Şimdi Ara

Apple iPhone 13 / iPhone 13 Mini [ANA KONU] (611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.422
Cevap
328
Favori
810.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o kisiyi ilk defa ararken ne üzerinden aramak istediginizi soruyor. orada wp i seçmişsiniz sanirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar aranıza yeni katıldım iphone 13 siparişi verdim şuan a54 kullanıyorum.Bu telefonumdaki verilerin hepsini wahtsapp konuşmaları vs de dahil nasıl iphone 13e aktarabilirim ? teşekkürler

• Bazı telefoncular 15 dk da iphone pil değiştirme yazmışlar

ne kadar sağlıklıdırı

• yakogg Y kullanıcısına yanıt

Özellikle dikkat ettim gene de aynısı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 ün mü 14 ün mü kamerası iyi acaba

• Hakan.. kullanıcısına yanıt

14. zaten yeni olan her zaman daha iyidir. Çok büyük fark yok ama.

• hayloft H kullanıcısına yanıt
    Hocam arada 10 bine yakin fark var. Kesinlikle degmez, eger illa iphone alacaksan 13 al gec kalaninada baska bir ihtiyacıni al derim. 13 le yapamayipta 14 ile yapacagin ne olacak? Bi sure sonra emin ol hepsi ayni geliyor. İllaki 13 ile 14 arasinda az biraz fark vardir ama kullanmada farketmezsin bile. Naçizane tavsiyemdir bu. Ama tabi ki durumunuz iyiyse 15 falan derken bunun sonu olmaz. Cika cika 16 yi bekleyim dersin:) tuketim cilginliginin sonu me yazik ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Officer0606 -- 9 Mayıs 2024; 18:13:2 >

Bence ip14 pas geçilecek bir sürüm. Maddi durumda sıkıntı yoksa 15 alınır. Bütçe zorlanacaksa 14 değil daha azına 13 alınır. 12 ile 13 arası çok fark var ama 13-14 arasında ciddi fark yok bazı iyileştirmeler dışında. Kişisel fikir, linç etmeyin.   (13 kullanıyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

13 ün mü 14 ün mü kamerası iyi acaba
    Kameradan ziyade 13 te 4 gb , 14 te ise 6 gb ram var. Bu demek değil bilmem kaç sene sonra 13 iyi çalışmayacak. Fakat yeni alacaksanız 14 öneririm.

çok bi fark bekleme hocam renk olarak beğendiğin varsa tabi 2 modelde farklı renkler var

• PİLOTDENLİ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Move to iOS uygulaması var Google play storeda. İndirdikten sonra yönergeler çıkıyor.

• Dostlar merhaba, eşimin 13 telefonu var aldıgımızdan beri hiç güncellemedik fotoğraflar güzel duruyor fakat yakınlaştıkça pötür pötür pastel boya ile boyanmış gibi hiç hoş değil. Bu genel birşeymi eski k810i var o bile daha kaliteli fotoğraflar yakalar yani. Bilmedigimden soruyorum ayarı ile alakalı birşey mi var güncelleme yapsak düzelir mi ? Bir diğer konuda konuşma esnasında ya sesi gitmiyor ya gelmiyor ikimizde aynı hattı kullanıyoruz o hep bu sorunu yaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpera_18 -- 11 Mayıs 2024; 16:41:15 >
  • alpera_18 A kullanıcısına yanıt
    Hocam cok eski surum kullaniyorsaniz konusmada sesin gidip karsinin gelmemesi gibi sorunlar vardi guncellemeler ile çözülmüştü. Hangi surumdesiniz bilmiyorum ama wifi kopma, konusurken sesin gitmemesi gibi sorunlar vardi cozduler. Ama size guncelleyin falan demiyorum sonra guncelleyip baska sorunlariniz cikarsa sonra beni suclamayin.

• Officer0606 O kullanıcısına yanıt

16.1 de sürüm wifi aramayı aktif edince ses sorunu düzeldi biraz ama fotoğraf çekmeden önce ekranda cam gibi çektikten sonra çamur gibi oluyor Sony k810i var evde o daha net fotoğraf çekiyor  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpera_18 -- 12 Mayıs 2024; 0:23:8 >
  • Merhaba arkadaşlar telefonu bugün aldım öğlen 2 de yüzde yüz oldu çektim şuan saat gece 1 ve şarjım yüzde 13 sizce de az değil mi?

• alpera_18 A kullanıcısına yanıt

Her güncellemeyi indirdim güncelleme ile alakalı mı bilmem ama fotolar gayet iyi pürüzsüz

• Merhabalar videolarda sizde de akşama doğru çekerseniz izler oluyor mu küçük?

• PİLOTDENLİ kullanıcısına yanıt

Normal değil sabah 7:30 100 de 100 fişten çekerim akşam 8 de 45 civarı oluyor

• 
Sayfa: önceki 609610611612613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.