Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 Aralık Pazar günü aldığım iPhone 5S'i aynı gün öğlen saatlerinde etkinleştirdim ama Apple'ın destek bölümünden garantisinin son kullanma tarihine baktığımda 7 Aralık 2015 gözüküyor. Cihaz sıfırdı ama sizce kullanılmış yani 1 gün önce aktifleştirilip sonra tekrar jelatinine koyulmuş olma ihtimali yok değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

8 Aralık Pazar günü aldığım iPhone 5S'i aynı gün öğlen saatlerinde etkinleştirdim ama Apple'ın destek bölümünden garantisinin son kullanma tarihine baktığımda 7 Aralık 2015 gözüküyor. Cihaz sıfırdı ama sizce kullanılmış yani 1 gün önce aktifleştirilip sonra tekrar jelatinine koyulmuş olma ihtimali yok değil mi?

Acayip derecede takıntılı, panik ve pinpirikli birisin...
  • 9 u akşamı aldım bugun 13 de elime ulastı 2 gun bıle olmadan geldi uzay grisi 16 gb aldım ıykıde almışım diyorum rengi cok guzel bide ön tarafı siyah ve retina ekranla mukemmel gorunuyor. suanlık bi sorun görmedım umarım böyle devam eder. kılıf ve ekran koruyucu almayı dusunuyorum. bluebest arkadaşın sattıgı tam koruma koruyucusunu kullanan arkadaşlar memnun musunuz ?
  • Benide eklerseniz sevinirim, iPhone 5S 16 GB Beyaz
  • Aynen öyle, o 1 gün ayın 31 ve 30 gün olmasıyla değişkenlik gösteriyor. Abartmıssın kusura bakma.
    @canbayraktar 'a hak veriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zLucas -- 11 Aralık 2013; 18:35:07 >
  • Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    bende bugun etkinleştirdim ama 10 Aralık 2015 diyor yani benimde aynı bir sıkıntı yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbayraktar

quote:

8 Aralık Pazar günü aldığım iPhone 5S'i aynı gün öğlen saatlerinde etkinleştirdim ama Apple'ın destek bölümünden garantisinin son kullanma tarihine baktığımda 7 Aralık 2015 gözüküyor. Cihaz sıfırdı ama sizce kullanılmış yani 1 gün önce aktifleştirilip sonra tekrar jelatinine koyulmuş olma ihtimali yok değil mi?

Acayip derecede takıntılı, panik ve pinpirikli birisin...

Durduk yere kullanılmışmıdır diye düşünmüyorum, kutusunu açtığımda telefondaki jelatinde bir kaç tane leke gibi iz vardı ve cihazın sol üst köşesinde çok hafif çıkmayan yeşil bir toz veya boya ve aynı kısımda ekranın beyaz çerçevesinde çok dikkatli bakılmadıkça anlaşılmayan hafif bir zedelenme olduğu için böyle olabilir diye düşündüm ama biraz araştırınca fabrikasyon sürecinde böyle ufak hatalar oluşabildiğini öğrendim ve garantiye göndermek istemedim. Bu kadar para verince aldığı ürünün de kusursuz olmasını istiyor insan doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 11 Aralık 2013; 18:44:09 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gilrael

bende bugun etkinleştirdim ama 10 Aralık 2015 diyor yani benimde aynı bir sıkıntı yok :)

Teşekkür ederim. Hayırlı olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    gayet normal 2 tane 5S cihazım var ikisde aynı 12.9 gibi bir kullanım alanı var ...
  • her ne kadar kargom hava şartları nedeniyle geç gelecek olsa da 32gb silver ile aranıza katıldım iyi forumlar
  • yüz kere sorulmuştur belki ama yine de sormak istiyorum k.bakmayın.
    benim telefonum da yeni geldi. şimdi bitince sarjı kaç saat sarj edeceğiz iki saati kaç dakika geçsin. önceden efsaneler vardı hala geçerli mi bu efsaneler işte efendim şu kadar dursun sakın çekme fişini gibi. şimdiden teşekkür ettim saygılar
  • quote:

İstersen parmak hesabı yap say 730 gün 8 aralığıda sayıp son geçerli tarihin 7 aralık olduğunu görürsün o zaman

quote:

Orijinalden alıntı: y8igit

Aynen öyle, o 1 gün ayın 31 ve 30 gün olmasıyla değişkenlik gösteriyor. Abartmıssın kusura bakma.
    @canbayraktar 'a hak veriyorum

Maalesef 1 gün fark olmasının 30 yada 31 çekmesiyle bir alakası yok Sonuçta yıl bazında ay bazında olmadığı için farketmez. garantinizin 1 ocakta başladığınızı düşünün 365. gün yani 31 aralık geçerli olduğu son tarih olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 11 Aralık 2013; 19:34:40 >

• sncrty S kullanıcısına yanıt
    Sizinde hayirli olsun kazaslz belasiz kullanin darlsl bizim basimiza...fakat ben daha dusunuyorum alp almama konusunda kararsiz kaldim ....sizinde hlzl gelmis bana niye oyle soylediki storeden bir haftada elinize ulasir dedi hatta renkten dolayml dedim hayir fark etmez her renk aynl surede ulasacagini soyledi....belkide garanti olsun diye sureyi fazla soyluyorlardir

garanti bilgilerini nerden etkinleştirdin.Ben de bakmak istedim ama bulamadım sitede...
  • Butun alan arkadaslara hayirli ugurlu olsun darlsl olmayanlarin ve karar veremeyenlerin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

garanti bilgilerini nerden etkinleştirdin.Ben de bakmak istedim ama bulamadım sitede...

Apple > Destek > Apple Destek bölümüne ulaşın / Başlangıç > Yeniden "Başlangıç" > iPhone > Ayrıntıları gör ve düzenle > Seri numaranızı girin > Tam kapsam bilgilerini görüntüle

KARDEŞİM TEŞŞEKÜRLER benimde 29 kasım 2015 olarak gözüküyor.Ama ben kargodan 30 kasımda almıştım zaten bir sıkıntı yok gibi görünüyor...
  • Rica ederim kardeşim :) Merak ettiğim için sormuştum ama dediğin gibi herkeste böyleymiş, sorun yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milk with Oreo -- 11 Aralık 2013; 20:10:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnmhbrok

quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Fiyat olarak ne dusunuyorsun ustad

2 bin diyorum sonucta 2150 aldim

peşin fiyatına düşünüyorsan zor sanki o fiyata.zaten applestore de havale ile 2049tl değilmiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

gayet normal 2 tane 5S cihazım var ikisde aynı 12.9 gibi bir kullanım alanı var ...

Sag ol dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.