Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    insallah duzelirde masraf cıkarmaz hocam
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Yakınınızda ya da elinizde Mac bilgisayar varsa coconut battery yazılımını indirin. iphoneu bağlayıp uygulamayı açın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

Yakınınızda ya da elinizde Mac bilgisayar varsa coconut battery yazılımını indirin. iphoneu bağlayıp uygulamayı açın.

Teşekkürler bilgilendirmeniz için.
    Batterly life yazılımı ile baktım %96 sağlık durumu görünüyor ama neredeyse 3 yıllık cihaz için gerçekçi gelmedi pek :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 1 Ekim 2017; 14:2:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

Teşekkürler bilgilendirmeniz için.
    Batterly life yazılımı ile baktım %96 sağlık durumu görünüyor ama neredeyse 3 yıllık cihaz için gerçekçi gelmedi pek :).

Apple iOS 10 ile raw bilgilerinin telefon içinden görüntülenmesini kaldırdı. Bu sebeple bilgisayardan bakmak şart. o uygulamalar doğru sonuç vermiyor.
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstad teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

quote:

Orijinalden alıntı: snowZi*

5S için batarya değiştiren oldumu aranızda benimde batarya hafiften ölmeye başladıda değiştiren olduysa nasıl fark ettiriyormu yani

http://www.bataryashop.com/apple-iphone-5s-mucize-batarya-deji

Şundan taktıracağım 2-3 güne. Taktırdıktan sonra yorumlarım. Çok methettiler.

son durum nedir dostum ?

• deceptive intelligence D kullanıcısına yanıt
    11.0.1 'deyim. Sen daha 9.3.5 'desin. İphone android telefon gibi değil ki. Niye çekiniyorsunuz üst versiyona geçmekten. Bu telefonları bir tek Apple üretiyor. Eğer doğru dürüst güncelleme yapamıyorsalar dükkanı kapatıp gitsinler biz de telefonları elden çıkaralım.
    Android'de bir sürü ülkeden onlarca marka, yüzlerce çeşit telefon uretiyor. Buradaki bazı güncellemeden doğan uyumsuzlukları anlarım. Çok sevdiğiniz bir uygulama yada özellik üst versiyonlarda çalışmayacaksa eski versiyonda kalmanızı anlarım. Onun dışında telefonu her zaman en güncel halinde tutmakta fayda var.
  • Emelek53 kullanıcısına yanıt
    10.3.3 e güncelledim pil süresi kısalır diye endişeleniyordum sadece yoksa hızlı çalışması konusunda endişem yoktu.Zaten dediğiniz gibi de memnun kaldım güncellemeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emelek53

11.0.1 'deyim. Sen daha 9.3.5 'desin. İphone android telefon gibi değil ki. Niye çekiniyorsunuz üst versiyona geçmekten. Bu telefonları bir tek Apple üretiyor. Eğer doğru dürüst güncelleme yapamıyorsalar dükkanı kapatıp gitsinler biz de telefonları elden çıkaralım.
    Android'de bir sürü ülkeden onlarca marka, yüzlerce çeşit telefon uretiyor. Buradaki bazı güncellemeden doğan uyumsuzlukları anlarım. Çok sevdiğiniz bir uygulama yada özellik üst versiyonlarda çalışmayacaksa eski versiyonda kalmanızı anlarım. Onun dışında telefonu her zaman en güncel halinde tutmakta fayda var.

Hocam 11.0.1 den memnun musunuz ? Ben iOS 10 ilk çıktığı zaman geçiş yapmıştım , 1 2 gün sonra dayanamayıp 9.3.5'e geri dönmüştüm. Ve iOS 10.3.3 çıktıktan sonra tekrar iOS 10 a geçiş yaptım. Apple Sağlam destek veriyor haklısınız. Ama büyük sürümler çıktığında İlk sürümlerinde çok hata olduğu Ve günümüzde 5s, 6 gibi telefonların daha çok ısındığı ve şarjının çok daha hızlı azaldığı da bir gerçek. Bunların hiçbirisini yaşamıyorsanız süper

• quote:

quote:

quote:

5S için batarya değiştiren oldumu aranızda benimde batarya hafiften ölmeye başladıda değiştiren olduysa nasıl fark ettiriyormu yani

http://www.bataryashop.com/apple-iphone-5s-mucize-batarya-deji

Şundan taktıracağım 2-3 güne. Taktırdıktan sonra yorumlarım. Çok methettiler.

son durum nedir dostum ?

