Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (1063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: E.R.W.

Profiline baktım da kıl herif,5s le kafayı yemişsin mutluluklar sana blok.

Tanıştığımıza memnun oldum kıl herif. Ben de Leon.
    Anca stalklarsınız. Başka da bir iş gelmiyor sizin gibilerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 13 Eylül 2017; 20:32:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar arkadaşım iphone 5s kullanıyor bataryası ölmeye başladı servisi aradık batarya değişim için 380 Tl para istiyor 5s için fazla bi para Deji marka bataryalar var herkes memnun gözüküyor taksak bir sorun olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar arkadaşım iphone 5s kullanıyor bataryası ölmeye başladı servisi aradık batarya değişim için 380 Tl para istiyor 5s için fazla bi para Deji marka bataryalar var herkes memnjn gözüküyor taksak bir sorun olurmu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Yeni iPhone tanıtımından sonra 5s'ime sarıldım, sarıldım.

X i alacak paran olsa 5s i götürür çöpe atardın.

iPhone x'i nakit alacak param var 😎 5s'imle mutluyum ben.

Mutluluğu yeni iPhone'da değil de başka şeylerde aramanızı öneririm. 5s işimi görüyorken başka cihaza para vermem! Siz de öyle yapın bence.

Mutluluğu yeni iphone da arayan ben değilim ki,öyle olsa 4 senelik 5s i çoktan değiştirmiş olurdum.
    Mutluluğu yeni iphone da arayan sen olmasan,x i inceleyip 5s imle mutluyum diyerek kedi ciğer meselesine girmezdin.

Bu arada 5s takozunun neyine aşık oldun cidden merak ediyorum.

Takoz mu ? Kesinlike Apple'in cikardigi en iyi tasarimlardan biri. En azindan samsung'a benzemiyir 6-6s gibi.

• Bu telefon ölmedi mi hala.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,

Geçen yaz Apple Türkiye garantili aldığım 5s telefonumun ekranının sağ üst kısmında oynama var. Bastırınca çok hafif içeri göçüyor.

Apple Store'a götürsem acaba nasıl bir çözüm bulunabilir?
  • Şu konunun adını iphone 5s ve ekran kalkması diye yapın da kurtulalım artık. Bu sorun herkeste var. Fabrikada üretirken bir yıl içinde ekran kalkacak diye ayarlasalar böyle her cihazda olmazdı bu olay herhalde. Bu sorun kronikten daha öte. Serviste işte yenisini verirse kapalı kutu cihazı alır satar kar edersiniz. Sonra da apple çok iyi ya diye gezersiniz. Cihazım 0 ı ile değiştirilir mi ikinci elde değer kaybeder mi sorularının dilencilikten farkı da yok. Araba mı alıyoruz telefon mu belli değil. Apple Türkiye deki volswagen olmuş.

• Arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır sesli/sessize alma tuşum bozuk, bozuk derken şöyle; mesela sessize aldım o tuşu, daha sonra telefon bir sesliye bir sessize alıyor kendini, sonra baktım kafayı yiyecek telefon bende sesliye aldım tekrardan. Telefonu ilk alanlardanım ben de. Garantisi çoktan bittiği için sizce bedava yeni iphone 5s verirler mi yoksa ücret isterler mi tamir için? Forumda birkaç kişide daha olmuş aynı sorundan. Yeni cihaz vermişler diye duydum.

• ios 11 neden gelmedi hala ? bugün yayınlanmayacakmıydı ?
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Yarın yayınlanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Şu konunun adını iphone 5s ve ekran kalkması diye yapın da kurtulalım artık. Bu sorun herkeste var. Fabrikada üretirken bir yıl içinde ekran kalkacak diye ayarlasalar böyle her cihazda olmazdı bu olay herhalde. Bu sorun kronikten daha öte. Serviste işte yenisini verirse kapalı kutu cihazı alır satar kar edersiniz. Sonra da apple çok iyi ya diye gezersiniz. Cihazım 0 ı ile değiştirilir mi ikinci elde değer kaybeder mi sorularının dilencilikten farkı da yok. Araba mı alıyoruz telefon mu belli değil. Apple Türkiye deki volswagen olmuş.

