Şimdi Ara

Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU] (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.215
Cevap
130
Favori
120.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 1 ay önce 15 aldım androidten rehberi aktardım ama 2 tane rehber gözüküyor ve gmail hesabımdaki numaralar arayınca isim çıkmıyor

apple kayıt ettiğim kişiler 15 kişi gmail dakiler ayrı gözüküyor yani sim kartta olanlar toplam 2 tane liste gözüküyor bunun nasıl bir çözümü olabilir

• Depar Atan Uruk Hai kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU]

Fullendimi otomatik kesiyor bi gecede sebeke aramaylada %5dusmez korkulcak bisey yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 17.4te sanki pil 17.4.1e gore bi tik daha iyidi sanki 15plus kullaniyorum fikri olan?

• gktg26 G kullanıcısına yanıt

Tam tersi 17.4 kötüydü 17.4.1 de düzeldi bence düz 15

• Konuya girince kontrol etmek aklıma geldi, ben 17.3.1de kalmışım Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU]  Şimdi güncellemeyi başlattım.

• Bu telefona iPhone 13-13 Pro kılıfı kilit tuşunun ufak bir potluk yapması harici oturuyor. Eskiden kalma Spigen marka 13 Pro kılıfım vardı oldu. Sadece 15'in kilit tuşu 13 Pro'nun tuşundan daha büyük olduğundan çok hafif bir potluk yaptı. Tabi birde 13 Pro'nun kamera adası daha büyük olduğundan 15'te kamera kısmında boşluk kalıyor telefonun arkası gözüküyor.

• İyi akşamlar herkese , pili %80 ile sınırlamaya gerek var mı ? Yoksa tamamen doldur kullandan devam mı etmeliyim…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • KNTLG kullanıcısına yanıt

Sanırım %80 olması daha iyi daha az şarj ettiği için tam şarj döngüsüne ulaşması daha zor oluyor. Döngü az olunca da batarya ömrü verimi daha iyi oluyor. Gün içinde %80 yetiyorsa %80 devam edin.

• Kamerasına bayıldığım tek telefon…

Sinematik video olayı da harika gerçekten, kısa film çekenlerin işine yarayabilir o kadar hoşuma gitti.

• Yokizm58 kullanıcısına yanıt

+1 kamerası harika kesinlikle iyi ki almışım dedirten sebeplerden birisi. Foto, video, selfie, gündüz/gece hepsi çok iyi ama sinematik modu hiç kullanmadım. Olumsuz bulduğum kısım lidar sensörü olmadığı için portre modunda kişiyi arka plandan ayırt etmekte Pro'lar kadar başarılı değil

• KNTLG kullanıcısına yanıt

1 gece uyumadan tak 100de otomatik keser 95e duserse şayet otomatik sarja başlar ki gece boyu şebeke arasa %5 şarj yemez ama 80de birakipta yaparsan 79 80 yapar surekli 95 ve altinda otomatik devreye giriyorsa

2 15serisi 1000 dongude pil sagligi %80e ulasir gunde 1 kere sarja taksan 1000 dongu 3seneye yakin yapar ben 15plus kullaniyorum 1.5 2gunde 1takiyorum 20 100 arasi…lakin fiziksel omru zayiflarsa 3 sene sonra birakta bitsin artik 3sene dayanmis 2 gun gitcene 1 gun gider en fazla servisten pil taktirilir gecilir… (İdeal koşullardan kastı 45 50derece gibi sicak veya 0 -20 derece ortamlarda SÜREKLİ sarj edersen pil zaten omrunu cabucak kaybeder buda normal bisey)

tercih sizin aradaki %20lik fark en az +1 ile 2,5 saat arasi bi ekran suresi demek

bilgiler apple resmi sitesinden alintidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktg26 -- 29 Mart 2024; 3:36:26 >

• fotoğraf çekerken kamera ekranında farklı, fotoğraf çektikten sonra galeride farklı görünüyor. bu genel bir sorun mu acaba? (iphone 15 düz model)

• Graduate kullanıcısına yanıt

Fotoğrafı çektikten sonra yapay zeka fotoğrafı işliyor o yüzden farklı görünüyor.

Fotoğrafı çektikten sonra fotoğraflar uygulamasına girip fotoğrafa bakın diğer türlü henüz fotoğraf işlenmemiş oluyor.

Genel bi sorun sanki isleyemiyor fotografi apple destegi aradim uzaktan donanim testi yapildi sonrasinda muhendislerin haberi var yazilimi surekli guncelleyin dedi yazilimsal sorun dedi kamera guncellemesi gelicek 15 serisine ama ne zaman belli degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktg26 -- 29 Mart 2024; 20:11:58 >
  • kibo_23 kullanıcısına yanıt

Bu doğru iOS 17 ile gelen saçma sapan birşey. Kamerayla işiniz bitince uygulamayı kapatın sonra galeriden tekrar bakın.

• Buraya foto yüklerken renkler soluklaşıyor ve çözünürlük bir tık düşüyor galerideki halini direkt yükleyen bir site uygulama vs. var mı?

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.