Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 Pro Max’ta 11, 11 Pro ve 11 Pro Max’a göre kamera alanında bariz değişimler var. Beklesenizde cebinizden çıkan para aynı oluyor. Fark etmiyor maalesef.
  • muticoo kullanıcısına yanıt

Ben de böyle düşünüyorum. Özellikle bir iPhone'un yazılım desteğini belirleyen en önemli etkenin RAM olduğunu düşünürsek(iPhone 6s serisinin hala yazılım desteği alması), 4 GB'dan 6 GB'a yükseliş bu serinin önünün açık olduğunu gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct2002 -- 20 Aralık 2020; 0:19:47 >
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt

Bende iPhone 6 plus var. Bayağı bir kasıyor ve ben hâlâ acaba değer mi yenilesemmi diye düşünüyorum. . iPhone 11i verip 12 almak gereksiz gbi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön sipariş açıldı ilk dakikalarda siparişi girdik
    Teslim 5-10 ocak dedi

Hala işleniyor diyor

23 ü gelmeyecek anlaşılan

İptal etmek en iyisi gibi

• coral65 C kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer istanbulda değilseniz teslimat süresine +8 gün ekliyorlar bilginiz olsun.Yani teslimat süresinden 8 gün önce kargoya veriyorlar.
  • Le7els kullanıcısına yanıt

Hadi bakalım inşaallah o zaman zaten 23 aralıkta alamayız gibi ellerinde telefon kalmaz gibi geliyor

• ponchik P kullanıcısına yanıt

Kullanırsın aslında buda usb lightning

ama type-c lighninge geç rahat et

çok iyi bir adaptör buldum indirimle birlikte 26 dolara aldım resimde atmıştım tavsiye ederim kabloyuda kaliteli bir kablo tercih edersen sıkıntısız kullanırsın

• Pro max dediğin büyüklüğü 7-8 plus modellerinnbüyüklükleriyle aynı videolarda büyük gibi duruyor

sadece ağırlık farkı var ona göre karar ver

7 plus kullanıyorum 188 grmdı sanırım

pro max 226 grmmı neydi

• gazeteci63 G kullanıcısına yanıt

Aslında ilk iphonelar 649 dolardan çıkardı apple taktik değiştirip birden fazla telefon çıkardığından en düşük model o paralara çıkmaya başladı her model ve hafızaya göre 100 er dolar koydu üstüne

bizdeki zamda zam değil maalesef tl ninndeğer kaybetmesinden kaynaklı adamlar 1100 birime alırken biz 18000 bin birime alıyoruz asgari ücretli bile bir maaşın yarısından azına alabiliyor

bizde 7 katına çıkıyor 😒☹️

• rapBiTT kullanıcısına yanıt

7plus temizse tr cihazı ve herşeyi tam sa 4000 tl sayıyolardı değişimde 6 ile bilgim yok

samsung yeni modelinde yapmıstı ama apple yaparmı bılmem

128 almayın bence artık min 256 alın derim tam performans kullanmak istiyorsanız tabi

32 olan hafızam sürekli dolduğundan 3310 gibi kullanıyorum telefonu

• erezma kullanıcısına yanıt
    128 gb yeterli olur benim için.Şu an kullandığım iPhone 11 , 64 gb.128 tam benlik olur.
  • Wilshire W kullanıcısına yanıt

Eğer sürekli gidip gelmiyorsanız yurtdışı cihazı almayın

ne garantisi var ne de burada yetkili servisler telefona servis imkanı sağlıyorlar paranla bile olsa yapmıyorlar artık

benim başımdan geçti 5 almıştım genpa apple onaylamadığı halde ücret dahilinde tuş değişimi yaptığı halde donanımsal fark yüzünden telefonu bozdu ve cihaz amerıkada bıle garantiden çıktı

çok uzun uğraşlar sonucunda newyorkdakı mağaza müdürü hediye 5 verdi kutusuz ama bir anlamı kalmamıstı

Hayrılısı olsun hocam

ben de hep en az hafızalıyı alırdım ama fotograf ve video yoğunluğum artınca yetmez oldu

256 alıcam eğer kalmazsa kıyıp paraya 512 alıcam beklmek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 210507

Bende iPhone 6 plus var. Bayağı bir kasıyor ve ben hâlâ acaba değer mi yenilesemmi diye düşünüyorum. . iPhone 11i verip 12 almak gereksiz gbi duruyor

Hocam, vereceğiniz o devasa fiyat farkından sonra, yeni telefonun güzelliğini de yaşayamıyorsunuz. Bu kadar para verdim, evet eskisinden güzel ama değmezmiş hissiyatı oluşuyor. Tatmin olmuyorsunuz

• erezma kullanıcısına yanıt

doğrudur hocam yine de kendi adıma bana çok büyük geldi ve ağır ellerim küçük olduğu için ve spor giyindiğim için bana sıkıntı yaratır gibi geliyor ayın 10 un dan beri karar vermeye çalışıyorum :d sipariş veremedim :)

• coral65 C kullanıcısına yanıt

Selamlar, ürün siparişlerinizde hala görünüyor mu ? Bende de işleniyor olarak görünüyordu fakat şimdi komple gitmiş durumda, aradım dosya oluşturdum fakat haftasonu olduğu için işlem yapılamadı, yarına bakacağım artık.

Ürünü alıp 2-3 gün sonrasında siparişler arasında göremeyen var mı ?

• Paradise Lost kullanıcısına yanıt
    Evet ben de göremiyorum. Ama düzelir. Salı günü kargoya verilir diye düşünüyorum geceden aldıysanız.

Bende de yok şu anda.

Ben de göremiyorum. İptal edildi sandım ama çoğu kişi yaşamış sorunu. Sipariş sorgulamak istediğimde ''Bir sorun oluştu.

Talebinizle ilgili bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.''

hatası alıyorum. Umarım yakında düzelir.

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.