Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim hocam evet inceledim youtube karşılaştırmalarını da izledim gold kaplamasın dan dolayı daha iyi sanırım acaba apple watch 6 stainless steel serisin de olduğu gibi bunlarda da ayrı kaplama mı kullanmış mesela watch 6 stainless steel gold olanı PVD kaplamalı graphite rengi olanı DLC kaplamalı silver olan da yok yani çizilmeye daha uygun DLC daha dayanıklı sanırım bugün gold olanı sipariş geçeceğim

• erezma kullanıcısına yanıt

kesinlikle hocam bazen takıntı oluyor ben de iphone x silver modelini 2-3 çizik yüzünden 2 defa değiştirmek zorun da kaldım insanın canını sıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: w.antilles

Gold genelde bayanlar tarafından tercih ediliyor diye tahmin ediyordum ama erkeklerden kullanan epey var gibi. Pasifik blue ile gold banada hoş görünüyor diğer renklere göre...

bende gold aldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erezma

Eğer sürekli gidip gelmiyorsanız yurtdışı cihazı almayın

ne garantisi var ne de burada yetkili servisler telefona servis imkanı sağlıyorlar paranla bile olsa yapmıyorlar artık

benim başımdan geçti 5 almıştım genpa apple onaylamadığı halde ücret dahilinde tuş değişimi yaptığı halde donanımsal fark yüzünden telefonu bozdu ve cihaz amerıkada bıle garantiden çıktı

çok uzun uğraşlar sonucunda newyorkdakı mağaza müdürü hediye 5 verdi kutusuz ama bir anlamı kalmamıstı

Bunu şu an orada olan bir arkadas için sordum.

Ben telefonlarımı yıllardır ABD den alıyorum. Bahsettiğiniz gibi söyleyenler var ama bir şekilde garanti durumuna istinaden Apple store olmasa da yetkili servisler (kvk vb) yardımcı oluyor diye biliyorum, -ki daha önce 6s kullanırken hizmet aldım. Bugune kadar bildiğimiz bu yöndeydi. Acıkcası böyle bir markanın kendi mağazalarının olduğu bir ülkede garantiyi tamamen kaldıracağını sanmıyorum. Bu sene (ilk kez duydum okudum) "TR global garanti kapsamında değil" gibi farklı söylentiler var ama ABD apple store çalışanları da buna dair net bir şey bilmiyor, hatta her şekilde global garanti kapsamında diyorlar cihazlar için. Hangi kod uyumlu buna dair bir bilgi henüz yok sanırım ? 5G, LTE uyumuna baktığımızda ana sayfada tamamen farklı görünüyor cihaz ve ülke kodları. bu konuda @huysuzihtiyar her sene bilgilendirirdi fakat bu sene henüz netleşmedi durum sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 21 Aralık 2020; 9:46:22 >

• Wilshire W kullanıcısına yanıt
    Apple zorluda iki yıl önce yurtdışı cihazımızı parasıyla bile yaptıramadık. Yurtdışı cihazı olduğu için ilgilenmediler. Benim bildiğim ve tecrübe ettiğim appleın uluslararası garantisi türkiyeyi kapsamadığı yönünde. Aksi yönde tecrübesi olan arkadaşlar varsa burada paylaşırlar zaten
  • Apple dan on siparis acildigi gece 00:07 de siparis verdim
    256gb pro max gold
    Teslim tarihi 6-15 ocak gorunuyor (hadi o ups ten kaynaklaniyor sanirim daha onceki siparislerde de da zun gosterip cok daha erken geldigi oluyordu)

Ancak siparis halen isleniyor gorunuyor, daha gonderime hazirlaniyor asamasina bile gecemedi, apple dan siparis verenlerde durum nedir

(Walla bilsem mediamarkt in kargoya bile verecegini oradan siparis ederdim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt

bu konu ile ilgili forumda epey bi tartışma oldu. Sonuç reseller mağazalar troy, pupa vs. imei kayıtlı cihazlara bakıyorlar 1 yıllığına (iki imei ninde kayıtlı olması gerekiyor)

• ponchik P kullanıcısına yanıt

benimde aynı müsterih ol gelir. Benim sıkıntım son zamanlarda apple ürünlerin kutudan hatalı çıkması hem donanım hem yazılım olarak. hemde çizik hasarlı falan. Onun için geç gelsin güzel gelsin Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] 

