Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1064. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10621063106410651066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İleriki güncellemelerle bir nebze olsun kullanılabilirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüklemeye koydum beğenmezsem imzalar açıkken geri dönerim. İncelememi yarın yazarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Çakar01

İleriki güncellemelerle bir nebze olsun kullanılabilirmi?

Ben çok dayanamadım, 10'a döndüm. Aslında çokta yavaş değildi. Sadece instagram, WhatsApp ve kamera yavaş açılıyordu. Belki uygulamaların uyumlulukları artınca onlar da bir nebze hızlanır. Hiç kilitlenme ve kasma yok. Traffic rider, hitman gibi oyunlarda da kasma olmadı Sadece uygulamaların açılış süreleri sıkıntılıydı. Şu an yayınlanan sürümü yüklemeyeceğim sanırım. Yorumları bekliyorum.

• Yükleyip denemek istiyorum ama beğenmessem geri dönmek için bilgisayarım bozuk naparım diye düşüniyorum.

• ipsw.me'ye baktım, düşmemiş.

Oraya geldikten sonra bakacağım.

• Ben yüklüyorum şuanda iniyor. İster kassın ister pili az gitsin zaten telefonum son demlerini yaşıyor.
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Düştü.

Global 5s:http://appldnld.apple.com/ios11.0/091-31853-201700919-35B5A2B8-9027-11E7-B85A-3435B64D2808/iPhone_4.0_64bit_11.0_15A372_Restore.ipsw

• Benimde yükleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Yükleyeceğim ben. Videoları izledim ama gerçek zamanlı kullanınca anlarım iyi mi kötü mü olduğunu.

Hocam yorumlarınızı bekliyorum 11 ile ilgili

• Başlıyoruz bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

Ahaha geçmiş olsun hocam:) Bir şey olmamasına sevindim Ben de kulaklığımı üç defa çamaşır makinesinde yıkattım yanlışlıkla Ama hala çalışıyor cayır cayır maşallah:)

Teşekkür ederim hocam, sizinkine de geçmiş olsun :). IOS 11'i yüklediniz mi, nasıl olmuş?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yükledim şu an klavyede yazı yazarken takılmalar oluyor. Bu tip sorunlar umarım ilerli güncellemelerle giderilir

• Ahmet Çakar01 kullanıcısına yanıt
    ios 11 yükleyen var mı nasıl memnun musunuz ona göre yüklemeyi düşünüyorum bende :)
  • İzleyin gençler, "iAppleBytes" paylaştı
  • İlk izlenimlerim; temiz kurulum yapmadım direkt geçtim. Tasarım baya güzelleşmiş kesinlikle yeni telefon almışım gibi izlenim veriyor. Uygulama açılış hızları cihaz ilk açılınca biraz yavaş gibi ama sonradan hızlı açıyor. WhatsApp’ta bug buldum geri gitmek işkence gibi sohbet sayısı ve geri tuşunun olduğu yer birbirine karışmış. Bir tek klavye yavaş geldi nedense. 10.3.3 klavyesi bana göre daha seriydi. Bir kaç güne detaylı inceleme yaparım. 1 hafta falan test edip 10.3.3’e geçmeyi düşünüyorum. Genel anlamda iOS 11 ile 5S öldü denilmez bence hâla gayet akıcı çalışıyor. 4 yıla, 4 güncelleme rağmen. Klavyenin yavaş olması bir tek ben de değildir umarım. 10.3.3’e göre gözle görülür yavaş. Safari’nin hızını beğendim baya hızlı açıyor.

Edit: yapacağınız güncellemeyi... Hadi klavyeye alıştımda denetim merkezinden wifi’yi kapatınca wifi sadece bağlantıyı kesiyor wifi anteni çalışmaya devam ediyor. Aynı şey Bluetooth içinde geçerli. Böyle saçmalığı yapma açıklamaları vardır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 19 Eylül 2017; 21:51:43 >

• Ben telefondan yükseltme yaptım. 10.3.3 kadar olmasada bence gayet akıcı çalışıyor. Yüklendikten sonra biraz kasma yaptı o da kapatıp açınca düzeldi Ben şu bahsedilen ekran videosunu bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

İlk izlenimlerim; temiz kurulum yapmadım direkt geçtim. Tasarım baya güzelleşmiş kesinlikle yeni telefon almışım gibi izlenim veriyor. Uygulama açılış hızları cihaz ilk açılınca biraz yavaş gibi ama sonradan hızlı açıyor. WhatsApp’ta bug buldum geri gitmek işkence gibi sohbet sayısı ve geri tuşunun olduğu yer birbirine karışmış. Bir tek klavye yavaş geldi nedense. 10.3.3 klavyesi bana göre daha seriydi. Bir kaç güne detaylı inceleme yaparım. 1 hafta falan test edip 10.3.3’e geçmeyi düşünüyorum. Genel anlamda iOS 11 ile 5S öldü denilmez bence hâla gayet akıcı çalışıyor. 4 yıla, 4 güncelleme rağmen. Klavyenin yavaş olması bir tek ben de değildir umarım. 10.3.3’e göre gözle görülür yavaş. Safari’nin hızını beğendim baya hızlı açıyor.

Edit: yapacağınız güncellemeyi... Hadi klavyeye alıştımda denetim merkezinden wifi’yi kapatınca wifi sadece bağlantıyı kesiyor wifi anteni çalışmaya devam ediyor. Aynı şey Bluetooth içinde geçerli. Böyle saçmalığı yapma açıklamaları vardır umarım.

temiz kurulum nasil oluyor

• Raven kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu adımları izleyin;

Ayarlar- Denetim Merkezi- Denetimleri Özelleştir- Aşağıda ekran kaydı var onu +layın ve artık denetim merkezinden içi dolu yuvarlak tuşa basarak ekran kaydı alabileceksiniz.

• bymusty1907 B kullanıcısına yanıt
    bilgisayar aracılığı ile iTunes üzerinden yazılım güncellemeye temiz kurulum diyoruz.

• wrongday W kullanıcısına yanıt
    4 yıllık bi telefona göre hiç kötü değil. klavyede bendede takılmalar mevcut ama bu giderilemeyecek bir sorun değil. Ama biraz daha beklenmesi gerekiyor bence.

• 
Sayfa: önceki 10621063106410651066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.