Şimdi Ara

Apple iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
27.561
Cevap
350
Favori
1.680.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    13 binden aşaya satma kardeşim telefoncular nerdeyse 14 bine satıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim kasada açıklık falan varmı kontrol edermisin ekran la kasa arası?birde kamera iç lerini bir işikla bakarmısın toz varmı,ne hikmetse nezaman iphone alsam kamereda toz çıkıyor bakalım 13 de olacakmı benim şanşızlığımmı.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

Hocam hesap basit en ucuz sıfır fiyatı - 1500 TL

Eğer telefonun nokta hatasız, kılcal çiziksiz sıfır ayarındaysa şuanki 2. el değeri 12 bin TL.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Dostum letgo yükle ve çevrendekiler bak kaça satıyor,sende ona göre at kendin sat zarar etme,telefoncuya gidip pat verme.

• Vücutcudan sonra bir de yüksek maaşlı çıktı. 🤣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt

Aynen ya bu ne böyle  

• sky__walker kullanıcısına yanıt

şu anki monitörüm 120hz zaten. Ama çözünürlük ayarlarından 75hz düşürüncede oyunlarda bile fark hissedemiyorum. Kendimce denemeler yaptım (fps takibi vs) ve farkı hissedemedim. Siz nasıl bir fark hissediyorsunuz örnekleyerek anlatır mısın?

• Batuhan Apatay kullanıcısına yanıt

O konuda bir bilgim yok.

• gps.navigation kullanıcısına yanıt
    Ben cadde troy store a ismimi yazdrdım dün 13 pro max gold 512 için baya bi kişi vardı önümde bu sene baya rağbet olcak gibi..
    Bende akasya ya gitmeyi düşünüyorum sabahtan .. derdim aslında apple dan almak bi sorun olursa hemen değiştireyim kafasında

• Heimdall.. kullanıcısına yanıt

Bunca yıldır hep beyaz olan gümüş rengi kullandım. Ne atma ne çizilme, aman hiç bulaşmayı düşünüyorum diğer renklere. Şeffaf spigen kılıfla süper. 6 ve 6S’im kutusunda. Jelatini olsa biri kutuyu açsa anlayamaz kullanıldığını 😂 Bende 1 Ekim’de Zorlu yakın bir gideceğim bakalım ne olacak. Yoksa stok beklerim. Oğluma 12 almıştım bende 8 plus’tan geçeceğim kısmetse.

• zotacing kullanıcısına yanıt

Hocam 5s 2150tl diye hatırlıyorum. Hatta apple store yeni açılmıştı havale ile 2000tl nin altına geliyordu.

• isimsiz755 kullanıcısına yanıt

Hocam Mavi rengini canli gördüm. Bana coo acik mavi gibi geldi. Tabii ki zevk ve renk meselesi var. Bir de söyle birsey var. Sierra mavisi bir sene icinde eskitecekler (yeni renn cikacak) ama grafit her sene oldugu icin pek eskimiyor. Ayrica Grafit rengi cok hosuma gidiyor, agir duruyor, ve sade.

• Mertccc M kullanıcısına yanıt

En kisa zamanda umarim. Suan pek vaktim olmadi daha acikcasi. Ama 120Hz kendini belli ediyor. Kamera konusunda fazla degerlendirme yapabilirmiyim bilmiyorum. En kisa zamanda bir Feedback atarim.

• pasifik. kullanıcısına yanıt

Hocam, inan bende senin gibiyim. Belki bilen bilir. Gecen sene iPhone 12 Pro almistim, daha sonra paketinden cizikli ciktigini burada paylasmistim. Dün Apple Store'da görevlinin yaninda acip kalite kontrol ettim. Cok sükür ne cizik, ne aciklik ne de kamerada toz var. Ama bu durum tamamen sans meselesi. Genellikle benim elime de sorunlu cihazlar geciyor, fakat bu kez sansliyim sanitim. Suan icin cok memnunum. Özellikle tekrar Pro Max'den, Pro'ya gecmek bir keyif. Oh be dedirtti agirliktan dolayi.

• zotacing kullanıcısına yanıt

Daha ucuzdur 5S. 6+ 64ü 3200e almıştım.

• Elimize geçse de kullansak artık  

• iphone 7+ dan gecen biri olarak inanilmaz bir ziplama oldu. Gece cekimi muhtesem pronun. Buyuk ekranda fotograf cekimleri arasinda net kalite farki var. bi ara yuklerim buraya ornek. Telefonun malzeme kalitesi muhtesem.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Hocam Mavi rengini canli gördüm. Bana coo acik mavi gibi geldi. Tabii ki zevk ve renk meselesi var. Bir de söyle birsey var. Sierra mavisi bir sene icinde eskitecekler (yeni renn cikacak) ama grafit her sene oldugu icin pek eskimiyor. Ayrica Grafit rengi cok hosuma gidiyor, agir duruyor, ve sade.

Siyah herzaman kalitedir. 2. Eli kuvvetlidir herkes alır ama özel renkler tartışılır seven var sevmeyen var.

• oguzhan_48 O kullanıcısına yanıt

Aynen kardesim. Renkler ve zevkler tartisilmaz neticede.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.