Şimdi Ara

Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] (1394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ezio4141 , seyhmus21 , gündoğdu_01 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (4 Mobil) - 12 Masaüstü5 Mobil
5 sn
33.429
Cevap
752
Favori
1.624.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TrueTone kapatıp baktınız mı?

• gajiin kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum. Marka baya kaliteli spigen ile yarışır yer yer geçer. Kılıfın tutuşu, kalitesi, sağlamlığı güzel 1.5 metreden düşürdüm 15pm hiç sorun olmadı.

- kılıf telefonu sağlam kalınlaştırıyor bu sorun değilse alınmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benks Armor Pro alanlar memnun mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    70-80-90-100 bi telefona veriliyor da 650₺ mi verilmiyor?

Bu konuda bi kılıfa 2000-3000₺ çok kişi var yorumunuzu görmesinler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt

Evet memnunum, hissiyatı güzel sadece biraz kaygan dikkat etmek lazım.

• Neanderthalin N kullanıcısına yanıt

Ben 300 TL ye renkli kılıf aldım. Şimdi onu attım kenara 180 TL ye sert şeffaf sararmayan kılıf aldım. Gayette memnunum.. Ondan da sıkılırsam yine ucuz yollu bir kılıf alır geçerim. İsteyen kılıfa 5000 TL de verir. Ama telefonu çok sarıp sarmalayınca telefonun kendi rengi kayboluyor. Hareketli bir yaşantınız varsa ultra korumalı, hava yastıklı vs. kılıflar alınabilir. Ama ofis vb ortamdaysanız şeffaf kaplama bile yeter bana göre..

• Neanderthalin N kullanıcısına yanıt

Telefona ile kılıf bie mi tutulur. Benim aldığım kılıf ucuz ama taş gibi. 3000 verince seni ekstra korumuyor aynı kılıflar ama sırf apple satıyor diye o kadar pahalı. İsteyen görebilir mesajımı, kılıf işi tamamen pazarlama. 10 liralık kılıf almadığın sürece memnun kalırsın

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Benim de bugün arkadaşın telefonla yan yana getirme durumum oldu benimki tam sarı olmasa da daha sıcak tonlarda bir beyaza sahip. Karşılaştırmasam farkına varmazdım. Arkadaştaki bildiğin buz beyazı mavimsi bir hissiyat var bakarken. Ama hangisi daha iyi bilemedim. Buz beyazı ekranda da gözlerim bozuk değilse renkler daha soluk gibime geldi ama beyazlara bakarken şaşı oldum yanılıyor olabilirim Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU] . Bu sarımtırak beyaz yıllardır iPhone’larda klasik konuşulan bir muhabbet rahatsız etmiyorsa hiç kurcalamayın. Ekrandaki sarılık çok abartıysa ve Servisi bu konuda biraz zorlarsanız cihaz değişimi yapıyormuş sanırım. geçmiş sayfalarda yanılmıyorsam buna benzer bir şeyler okumuştum. Bir de true tone açınca iki cihazda aynı oluyor o yüzden çok önemli gelmedi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siteamsorunsali -- 16 Mart 2024; 9:52:35 >
  • 2 gündür 15 pm ve S24 ultra arasında kararsızdım ama bu gece s24 ultrayı sıfırlayıp kutusuna kaldırdım. İnşallah s25 ultra kavisli ekran ile gelir

• Ali Koç İstifa kullanıcısına yanıt
    Abi şaşkınım ben geri dönersin diye düşünmüştüm:) Valla benim de bu modelde çoğu önyargım kırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 16 Mart 2024; 10:17:5 >
  • samtiger kullanıcısına yanıt

Sizin yorumunuza göre benks, nomad,youngkit, pitaka boşa arge ile milyon dolarlar yatırım yapıyor işlerine yazık oysaki üretseler 2 dolara salsalar piyasa ne önemi varki hepsi koruyor değilmi? Yav hocam Allah aşkına komik olmayın uag kılıf ile sizin aldığınız kılıf arasında inanıyor musun koruma farkı yok?

Ferrariye p*tlas lastik takmak gibi bişey sizin söylediğiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMCNR -- 16 Mart 2024; 10:20:37 >
  • Uag benks vs pahalı kılıfların kopyası birçok model mevcut Aliexpress üzerinde. Koruma isteniyorsa bunlar alınabilir. Uag sahtesiyle orijinalini ayırmak çok zor. Tabiki zevk meselesi ama koruma olsun diye pahalı kılıf bana mantıksız geliyor. Malzeme kalitesi yüksek deri bir kılıf alınabilir ama benks gibi bir kılıfa bu paralar çok. Önceki mesajlarda üyenin biri tuşları sallanıyor kılıfın diye yorum yapmış cok ilginç.

• MMCNR kullanıcısına yanıt
    Diğerlerini bilmem de benks markasının kılıf için milyon dolar Ar-Ge yaptığını hiç sanmıyorum. Armor pro çok şık güzel ama kenarları kaygan, elde tutmak telefonu kullanmak işkence halini alıyor. Milyon dolar harcayıp bunu anlamamışlarsa para çok yanlış ellerde.

• MMCNR kullanıcısına yanıt
    Kayganligi sürekli devam ediyor mu yoksa zamanla gidermi deri gibi?

• Apple iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max [ANA KONU]

Cihaz geldi, bakalım androdi ios aktarım işleri ne kadar sancılı olacak.
    Gidip kılıf, cam vs eksikleri de halletmek lazım 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • uzil kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun x de de mevcut. Bir den fazla bildirim gelince birine tıklayınca hepsi kayboluyor.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Bende kullanıyorum çok memnunum. Sağlam ve zarif bir yapısı var. Premium görünümü de extrası. Şu ana kadar kullandığım spigen ve apple orijinal kılıfları dahil en iyi kılıf benks. Fiyatı üzüyor o kadar. Yoksa mükemmel kılıf.

• turklucky kullanıcısına yanıt
    Kayma sorunu zamanla asiniyor mu?

• Kaygan dediysem deri ve şeffaf düz kılıflar kadar değil tabi ki silikon kadar da tutucu değil orta karar

• Ali Koç İstifa kullanıcısına yanıt
    Walla ben de s23 ultra 15 pro maxe geçince tereddütlerim vardı. Ama alışınca ve eko sisteme adapte olunca hiç gözüm s23 ultrayı aramadı. Yaşlanıyorum galiba konfor istiyorum herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 16 Mart 2024; 11:37:42 >
  • 
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.