Dediğiniz gibi tüm 5s lerde bu sorun var kronik denemez.Başka markalarda kronik ekran kalkması olunca ortalığı velveleye veriyorlar,elma olunca nedense sesleri çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

Arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır sesli/sessize alma tuşum bozuk, bozuk derken şöyle; mesela sessize aldım o tuşu, daha sonra telefon bir sesliye bir sessize alıyor kendini, sonra baktım kafayı yiyecek telefon bende sesliye aldım tekrardan. Telefonu ilk alanlardanım ben de. Garantisi çoktan bittiği için sizce bedava yeni iphone 5s verirler mi yoksa ücret isterler mi tamir için? Forumda birkaç kişide daha olmuş aynı sorundan. Yeni cihaz vermişler diye duydum.

Hocam garantisi çoktan bittiği için yeni cihaz vermezler diye biliyorum. telefoncudan yaptırabilirsiniz. Garantiniz bittiği için bence orjinal olmasına da gerek yok yapılacak parça değişimlerinin. Tabi siz bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

Arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır sesli/sessize alma tuşum bozuk, bozuk derken şöyle; mesela sessize aldım o tuşu, daha sonra telefon bir sesliye bir sessize alıyor kendini, sonra baktım kafayı yiyecek telefon bende sesliye aldım tekrardan. Telefonu ilk alanlardanım ben de. Garantisi çoktan bittiği için sizce bedava yeni iphone 5s verirler mi yoksa ücret isterler mi tamir için? Forumda birkaç kişide daha olmuş aynı sorundan. Yeni cihaz vermişler diye duydum.

Hocam garantisi çoktan bittiği için yeni cihaz vermezler diye biliyorum. telefoncudan yaptırabilirsiniz. Garantiniz bittiği için bence orjinal olmasına da gerek yok yapılacak parça değişimlerinin. Tabi siz bilirsiniz

Şimdilik böyle kullanmaya devam edicem. İlerde telefonu yenilemeyi düşünüyorum.
    Ayrıca dün de telefonun ahize yerine 3-4 damla su damlamıştı, 4 yıldır bir damla bile üstüne dökülmemişti. İlk başlarda telaşlandım.
    Su döküldüğü an da telefon çaldı ve açmak zorunda kaldım. Sonra 40 dakika telefonu kapalı tuttum.Biraz sonra düşündüm ki zaten ahizeye döküldükten sonra telefonla konuştum yani bozulduysa çoktan bozulmuştur.. İlk biraz takılma oldu gibi geldi ya da benim kuruntularımdan ibaretti onlar. Şuanlık bir sıkıntı yok.
  • İos 11 yükliycekmisiniz?

• --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    Ahaha geçmiş olsun hocam:) Bir şey olmamasına sevindim Ben de kulaklığımı üç defa çamaşır makinesinde yıkattım yanlışlıkla Ama hala çalışıyor cayır cayır maşallah:)

• Ahmet Çakar01 kullanıcısına yanıt
    Hocam bence en az 11.3'ü görmek lazım karar vermek için. Ben şahsen kesinlikle düşünmüyorum şimdilik:)

• ios 11 ile ilgili beta 10'u yorumlayacak olursam 6 ve 5s hala iş görüyor. Bu iki telefonda biraz ağırlaşma oluyor. Se, 6s ve 7 kullanıcıları gözü kapalı yükleyebilirler. Yeni ios'lar için minimum ram artık 2GB oldu.

• 10.3.3 de kalırım da cihaz serviste imzalar kapanmadan gelse size tavsiye cihaza sıfırdan 10.3.3 kurup bırakın birde profil kurun ki sarjda ve wifi de iken ios 11 indirmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harock -- 19 Eylül 2017; 19:50:56 >
  • Yükleyeceğim ben. Videoları izledim ama gerçek zamanlı kullanınca anlarım iyi mi kötü mü olduğunu.

• Yüklüyorum hadi hayırlısı.

• 
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.