Şimdi Ara

Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.486
Cevap
139
Favori
136.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sen yazmasan 2 bant var mı hatırlamıyorum  ben sadece yeşil ok olan bandı açtım iade olduğunu sanmam o bant tekrar zor yapışır aktive tarihi eskiyse o zaman şüphelen

• gktg26 G kullanıcısına yanıt

Kablosuz şarjda bile ısınmıyor düz 15

• gktg26 G kullanıcısına yanıt

Hocam daha ikinci şarjım. En başta böyle olması normal mi sizce?

• hayloft H kullanıcısına yanıt

Hocam odak mesafesi çok uzak geldi bana. 6 senelik android telefon daha yakından netlik alıyor. Belki diyafram açıklığı, sensör vs. ile ilgili olabilir ancak garip geldi bana. Dün qr kod okuturken farkettim. 2x yakınlaştırma yapıp odakladım.

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Aktif edilmemiş yazıyor Apple üstünden sorgulama yaptığımda seri no ile

• ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt

Hocam garanti bitiş tarihine bakın. Telefonu sizin açtığınız günün 2 sene sonrası ise aktif edilmemiştir. Kafa bulandırmaya hiç gerek yok kesin çözüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Depar Atan Uruk Hai -- 6 Mayıs 2024; 10:58:3 >
  • Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU]
  • Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU]
  • Depar Atan Uruk Hai kullanıcısına yanıt

Bunu baya yakından çektim hocam yalnız iyice dibine sokulursanız odaklamayabilir

Apple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU]

ilk zamanlarda fazla isinmasi normal ilk 1 2 hafta yeni batarya alisma suresi sonra yine isinir hizli sarjda oda normal telefon metal cam sonucta kafaya takilcak bisey degil onemli olan sarj olurken telefonla oynamamak zorlamamak ben hizli 20watt kullaniyorum illaki azda olsa sarjda isiniyor normal zaten problem yaratsa apple 20wat adaptor cikarmazdi 5watdan devam ederdi ve 10 veya 20 100 kullaniyorum 20 80 hurafesine inanmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktg26 -- 6 Mayıs 2024; 15:46:35 >
  • Ben şarj ederken uçak moduna alıyorum daha az ısınıyor

Öyle yapacağım daha aktifleştirmedim ek ödemeler onaylansın öyle açacağım cihazi

• mito1172 kullanıcısına yanıt

En çok kablosuzda ısınıyor

• mr.leon kullanıcısına yanıt

benim ısınmıyor

• ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt

O zaman takılmaApple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU]  ki zaten hb arıza olmadıkça telefon iadesi kabul edeceğini sanmam bunu amazon yapıyorApple iPhone 15 / iPhone 15 Plus [ANA KONU] 

• İyi akşamlar arkadaşlar,

İphone ve ipad için, apple marka olmayan güzel bir şarj kablosu tavsiyeniz var mıdır ?

Adaptör olarak ugreen kullanıyorum 1 yıldır. Çok memnunum. Kablo için belkin, ugreen ve anker bakıyordum hep. Spigen, baseus, mcdodo öneren de çok var. Bunların fiyatları da ilk 3’üne yakın.

Şimdiye kadar hep anker kullandım. 2-3 yıl götürdü.

Adaptör tavsiyesi de verebilirsiniz. Ugreen’e alternatif bir tane daha alabilirim.
  • 15 plus’ta şarj nasıl gidiyor ekran süreniz ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

İyi akşamlar arkadaşlar,

İphone ve ipad için, apple marka olmayan güzel bir şarj kablosu tavsiyeniz var mıdır ?

Adaptör olarak ugreen kullanıyorum 1 yıldır. Çok memnunum. Kablo için belkin, ugreen ve anker bakıyordum hep. Spigen, baseus, mcdodo öneren de çok var. Bunların fiyatları da ilk 3’üne yakın.

Şimdiye kadar hep anker kullandım. 2-3 yıl götürdü.

Adaptör tavsiyesi de verebilirsiniz. Ugreen’e alternatif bir tane daha alabilirim.
    Ugreen kabloda da iyidir. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.