Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wi-Fi ye bağlanması gerek telefonunuzun, bağlıysa eğer internet hızınıza bağlı olarak değişir süre.
  • https://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/iphone-13-geliyor-sarj-girisi-kaldiriliyor-41713585

evet yine haklı çıktık Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]  inşallah tüm modellerde kaldırmaz girişi.

• O belli olmaz 12 de 120 hz olacak deniyordu gelmedi. Daha çoook var bence bunları yazmak tamamen tıklanma amaçlı. İnandırıcı gelmiyor şu an için. Temmuz Ağustosta netleşir herşey zaten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pacodecalli P kullanıcısına yanıt

120HZ kesin bence ama sadece Pro modellerde. LTPO Oled siparişleri Samsung'a geçilmiştir bile :)

• Düz 11 kullanıcısıyım
    Sizce 11 pro ya geçmek mantıklı mı
    Yoksa az daha ekleyp 12 pro mu alayım

12 pro nun pil ömrünü beğenmemişler birkaç inceleme videosunda izledim

12pro alıp kullananların yorumlarını alabilir miyim?

• cio35 C kullanıcısına yanıt
    Dostum imkanın varsa 12 pro max al şarj 👍
  • Dostlar orjinal kılıf geldi. Taktım çok güzel gerçekten kaliteyi hissettiriyor. Biraz pahalı ama telefons iyi bakmamız lazım :)

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Silikon mu deri mi aldınız fotoğrafını paylaşma şansınız var mı ?
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın

• Selam arkadaşlar AliExpress den kılıf aldım ve 6 günde falan geldi taktım hoşuma gitti çok ince karbon desen belki almak isteyenler olur diye resim ve link bırakıyorum saygılar

TRY 71.70 22% İndirim | Lens koruma karbon Fiber desen kılıf için iPhone12 kılıfı iPhone 12 Pro Max karbon Fiber desen kılıf iPhone12 mini
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001602901279.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60014301233&tt=MG&aff_platform=default&sk=_B0iIdR&aff_trace_key=0a9cf3e80121455d85ae162967104f4e-1610593039094-08935-_B0iIdR&shareId=60014301233&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=56902c833ab24dec9f843580ac90a7d0

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]

• Yalnız cihazın gece çekimleri muhteşem ötesi .
    Bu sefer gece çekimi işini çözmüş görünüyor...
    İphone 12 Pro Max ile Gündüz ve Gece Çekimim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 14 Ocak 2021; 8:6:18 >

• scanh kullanıcısına yanıt

Bendeki kılıfın aynısı :)

• selamlar

bir hafta oluyor 512 pro max gold aldım ancak goldun tonunu değiştirmiş apple önceki goldlar gibi koyu değil

ışığın rengine göre silver ya da beyaz gözüküyor çerçevedeki metal kısımlar dahil ışığa cevap veriyor,güzel olmuş

+ lar

• şarjı çok iyi
    • ekran çok iyi, dokunmatik ve akıcılık daha iyi olmuş
    • ses müzik seti gibi yarıya kadar açamıyosun
    • airpods pro bağlantısı hiç kopmadı, 11 pro maxte ara ara gidiyordu
    • 3 ay ücretsiz apple müzik ya da apple tv veriyor, müziği seçtim
    • foto video vs gördüğüm en iyi çekimler

beni rahatsız eden yönleri, çok yoğun kullanıyorum telefonu hem navigasyon hem oyun hem günlük iş vs

• çerçevenin köşeli olması bi süre sonra avuç içini rahatsız ediyor
    • ses ya da diğer tuşlar eski telefonlardaki mekanik basma hissi veriyor
    • biraz ağır
    • çerçeve parlak olduğundan izler belli oluyor

apple kırmızı deri kılıf ve kaliforniya turuncusu cüzdan ile kullanıyorum sarı kırmızı olsun istedim, çok güzel oldu beğeniyorlar

cüzdana ehliyet ve bir kredi kartı tam sığıyor ya da iki kredi kartı, düşmesi mümkün değil, üçüncü de giriyor ancak biraz kasıyor ama kullanılıyor

genel olarak şu ana kadar kullandığım iphoneların içinde (tüm modellerini kullandım ) ilk izlenim ve benimseme sıralaması

1- iphone x

3- 7 plus

2- 12 pro max

benim için sıralama böyle

herkese cihazları hayırlı olsun

• nosfera N kullanıcısına yanıt

resmini koyarmısın sarıkırmızı delisiyiz... bende 12 pro da aynı kombini yapmayı düşünüyorum inş apple gönderirse telefonumu...

• arkadaşlar pro max pasifik blu var bende. sizce deri kılıflarda siyah mı iyi gider yoksa kahverengi mi? kahverengi ilerleyen zamanlarda siyaha çalabilir mi?

Bir de eğer silikonlarda hangi renk yakışıyor pasifik blue'a ben hiç birini yakıştıramadım :(

• Apple online store dan alınan ürünlerde memnuniyet adına ilk 14 günlük süre içerisinde renk değişimi yapmış olan var mı? 8 gün önce aldım.

• scanh kullanıcısına yanıt

hocam ne zaman alacaksınız dün teşhir ürünlerini inceledim 12promax güzel stok yok malesef sipariş sonrası 2 hafta içinde gelir diyorlar.

• Cihazda senden kaynaklı bir fiziksel hasar yok ise sorgusuz sualsiz iade edip yeni rengini alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Apple online store dan alınan ürünlerde memnuniyet adına ilk 14 günlük süre içerisinde renk değişimi yapmış olan var mı? 8 gün önce aldım.

Yapabilirsin

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.