Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22.516
Cevap
232
Favori
761.349
Tıklama
Giriş
    117 Mesaj
    Bende 11 e geçtim herkesin bahsettiği sorunlar bende de mevcut

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    IOS 11 yükledim ilk yayınladığı saatlerde ota ile. bir sorun yaşamadım henüz hatta animasyon süreleri kısaltıldığı için telefon hızlanmış gibi oldu. parmak izi okuyucu daha hızlı çalışıyor, uygulama açılışları ve geçişleri hızlandı sanki, pil konusunda yorum yapmak için erken çünkü cihazı çok kurcaladığım için haliyle şarj da hızlı bitiyor. sorun görürsem buraya eklerim.
    |
    |
    Çıktığı günden beri aktif olarak takp ediyorum videolarını filan izledim fakat izlediğim hiç bir videoda kasma vs sorunu görmedim fakat arkadaşlarımda filan yada burdaki arkadaşların telefonlarında kasma sorunu vs. mevcut olduğunu yazıyor ama bi grup arkadaşımda sorunsuz diyor bunun sebebi nedir acaba ?
    |
    |

Klavyenin büyük harfle yazma tuşu gibi uzun basınca wifi tamamen kapansa kısa basınca bağlatıyı kesse sıkıntı kalmayacak. İsteyen AirPlay ve airDrop kullanmaya devam eder,isteyen tamamen bağlantıyı keser.
    |
    |
    Vega kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar yakın zamanda iphone 5s cihazı değişim olan varmı. Cihazımı kvkya verdim apple onarım merkezine gönderildi. Apple ile iletişime geçtim onarım numarası verdiler internetten takip ediyorum dünden beri "Ürününüzü değiştireceğiz. Değiştirme ürünü bekleniyor" yazıyor. Değişi ortalama ne kadar zamanda hallolur, çok geç sürecekse yeni telefon alacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Teğmen
    215 Mesaj

Merhaba,

Telefonu uzun süre kullanarak yazmak istedim. Güncellemeyi ota üzerinden yaptım. İlk güncelleme bittiğinde biraz kasıyordu. Yaklaşık yarım saat kendi başına bıraktım. Yer yok diye kaldırdığı uygulamaları geri yükledi. Biraz kontrol edip restart attım. Telefon gayet stabil çalışıyor. Kasma yada ısınma gibi bir problemle karşılaşmadım. İlk güncellendiğinden sonra biraz bırakıp sonra restart atmak çok önemli. Şarj konusuna gelince eskisi gibi gidiyor bazı arkadaşların ki çok daha hızlı bittiğinden dert yanıyordu ama öyle bir problemle karşılaşmadım. Menü geçişleri daha da hızlanmış gibi. Bir soru sormak istersen yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    wrongday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

Güncellemeyi yaptım sorunsuz kullanıyorum. Genel anlamda güzel bir güncelleme olmuş gelen yenilikler faydalı olmuş. Özellikle yeni uygulama iconları ve durum çubuğğundaki değişikler çok hoşuma gitti. Yeni koyu ve kaıln fontlar bence güzel durmuş.

Başlık olarak söyleyebileceğimiz mail ve mesaj uuygulamalrında kullanılan büyük fontlu yazılar bence güzel durmamış özellikle bizim gibi küçük ekranı olanlar için ekranı daha da küçültmüş.

Otomatik ekran parlaklığı ayarını çok ilgisiz ve daha uzun süren bir yere koymuşlar. Hazır özelleştirilebilir kontrol paneli gelmişken bu ayar için de bir buton oraya koyulabilirdi.

Kontrol paneli bence şık ve kullanışlı olmuş. Uzun bastığımızda çıkan farklı ayar seçenekleri ile gayet iyi olmuş.

5S için çok yavaşlama yok sadece bazen bir uygulamayı ilk açtığında çok küçük bir gecikme ile açılabiliyor. Buna daha sonraki sürümlerde iyileştirme gelecektir. Geçiş efektleri de gayet güzel olmuş.

Renkler sanki daha canlı duruyor gibi geldi. Ayrıca tamamen siyah duvar kağıdı iyi düşşünülmüş. pil tüketiminde faydalı olacaktır.

İlk izlenimlerim bu yöndeydi ancak telefonu aldığımdan beridir ilkkez işyerinden çıkarken şarjım bitti. İşteyken yoğun olarak kullanıyorum telefonu. İş yerinde kullandığım 2. bir telefon daha olduğu için benim telefonun şarjı genelde %15-20 arasında kalarak işten çıkardım. Ancak dün çıkarken %3 bugün ise şarjım bitmiş bir şekilde çıktım. 2 yıldır aynı yerde çalışıyorum aynı işi yapıyorum 1,5 yıldır da bu telefonu kullanıyorum ve ilk kez başıma geldi. Her ne kadar çoğu özelliği ve yeni görünümleri sevmiş olsam da küçük takılmalar ve bu şarj meselesi yüzünden 10.3.3 e geri dönüyorum. Eğer bu sorunlarda düzelme olursa ya da telefonu değiştirme imkanım olursa 11'e tekrar geçerim.
    |
    |

• Yarbay
    2964 Mesaj
    iOS 11 Ana Konusunda bir kullanıcı şöyle bir mesaj yazmış. Bu durumu yaşayan var mı?

