Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metaus Daha Az
1 Kayıtlı Üye
22.509
Cevap
232
Favori
760.516
Tıklama
Giriş
    93 Mesaj

Yükledim şu an klavyede yazı yazarken takılmalar oluyor. Bu tip sorunlar umarım ilerli güncellemelerle giderilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ios 11 yükleyen var mı nasıl memnun musunuz ona göre yüklemeyi düşünüyorum bende :)
    |
    |
    Ahmet Çakar01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    İlk izlenimlerim; temiz kurulum yapmadım direkt geçtim. Tasarım baya güzelleşmiş kesinlikle yeni telefon almışım gibi izlenim veriyor. Uygulama açılış hızları cihaz ilk açılınca biraz yavaş gibi ama sonradan hızlı açıyor. WhatsApp’ta bug buldum geri gitmek işkence gibi sohbet sayısı ve geri tuşunun olduğu yer birbirine karışmış. Bir tek klavye yavaş geldi nedense. 10.3.3 klavyesi bana göre daha seriydi. Bir kaç güne detaylı inceleme yaparım. 1 hafta falan test edip 10.3.3’e geçmeyi düşünüyorum. Genel anlamda iOS 11 ile 5S öldü denilmez bence hâla gayet akıcı çalışıyor. 4 yıla, 4 güncelleme rağmen. Klavyenin yavaş olması bir tek ben de değildir umarım. 10.3.3’e göre gözle görülür yavaş. Safari’nin hızını beğendim baya hızlı açıyor.

Edit: yapacağınız güncellemeyi... Hadi klavyeye alıştımda denetim merkezinden wifi’yi kapatınca wifi sadece bağlantıyı kesiyor wifi anteni çalışmaya devam ediyor. Aynı şey Bluetooth içinde geçerli. Böyle saçmalığı yapma açıklamaları vardır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi but you promised -- 19 Eylül 2017; 21:51:43 >

• Binbaşı
    1590 Mesaj
    Ben telefondan yükseltme yaptım. 10.3.3 kadar olmasada bence gayet akıcı çalışıyor. Yüklendikten sonra biraz kasma yaptı o da kapatıp açınca düzeldi Ben şu bahsedilen ekran videosunu bulamadım.

Orijinalden alıntı: but you promised

İlk izlenimlerim; temiz kurulum yapmadım direkt geçtim. Tasarım baya güzelleşmiş kesinlikle yeni telefon almışım gibi izlenim veriyor. Uygulama açılış hızları cihaz ilk açılınca biraz yavaş gibi ama sonradan hızlı açıyor. WhatsApp’ta bug buldum geri gitmek işkence gibi sohbet sayısı ve geri tuşunun olduğu yer birbirine karışmış. Bir tek klavye yavaş geldi nedense. 10.3.3 klavyesi bana göre daha seriydi. Bir kaç güne detaylı inceleme yaparım. 1 hafta falan test edip 10.3.3’e geçmeyi düşünüyorum. Genel anlamda iOS 11 ile 5S öldü denilmez bence hâla gayet akıcı çalışıyor. 4 yıla, 4 güncelleme rağmen. Klavyenin yavaş olması bir tek ben de değildir umarım. 10.3.3’e göre gözle görülür yavaş. Safari’nin hızını beğendim baya hızlı açıyor.

Edit: yapacağınız güncellemeyi... Hadi klavyeye alıştımda denetim merkezinden wifi’yi kapatınca wifi sadece bağlantıyı kesiyor wifi anteni çalışmaya devam ediyor. Aynı şey Bluetooth içinde geçerli. Böyle saçmalığı yapma açıklamaları vardır umarım.

temiz kurulum nasil oluyor

• Yarbay
    3716 Mesaj

Merhaba, şu adımları izleyin;

Ayarlar- Denetim Merkezi- Denetimleri Özelleştir- Aşağıda ekran kaydı var onu +layın ve artık denetim merkezinden içi dolu yuvarlak tuşa basarak ekran kaydı alabileceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Raven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bilgisayar aracılığı ile iTunes üzerinden yazılım güncellemeye temiz kurulum diyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bymusty1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

4 yıllık bi telefona göre hiç kötü değil. klavyede bendede takılmalar mevcut ama bu giderilemeyecek bir sorun değil. Ama biraz daha beklenmesi gerekiyor bence.

|
    |
    wrongday kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Merhaba, şu adımları izleyin;

Ayarlar- Denetim Merkezi- Denetimleri Özelleştir- Aşağıda ekran kaydı var onu +layın ve artık denetim merkezinden içi dolu yuvarlak tuşa basarak ekran kaydı alabileceksiniz.