Gelmedi daha batarya. Araya haftasonu girdi kargoyu bekliyorum.

• Deji bataryam sabah geldi (yeni çıkan 1700 mAh modeli) zar zor değişimini yaptım ve kullanmaya başladım. Tam şarjdan sonra kullanıp değerlendirme yapacağım.

• Beyler 5s kullanıcısıyım, ios 11 güncellemesinden sonra telefonda yavaşlama meydana geldi çok problem yaşıyorum bu sorun düzelicekmi? bilgisi olan varmı ve aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan varmı
  • Bekliyorum hocam yorumlarınızı

• Rogerfederer1 kullanıcısına yanıt
    Ben herhangi bir yavaşlama yada pilde bir performans kaybı hissetmedim, hatta daha akıcı oldu gibi geldi. İos 11 için çıkan ilk güncelleme olan 11.0.1 güncellemesi hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmesi olarak olarak çıktı ama neleri düzelttikleri yönünde bir açıklama yok şimdilik.
  • iRevinantz kullanıcısına yanıt
    Ben sorun yaşamadım yada farketmedim.Yapmadıysanız son çıkan 11.0.1 güncellemesinide yapın belki sorun düzelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emelek53

Ben herhangi bir yavaşlama yada pilde bir performans kaybı hissetmedim, hatta daha akıcı oldu gibi geldi. İos 11 için çıkan ilk güncelleme olan 11.0.1 güncellemesi hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmesi olarak olarak çıktı ama neleri düzelttikleri yönünde bir açıklama yok şimdilik.

Anladım herhangi bir sorun yaşamamanıza sevindim hocam. Güncellemeyi dfu modda mı yaptınız peki ?

• İos 10 da 3g açınca telefon şarjını resmen sömürüyordu artık sömürmüyor direk yok ediyor. 10 dk kullanımda %15 yok oldu

• Merhaba millet. Yakın zamanda Deji'nin yeni seri bataryalarından almıştım. Bugün ilk kez kullanma fırsatım oldu. Cihaza dün takmıştım bugün sabah şarjdan aldım cihazı %100 olarak. Ve kullanım süresi aşağıda. Halen daha %70 şarjım var. Beni fazlasıyla tatmin etti açıkçası. Kullanımdaki 4 saat boyunca 4G 2-3 saat açıktı ve aktif kullanıldı. Şuanda da Wi-Fi açık. Arkada Spotify tarzı uygulamalar 1-2 saat aktif kullanıldı. Bu akşam bitmeyecek gibi duruyor şarj. Açıkçası daha önce 3 yıllık bataryadan 1-1.5 saat ekran süresi alınca çağ atlamış gibi hissettim. Yakın zamanda iPhone 7 alana kadar rahatladım biraz daha.

• quote:

Merhaba millet. Yakın zamanda Deji'nin yeni seri bataryalarından almıştım. Bugün ilk kez kullanma fırsatım oldu. Cihaza dün takmıştım bugün sabah şarjdan aldım cihazı %100 olarak. Ve kullanım süresi aşağıda. Halen daha %70 şarjım var. Beni fazlasıyla tatmin etti açıkçası. Kullanımdaki 4 saat boyunca 4G 2-3 saat açıktı ve aktif kullanıldı. Şuanda da Wi-Fi açık. Arkada Spotify tarzı uygulamalar 1-2 saat aktif kullanıldı. Bu akşam bitmeyecek gibi duruyor şarj. Açıkçası daha önce 3 yıllık bataryadan 1-1.5 saat ekran süresi alınca çağ atlamış gibi hissettim. Yakın zamanda iPhone 7 alana kadar rahatladım biraz daha.

Degerler guzel ama ne kadar sure boyle gider dusunmek lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.