yok :D AAKAHVECİ kullanıcı adım adımda ali kahveci bi bak sana zahmet müsait olunca

• Hizli gondermisler dun storu aradim gold16gb. 5s. 1haftaya elinde olur dedi

• sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    4 aralıkta sipariş verdim 5 aralıkta kargodaydı 6 aralıkta kargo eve getirdi. gold rengi
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.