Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (1371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
345
Favori
1.682.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ek olarak, 15 Pro acayip derecede hafiflemiş. Eğerki köşelerin ovalletilmesi ve özellikle de hafiflik çok önemliyse ( sanki elde düz 13 ve 15 Pro aynı ağırlıkta gibi geliyor bana) ancak o zaman geçilir derim ben.

Birde 5X kamera çok önemliyse hiçbir şeye bakılmadı direk 15 Pro max alınacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    58 k 1tb 13pm

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Adaletli Türk kullanıcısına yanıt

"13 pm için işlemci performansı ve kamera haricinde halen iyi"

Şu cümleyi ben anlayamadım işlemci performansı kısmını özellikle

• A15 ve a17 işlemci farkı

Gündelik hayatta çoğu kullanıcının farkedebileceği bir fark olduğunu hiç sanmıyorum atla deve gibi farklar yok arada

• Elimde yurtdisi 256 lik 13 pm var, pil sagligi da 98'de. kayitsiz sekilde kullanıyorum 8 aydir, halen de acik cihaz, yurtdışı giriş - çıkışım var, cihazi 18 bine almıştım, sizce 20 k verip kaydettirmek mantikli mi, elden cikarip yurtiçi cihaz kovalamak mi ?

• iltrks kullanıcısına yanıt

Elden cikart,15 pm al onu kayit edip kullan..

Kamera konusunda da katılmıyorum. Yanyana olmadıktan sonra günlük kullanımda kimse 13 pro ya kötü diyemez.

• Eğer profesyonel olarak telefon fotoğrafçılığı yapmıyorsan bir fark göremezsin. Sonuçta bu telefonu çoğu insan instagramda fotoğraf paylaşmak için alo alo demek için almıyor mu? Capcut ta iki video editleyip sosyal mecralarda paylaşıyorsunuz. Yatırım aracı olarak görmüyorsanız 13-14-15 sizin için fark edecek bir unsur taşımıyor.

• iOS 17 deneyimleyen var mı?
    16.7.1 e de güncelleyebilirim. Akıcılık ve pil konusunda hangi sürüm iyidir arkadaslar?

• SW4RTHY kullanıcısına yanıt
    Bence 17.0.1 cok iyi

• hakkında ceviz ya da fındık kırabildiğine dair dedikodular dolaşan telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: maksimon

hakkında ceviz ya da fındık kırabildiğine dair dedikodular dolaşan telefon.

2 yil onceydi o dedikodular…
    Denk gelip ayak kucuk parmagina duserse sakat biraktigindan,
    Bilek kol kaslarini ciddi oranda gelistirdigine kadar farkli yeni dedikodular var duymadiginiz…

Not: arada agirlik farkli olmadigini goz onunde bulundurdugumuzda, 14 pm konusundaki “guzel ama biraz agir” yorumunuz da gozden kacmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BackConnect -- 17 Ekim 2023; 4:12:33 >
  • İşe profesyonel olarak bakılmadığı sürece tüm cevaplara aranan yorum budur hocam. Detaylandırmaya gireceğimiz zaman ise çok ayrıntı bulabiliyoruz.

Hocam ben 17.0.1 ve 17.0.3de batarya tüketimi konusunda memnun değildim. 17.1 Beta 3e geçtim şimdi, batarya kendine gelmeye başladı. Eski haline en yakın batarya tüketimi 17.1 Beta 3 de yakaladım. Herhangi bir sorunla da karsilasmadim şimdilik.

• Bu arada telefonunda kaplama kullanan varmı? Tavsiye edeceğiniz bir kaplama varsa bakmak isterim.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevap için , ben de 17.0.3 e geçtim en azından biraz kendine geldi pil. 17.1 çıktıgında ona da geçerim.

• Satılık 13 pro max 128 gb grafit renk en ufak hata yok nokta ucu kadar yere bile düşmedi o derece temiz satılık ilgilenen olursa özelden yazabilir Ankara elden teslim.

Pil sağlığı %86 garantisi aralık sonuna kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaNeRR -- 28 Ekim 2023; 13:9:39 >

17.1 zaten çıktı 👍

• 
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.