Şimdi Ara

Apple iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max [ANA KONU] (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.565
Cevap
138
Favori
675.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Satılıyor hocam kesin bilgi  

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    İkinci 12 pro olsa olurdu😂
  • RZGO R kullanıcısına yanıt

11 Pro ile mutluyum sağol kardeşim :) bende başlığı 1 aydır beklyirum hala stoklara gelmedi ondan sordum tekrardan iyi günlerde kullanın

• Dün gece ön sipariş açılır açılmaz iPhone 12 Pro Altın Rengi sipariş verecektim ancak, Apple Store üzerinden yalnızca kredi kartı kabul ediliyormuş banka kartını kabul etmiyorlar diğer satıcılarda da altın rengini hiç bulamadım sizin bildiğiniz bir yer var mı arkadaşlar Altın rengi ön siparişe açık olan?

Standart şarj aleti, cihazı 1 saat 40 dakikada sıfırdan yüze şarj ederken MagSafe ile bu süre 4 saate çıkıyormuş sanırım ben de sipariş etmeyi düşünüyordum ama bu videoyu gördüm ve vazgeçeceğim sanırım

• zaferli kullanıcısına yanıt
    11 pro çok iyi telefon👍🏻
    Ben x’den 12 pro’ya geçtim
    Umarım başlık en kısa zamanda gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RZGO -- 27 Kasım 2020; 16:50:26 >
  • Bilgi için sağol👍🏻
  • quote:

Orijinalden alıntı: RZGO

Bugün geldi

Spigen camı nereden temin ettiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ENDERES-5441 kullanıcısına yanıt
    Amazon’dan aldım
  • MagSafe, MagSafe uyumlu kılıf vs şimdilik manasız bir olay. İlerde şarj girişini tamamen kaldırdık MagSafe kutudan çıkacak demeyecekleri ne malum? Tamam adaptör, kulaklık çıktı ama kablo zorunludur sanırım dümdüz cihaz çıkaramazlar herhalde? Ekosistem diyorlar ama bu ekosistem değil, kılıfla şarj kablosuyla ekosistem olmaz. Macbook, iPad, iPhone, Watch, AirPods, Apple TV tamam bunlar ekosistemdir ama gerisini para israfı olarak görüyorum.

Alırım cihazla beraber Spigen ve türevi kaliteli bir kılıf yoluma bakarım. MagSafe, MagSafe uyumlu kılıf falan hiç işim olmaz.

Yurtdışı sanırım burada yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ENDERES-5441 kullanıcısına yanıt
    Evet yurtdışı
  • Magsafe tam bir para tuzağı. Bence hiçbir pratikliği yok. Telefonu ona yapıştırıp alacağım zaman elimle telefondan ayıracaksam o aleti niye kabloyu telefona söküp takmaya tercih edeyim ki magsafe’i? Nasıl bir kullanışlılığı olmuş oluyor? Şekil şemal işte. Başka hiçbir şey değil.
  • scanh kullanıcısına yanıt

airpods pro 2 çıkacaktı hocam onu bekleseydiniz keşke.

aynen hocam hep söylediğim gibi magazada iyice inceledikten sonra alın telefonları içinize sinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 27 Kasım 2020; 18:6:38 >
  • Le7els kullanıcısına yanıt

Hocam AirPods 3 Mart 2021, AirPods Pro 2 Kasım 2021 diyor sızıntılar. Bir süre kullanır sonra 2. elde değerlendirip AirPods 2 Pro'ya geçeriz nasip olursa.

airpodsların ikinci el piyasası varmı ilk defa duydum   adamlar ne yapsa değerli.

• Le7els kullanıcısına yanıt

Var hatta ben almayı düşünüyordum 1300'den Pro ancak bulamadım zamdan sonra 1600'lere kadar çıkardılar ikinci elleri. Özellikle 1000 TL'den falan kelepir düşenler anında gidiyor. Neyse 1300'e ikinci el almadığım iyi oldu 1500'e sıfırı gelmiş oldu  

• Kasva kullanıcısına yanıt

20 watt adaptör 200 lira appleda oda indirimle olmuş. 30 watt adaptör 520 lira . samsungda 25watt 200 lira 45 watt adaptör 300 lira apple aksesuarlarda fiyatları bi tık indirmesi gerekiyor. tüketiciyi çok zorluyor fiyatlarla bide ortada rekabet var.     

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.