• ponchik P kullanıcısına yanıt

Ben cuma günü akşam 256 graphite siparişi verdim. Teslim tarihi 28-4 olarak gözüküyor. Gelecek hafta ulaşır diye düşünüyorum herkesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22’sinde kargolanır, 23’ünde elinizde olur. İstanbul ve çevre illere 23’ünde ulaşır. Gece sipariş verenler. Bence öyle olacak.
  • Hepsiburada'dan alan yok mu :) Bugün kargoya verilecek diye gözüküyor ama, hala hazırlanıyor kısmına bile geçemedik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muticoo

bu konu ile ilgili forumda epey bi tartışma oldu. Sonuç reseller mağazalar troy, pupa vs. imei kayıtlı cihazlara bakıyorlar 1 yıllığına (iki imei ninde kayıtlı olması gerekiyor)

benim bildiğimde bu şekilde @Burak_Clk

• quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

Apple dan on siparis acildigi gece 00:07 de siparis verdim
    256gb pro max gold
    Teslim tarihi 6-15 ocak gorunuyor (hadi o ups ten kaynaklaniyor sanirim daha onceki siparislerde de da zun gosterip cok daha erken geldigi oluyordu)

Ancak siparis halen isleniyor gorunuyor, daha gonderime hazirlaniyor asamasina bile gecemedi, apple dan siparis verenlerde durum nedir

(Walla bilsem mediamarkt in kargoya bile verecegini oradan siparis ederdim)

Bende gece 00:04 de sipariş verirken 24-26 Aralık görünüyordu. Sonra ödemeyi Apple efendi alınca 4-6 Ocak olarak güncellediler. Ama forumda 12 Pro için aynı sorunları yaşayan ve 00:00 civarinda sipariş veren herkesin satışa çıktığı gün sabah 10-12 arası teslim aldıklarını gördük. Büyük ihtimal ile gece ön sipariş veren herkes satışa çıktığı gün yani 23 Aralık gün içinde İstanbuldakiler teslim alır diye düşünüyorum.

Not: Benim sipariş de hala işleniyor görünüyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferkahraman -- 21 Aralık 2020; 11:37:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muticoo

benimde aynı müsterih ol gelir. Benim sıkıntım son zamanlarda apple ürünlerin kutudan hatalı çıkması hem donanım hem yazılım olarak. hemde çizik hasarlı falan. Onun için geç gelsin güzel gelsin  

hangi ürünlerin çizik vs gelmiş. Çok tuhaf öyle bir ihtimal olması imkansız.

• 27’sine kadar 12 prolar stoklara gelir mi acaba yoksa yılbaşından sonraya mı kaldı ?

• Telefonum 11 pro max satılıktı bir sürü alıcı çıktı ama yurtiçi 12 pro bulamadığım için insanlara da mahçup oluyorum. Ne zor işmiş bu cihazı bulmak ya.

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Ben 3 aralıkta 12 pro 128 siparişi verdim bugün kargoya verdiler.(Apple store)
  • Arkadaşlar önemli bir şey sormak istiyorum.

12 Pro Max 128 GB Gold siparişi veren var mı? 00:00 -00:15 saatlari arası sipariş girenlerde şu an durum olarak ne yazıyor?

İstanbul / Kağıthane Saat 00:04 de sipariş verdim durum bu:

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU]
  • zaferkahraman kullanıcısına yanıt
    17 Aralık gecesi 00:00 da 256 GB sipariş ettim aynı sizinki gibi görünüyor hocam işleniyor yazıyor Apple müşteri hizmetleri ile görüştüm biraz önce ürünlerin henüz gümrükten giriş yapmadığını söyledi bayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz_28.

17 Aralık gecesi 00:00 da 256 GB sipariş ettim aynı sizinki gibi görünüyor hocam işleniyor yazıyor Apple müşteri hizmetleri ile görüştüm biraz önce ürünlerin henüz gümrükten giriş yapmadığını söyledi bayan

Hocam sizin renk nedir? 4-6 Ocak mı görünüyor?

Madem gümrükten girmemiş ürünün ön siparişini niye alıyor bu insancıklar !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferkahraman -- 21 Aralık 2020; 13:44:54 >
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.