Mesajı kopyalayıp yapıştırıyorum

bir sorun daha tespit ettim,normal telefon sesi ve uygulama sesleri artık paralel yani aynı şekilde çalışıyor,örneğin eski sürümde telefon sesi en düşükteyken uygulamalarda en son seviyede ayarlıyordum ve çok iyiydi ama şimdi telefon ve uygulama sesleri birbirine paralel olarak ayarlanıyor yani zil sesini düşürdüm youtube izlerken yüksek sesde kullanıyorum olayı yok.yine bir saçmalık daha

|
    |
    Pilin su gibi gitmesi, uygulama açılışlarının kısalması, can sıkıcı buglar gibi sebeplerden dolayı 10.3.3’e geri dönüyorum. Bana göre bu cihazın stabil çalıştığı en son sürüm 10.3.3’dür. 11’de 1-2 -ay daha kalırsam yeni telefon lazım diye ağlamaya başlayacağım.

|
    |
    Arkadaşlar iOS 10'a geri döndüm. iOS 11'in performansı çok da kötü değildi. Sadece uygulamalardan atma, sürümün kararsızlığı vb sebeplerden dolayı geçmek istedim. İlerde iOS 11'in yamalı final sürümü gelirse geçerim. Animasyonlar güzel olmuş. Beğendim.

|
    |

• Yüzbaşı
    831 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ensarvtndss

Arkadaşlar yakın zamanda iphone 5s cihazı değişim olan varmı. Cihazımı kvkya verdim apple onarım merkezine gönderildi. Apple ile iletişime geçtim onarım numarası verdiler internetten takip ediyorum dünden beri "Ürününüzü değiştireceğiz. Değiştirme ürünü bekleniyor" yazıyor. Değişi ortalama ne kadar zamanda hallolur, çok geç sürecekse yeni telefon alacağım

Benim cihazda değişecek acaba yakın zamanda değişim alan arkadaşlar var mıydı cihaz hangi sürümle geliyor imzalar kapanmadan 10.3.3 e geçebilsem çok iyi olur benim durum böyle

• Binbaşı
    1659 Mesaj

Ürünü alsan bile imza kazanmadığı sürece eski sürüme geçebilirsin.

|
    |
    harock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    831 Mesaj

Sorun orda işte şuan stok sorunu varmış ios 10 cıktıgında imzalar yaklaşık 1 ay açık kalmış bakalım 11 için ne olur ios 10 lu gelirse sorun yokta bakalım
    |
    |
    Leon FR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Rdmsy

Arkadaşlar 11 e geçmiştim gayet akıcı beğenmiştim ama WiFi ciddi sorun teşkil ediyor. WiFi ye bağlıyken alan dışına çıkıp tekrar girince otomatik bağlanmıyor, şifre yanlış vs. Gibi seyler sacmaliyor. Ayrıca WiFi denetim merkezinden kapanmıyor. Bunlar benim icin ufak sorunlar değil. Sonraki güncelleme ile düzelir muhtemelen ama ben yine de düzelene kadar 10 a döneceğim. Ama gayet seri iOS11. Yenilikler güzel.

Wifi kapanmama olayı sorun degilmis,ipucu kısmına göz atarsanız aciklamasi var.

|
    |
    Hata 1,

Hata 2,

Telefon şarjda takılı iken,%60 %70 olduktan sonra şarjdan çıkarıyor ve geri takıyorum anında %100 oluyor.

Hata 3,

Karşı tarafla gorüşme yaparken,sanki ben karşımdaki kisiyle degilde, kendimle telefonla konusuyormusum gibi bariz bir sekilde yanki aliyorum.Bu yanki arada artiyor arada azaliyor.

Hata 4,

Ekran kilitlemek icin güç tusuna bastigimda ,ekran kilitlendikten 1 saniye sonra (çıkırt) sesi geliyor.Ekran kilitlenmesiyle ses pek senkronize degil.

Hata 5,

Ekran kilitli iken,kilit acmak istedigimde önce siyah bir ekran beliriyor daha sonra duvar kagidi görünüyor.

|
    |

• Yarbay
    13900 Mesaj
    11.0.1 güncellemesi gelmiş.

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

11.0.1 güncellemesi gelmiş.

Neyin değiştirildiğini neden yazmıyorlar merak ediyorum. Yazacakları 5 satır yazı bunu okuyup güncellemeye karar verecektim ama yok.

|
    |
    Bendede bugun telefon kendi kednine telefonu sessize alıyor sonra açıyor falan.Sürekli yaptı bunu cebimde sürekli titriyor bildirim geldi sanıyorum.Valla vurup kırmamak için kendimi zor tuttum ne saçma bir hatadır anlamadım
    quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

Bendede bugun telefon kendi kednine telefonu sessize alıyor sonra açıyor falan.Sürekli yaptı bunu cebimde sürekli titriyor bildirim geldi sanıyorum.Valla vurup kırmamak için kendimi zor tuttum ne saçma bir hatadır anlamadım

Bu bana da oluyor sebebi nedir bunun? Sessize alma tuşuyla ilgili bir sorunum da yok. Tuş sağlam ama bu olay sürekli olmaya başladı bende de.
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,474
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.