Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 27 Kasım 2020; 18:25:15 >

• RZGO R kullanıcısına yanıt

Türkiye de misiniz?

• Le7els kullanıcısına yanıt

Hocam işte bunu diyorum. Sonuçta şarj girişi kaldırılırsa mecbur MagSafe kutudan çıkacak. Gün şarj girişi kaldırılır, bi şekilde yolunu bulup kutuya da hiçbişey koymazlarsa o zaman mecbur alırız. Ama şimdilik çok gereksiz bir aksesuar.

• Nasip olursa bende 12 pro Max’e geçme kararı aldım,Garantisi 6 ay daha devam eden XS max 64gb Gold faturalı cihazım var kaça gider acaba bilen varmı ?
  • k.a.a.n. kullanıcısına yanıt

Temizliğine göre 6.500 - 7.500 arası

• apple kulaküstü kulaklık çıkarak denmişti son lansmanda ama tanıtılmadı. bilgisi olan var mı?

beklemeli mi? AirPods Pro özellikleri, Bose nin ses kalitesi ve rahatlığı olacaksa beklenebilir. yoksa beats yada Sony WH-1000XM3 filan al mı dersiniz?

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Airpods Studio yakın zamanda çıkacak deniyor. En geç Mart’ta AirPods 3 ile beraber tanıtılır muhtemelen. Ama daha erken gelmesi de olası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Airpods Studio yakın zamanda çıkacak deniyor. En geç Mart’ta AirPods 3 ile beraber tanıtılır muhtemelen. Ama daha erken gelmesi de olası.

teşekkür ederim. bekleyeyim bakalım o halde.

AirPods 3 ü de merak ediyorum aslında. AirPods Pro dan daha iyi özelliklere sahip olacak mı acaba? bekleyelim görelim

• son batarya videosu paylaşmam. burdada çok iyi bir değer vermiş. 12promax 3687 batarya kapasitesiyle 9 saat 17 dk ekran süresi veriyor. diğer testlerde bu kadar başarılı değildi.

Batarya yönünden 11 Pro Max'i aratır mı diye endişeler vardı. Anlaşılan aratmayacak.

• Arkadaşlar elimde İPhone 12 pro max için mous şeffaf kılıf ve mous hybrid glass ekran koruyucu mevcut.Mous markası oldukça kaliteli bilen bilir.

kılıf için : https://www.mous.co/products/clear-iphone-12-pro-max-case?variant=31968508510266

ekran koruyucu : https://www.mous.co/products/hybrid-glass-screen-protector-iphone-11?variant=32026185072698

Bu ikisi için istediğim fiyat : 300 TL dir.Ultra koruma istiyorsanız bu kılıftan şaşmayınız.

• onboardx O kullanıcısına yanıt

Hocam linkleri şuraya da atıver de konu biraz üstlerde kalsın ilerde çok lazım olacak bu konu:

https://forum.donanimhaber.com/iphone-12-12-mini-12-pro-12-pro-max-kilif-ve-ekran-koruyucu-tavsiyeleri-ana-konu--146707456

• scanh kullanıcısına yanıt

evet hocam önceki batarya testlerinde iyi bi değer vermiyordu 11pro modellerine göre ama şu video benim aklımı çeldi. ben bile 12promax alınır dedim bu videoyla. ama alsakta kılıfıyla şarj aletiyle 18 binlirayı buluyor çok yüksek rakam bir telefon için. telefondan soğudum bu yüksek fiyatlar yüzünden. 1 ay sonra alacagım zaten bekleyelim bakalım belki bir tık indirim yakalarız düz 12pro için.

Hocam MagSafe ile MagSafe uyumlu kılıf alma. Cidden para israfı başka bişey değil. Al güzelinden bir Spigen kılıf ile orijinal 20W şarj aleti yoluna bak.

İndirimler içinde gözün Turkcell, Amazon ve Hepsiburada gibi sitelerde olsun. 500 ile 1500 TL'ye varan indirimler olacak Pro Max modellerinde bekle gör.

• scanh kullanıcısına yanıt

hocam konuda beraber aktifiz. siz tecrübelisiniz bu konuda indirim olduğu zaman paslaşalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Hocam MagSafe ile MagSafe uyumlu kılıf alma. Cidden para israfı başka bişey değil. Al güzelinden bir Spigen kılıf ile orijinal 20W şarj aleti yoluna bak.

İndirimler içinde gözün Turkcell, Amazon ve Hepsiburada gibi sitelerde olsun. 500 ile 1500 TL'ye varan indirimler olacak Pro Max modellerinde bekle gör.

ben de öyle düşünüyorum. satışların iyi gittiğini zannetmem geçen senelerdeki gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

evet hocam önceki batarya testlerinde iyi bi değer vermiyordu 11pro modellerine göre ama şu video benim aklımı çeldi. ben bile 12promax alınır dedim bu videoyla. ama alsakta kılıfıyla şarj aletiyle 18 binlirayı buluyor çok yüksek rakam bir telefon için. telefondan soğudum bu yüksek fiyatlar yüzünden. 1 ay sonra alacagım zaten bekleyelim bakalım belki bir tık indirim yakalarız düz 12pro için.

Yanlız bu testte 3d gaming olayını çok irdelememişler. iPhone ların oyunlardaki işlemci uyumsuzluğundan olsa gerek hep düşük çıkıyordu. Full sarj ile 3,5 saat oyun oynanıyordu 12 pro modellerinde. Yakın zamanda oyun üreticileri yeni a14 işlemcisine uyumlu güncellemeler gelince sarj süreleri daha da iyileşecektir.

• zaferkahraman kullanıcısına yanıt

o kadarda değil 3.5 saat hiç görmedim testlerde. en düşük 6 saat 7 saat 7.5 saat yinede düşük 11pro modellerine göre. batarya küçültme yanlış hamle oldu bence.

• Bugun Akasya Apple store a gittim. Belki teşhirde 12 yi gösterirler diye. Beklediğim gibi 4 Aralık’ta gelecek dediler.

Bu arada içeriye tek tek alıyorlar o nedenle disarida kuyruk var. Satış ve teknik destek icin 2 ayrı kuyruk oluşturmuşlar.

4 Aralık avm acısıyla mi başlayacak dedim evet dediler. Saat 10 da gideceğiz artık 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfanyus -- 28 Kasım 2020; 20:24:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.