Teşekkürler, güzel özellikmiş

|
    |

bilgisayar aracılığı ile iTunes üzerinden yazılım güncellemeye temiz kurulum diyoruz.

anladim hocam bilmiyordum. tesekkürler. ne kadar fark ediyor?
    |
    |

Orijinalden alıntı: --kemal--

quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

Ahaha geçmiş olsun hocam:) Bir şey olmamasına sevindim Ben de kulaklığımı üç defa çamaşır makinesinde yıkattım yanlışlıkla Ama hala çalışıyor cayır cayır maşallah:)

Teşekkür ederim hocam, sizinkine de geçmiş olsun :). IOS 11'i yüklediniz mi, nasıl olmuş?

Teşekkürler hocam:) ben 10.3.3 e bile 1 ay önce geçtim :)) bir sürüm oturmadan geçmem hocam kolay kolay. Ama yakından takip etmeye çalışırım :)

Bence zor ama bizim telefonda iOS 11.

• Yüzbaşı
    636 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: --kemal--

quote:

Ahaha geçmiş olsun hocam:) Bir şey olmamasına sevindim Ben de kulaklığımı üç defa çamaşır makinesinde yıkattım yanlışlıkla Ama hala çalışıyor cayır cayır maşallah:)

Teşekkür ederim hocam, sizinkine de geçmiş olsun :). IOS 11'i yüklediniz mi, nasıl olmuş?

Teşekkürler hocam:) ben 10.3.3 e bile 1 ay önce geçtim :)) bir sürüm oturmadan geçmem hocam kolay kolay. Ama yakından takip etmeye çalışırım :)

Bence zor ama bizim telefonda iOS 11.

Ben de şuan yüklüyorum IOS 11'i. İzlenimlerimi 1-2 gün sonra size aktarıcam

• Yüzbaşı
    885 Mesaj
    Ben de yükledim. Ve buradaki sorunların hiçbiri ile karşılaşmadım. Gayet memnunum.
    Not: itunes üzerinden yükleme yaptım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Diğer sorumda Adguard reklam engelleyici kullanan varsa onlara.

Adguard iOS 11'den sonra Safari'de çalışmamaya başlamıştı.Şuan ne oldu düzeldi mi?Reklam engellemesinde bir sorun varmı?
    Adguard içinde ki filtreleri sorunsuz güncelleyebiliyor musunuz?

(VPN'li Adguard'dan bahsetmiyorum.Normal Adguard kullananlar)
    |
    |

-Wifi kapatma sorunuyla karşılaşmadım
    -Uygulamalar uyumlu değil, geç açılıyorlar.
    -Pil demeyin artık, ios 10 ile zaten 5s'ler yeterince pil performansını kaybetti. ios 10'da süperdi, ios 11'de şarjı çabuk bitiyor gibi yorumlar yapmayacağım. Lakin Beta 10 ile ios 10 hemen hemen aynıydı. Bu konuda uygulamaların arka planda çalışmalarını kapatmanızı tavsiye ederim.
    -Kameranın önceki sürümde olduğu gibi 1 değil 4 saniyede açılması hâlâ giderilmemiş. Betalarda da böyleydi.
    -Ekran parlaklığını otomatikten manuele almak için kırk tane yere girmek gerekiyor. Ayarlar/Genel/Erişebilirlik/Ekran kolaylıkları/ Ebesinin ....
    -İşletim sisteminin optimizasyon sistemi çok salakça. Giydikçe açılır dediğimiz tişörtlerimiz gibi kullandıkça açılan kendini optimize eden bir sistem var. İlk yükelemeden sonra 20-30 dakika takılıp, kapatıp açınca telefon kendine geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 20 Eylül 2017; 1:30:27 >
    |
    |

• Yarbay
    3321 Mesaj
    Sanırım otomatik güncelleme ile iOS 11'e geçtim, bunu geri almanın ve bir daha 11'e geçmemenin şansı yok mu?

Orijinalden alıntı: HellRazor

Sanırım otomatik güncelleme ile iOS 11'e geçtim, bunu geri almanın ve bir daha 11'e geçmemenin şansı yok mu?

ipsw.me 'den 10.3.3'ü indirip, itunes ile kurabilirsiniz.

İmza gerekmiyor mu? SHSH kaydı alıp istediğimiz zaman geri dönebiliyor muyuz hocam?
    |
    |
    pena kutusu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
e-ticaret
Lastik Fiyatları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.