Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çarşamba verilir büyük ihtimal salı 22 si daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    İphone 11’de gece modunu sadece geniş açılı kameraya koydular (ultra geniş açı ve portede yoktu) İphone 12’de ultra geniş açı ve portreyede koydular. Zaten az yenilik yapıyorlar belli ki portre modunda şimdiden harcamamışlar bu özelliği İphone 13’de artık porte modunda da raw çekebiliyor derler. Hepsi yazılımsal oyun. Samsung önceki modelinin ultra geniş açısına bile gece modunu koymuştu. Ondada işlemci çöp. Avrupa’ya ısınan, şarjı çabuk biten exynosu kakalıyorlar, diğer ülkelerde bariz performans farkı olan Snapdragon’u veriyorlar. Al birini vur ötekine. Apple’nin yeni model çıktığında önceki modelde performans ve şarjı kötüleştirdiği gibi...
  • gazeteci63 G kullanıcısına yanıt
    Bende senin gibi düşünüyorum ama hala apple a alternatif bulamadım samsung da işlemci ve pil sıkıntısı var, huawei de google sıkıntısı, one plus garantisi vs.
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    İşin özeti vazgeçemiyoruz...
    Bir yerden tutuyor, bağlıyor insanı...
    Radikal bağlılıklar bunlar...
    Örneğin klavyesinden vazgeçemiyorum...
    Fotoğraf / video çekiyorum sürekli...
    Samsung’un Amiral gemileride iyi fotoğraf çekiyor, windowsla iletişimi çok kolay ama bu kez videoda İphone’ye yetişemiyor. Bariz farklar var. O kadar kötü bir işlemciyle geliyor ki Samsung 10 bin liralık telefonda ısınma, şarj sorunu nedir yahu...Samsung hantallık, akıcılık konusunda çok gelişti fakat gücünü kısıtlayan berbat bir işlemcisi var. İphone’deki işlemciyi bilgisayara tak onda bile fazlasıyla iş görür
  • gazeteci63 G kullanıcısına yanıt
    S21 de gelecek exynos dan ümitli bir çok kişi bakalım
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Testler çıkar yakında ortaya bende öyle duydum.
    İşlemci sorununu çözerse Samsung alternatif olur
  • kimler ne sipariş verdi ??

• erezma kullanıcısına yanıt

12 pro da karar kıldım renk konusun da kararlaştırınca sipariş geçeceğim silver ile gold arasın da kaldım

• alpercetinn kullanıcısına yanıt
    Promax 256 gold Apple online store :))
  • Beyler 12 pro max için kılıf ve jelatin alacağım. Varmı tavsiye edeceğiniz
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    Çarşamba ya da Perşembe zincir mağaza ya da Türk Telekom’dan alacağım Pro Max pasifik mavi. Diğer renkler 11’lerde de var diye tercih etmeyeceğim.
  • matrx58_ kullanıcısına yanıt
    Spigen’in ürünlerine bak
  • Ben kesinlikle Gold rengini tavsiye ederim. Pro ile Max'in eğer aynıysa renk görünümü, Gold'u tercih edin. Eskiye göre çok klasik bir görünüme sahip gibi görünüyor videolarda. Silver rengi fazla klasikleşti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erezma

Kullanırsın aslında buda usb lightning

ama type-c lighninge geç rahat et

çok iyi bir adaptör buldum indirimle birlikte 26 dolara aldım resimde atmıştım tavsiye ederim kabloyuda kaliteli bir kablo tercih edersen sıkıntısız kullanırsın

Evde baya bi eski sarj aleti ve kablo mevcut

geceden takarsam onlari kullanmayi dusunuyorum...

icinden cikacak kablo icin bir tane anker aldim

su an icin anker ve ve belkin in magsafe li kablosuz sarjlarini bekleme karari aldim acikcasi Tesekkurler yine de

• Gold genelde bayanlar tarafından tercih ediliyor diye tahmin ediyordum ama erkeklerden kullanan epey var gibi. Pasifik blue ile gold banada hoş görünüyor diğer renklere göre...

• Woozie kullanıcısına yanıt

Gold aklım da ki renk hocam ama Silver rengi gerçekten çok hoşuma gidiyor saf beyaz tüm kılıflarla rahatlıkla uyum sağlıyor fakat aklıma takılan hep aynı soru acaba iphone X de olduğu gibi iphone 12 pro serisinde de silver rengi çok çabuk çizilir mi mesela arkadaşım da iphone 12 pro pasifik mavisi var 2 hafta kılıfsız kullandı yanların da boya atması oldu acaba gold renk silver göre daha mı dayanıklı kaplaması

• Yanıltmak gibi olmasın ancak internette yabancı bir sitede gördüğüm bilgiye göre, altın renginin kaplaması daha dayanıklıymış

Düzenleme: Evet şuanda birkaç siteden kontrol ettiğimde altın kaplamasının diğerlerine göre daha dayanıklı olduğunu gördüm. iPhone 12 pro max gold durable yazdığınızda birkaç kaynak çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 21 Aralık 2020; 0:23:18 >
  • matrx58_ kullanıcısına yanıt

Aliexpresden aldım boşa burda fazla para verme şimdi alırsan telefonla nerdeyse aynı anda gelir 12-13 günde geldi

birde kesınlıkle cam modellerden alma sürekli çatlıyorlar

jel esnek vs al kılıf keyıf işi ama düşmeye karşı kullabinacaksan kenarlardan güzel kaplayanlardan al ekran üzerine düşerse daha koruyucu oluyolar

• ponchik P kullanıcısına yanıt

Kablosuz şarj akşamdan takarsan iyi onun dışında gerek yok derim ben aldım bir tane çiftli 10 w lik güzel üründe yavaş kalıyolar artık w v a değerlerine dikkat edin adaptör alırken

• Pasifik mavi alıcam ben kılıfsız pekmkullanmam arkayada önede jel koruma takıcam hatta birtanesı yanlarıda kaplıyor

ama aslında o kadarınıda kullanmak istemıyorum ciddi para harcıyorum sonrasında onlarada bırde sağdan soldan zamanla açılıyolar eğer kaplama olursa boya aymasının resmini çekme şansın varmı ki can sıkıcı olur eğer olurda 😒

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.