Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.799
Cevap
259
Favori
1.014.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bumpuss

Deneyiminiz nasıl hocam? Memnun musunuz?

Hocam öncelikle kesintisiz 8 sene ios tecrübemden sonra android kullanmak biraz farklı gedi doğal olarak ama kullandıkça hoşuma gitmeye başladı appledan farklı olarak kamerası ve ekran kalitesi çok iyi uygulamaların girip çıkması açılış hızı çok iyi 120hz ekrana alıştıktan sonra 60fps kasıyor gibi gelmeye başlıyor. Earbuds plus tam bir teknoloji harikası zaten ayrıca dokunmatik komut algılıyor. Telefonun ses kalitesi çok net ve gür pil ömrü ise iphone ile aşağı yukarı aynı. 7500 bandında alınacak en iyi telefon ama 6000tl daha koyacak param olsaydı iphone 11 pro 256gb ya da 12 pro 128gb alacaktım. Diğer iphonelar bu telefon yanında sönük kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redshift kullanıcısına yanıt

Ben farkındayım.Lakin 11 çıktığında da aynı muhabbetler döndü durdu.Dolar o zamanda çıkıyordu.

Ne yapıldı xr 7.500 den 6,500 düştü 11 de 7.400 den geldi.

10 binden 12 64 gb satması zor.

• FearlessRoom F kullanıcısına yanıt
    12 mini 5,4 inch, 7 4,7 inch değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

12’nin ekranı daha büyük fakat çerçevesiz olduğundan dolayı ölçü olarak 6,7,8in kasasından daha küçük olacak.

• Kahya Yahya kullanıcısına yanıt
    İnşallah öyle olur ama ben 7 sen çok ufak olacağını sanmıyorum, geometrik olarak biraz olmayacak bir şey sanki bu dediğiniz,yine nihai lansmanda belli olur tabi ama...

• maaart M kullanıcısına yanıt
    Örnek videolar mevcut hocam, bir sayısalcı olarak söylüyorum mümkün :) çok az daha ufak.

4gb değil de 6gb ram ile gelecek olsa idi kesinlikle 12 mini alırdım.

• Kahya Yahya kullanıcısına yanıt
    İos da ramin ciddi bir önemi yok 2 GB bile olsa tercihim boyuttan yana 12 mini olacak...

• maaart M kullanıcısına yanıt
    6s’in bile 2gb ram ile hala yaptıkları ortada tabi ki fakat ben 12 pro alıp 5 sene kafam rahat olsun istiyorum. Ekonomi ve fiyatlar malum.

12gb ram ve snapdragon 865’li android cihazlar bile gram güven vermiyor uzun vadede.

• iphone 12 mini düşünüyorum fiyat olarak tr de kaç liradan çıkar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: maaart

Abi yukarida resim attim, video attim.

iPhone 12 mini ekran olcusu buyudu, telefon kuculdu.. iPhone 12 mini, iPhone Se ayarinda, iPhone 6S/7/8 den kucuk minicik bir tel. Fiyatta $649 olucak %90.. Oda yeni kur ve vergilerle 8499 TL olucaktir.

• Hocam yanlışınız var. Apple iphone xr ı da iphone 11 i de 750 dolar başlangıç fiyatı ile tanıttı. Kur ise xr tanıdığıldığı sıralarda dolar 6.5, euro 7.5 iken 11 tanıtıldığı sıralarda dolar 5.8, euro 6.4 seviyelerindeydi. Siz kur yükseldi demişsiniz ama kur düşmüştü. Ondan dolayı da xr dan daha ucuz giriş yaptı 11 Türkiyeye. Ama şuan tam tersi iphone 11 in fiyatı güncellendiğinde 6.8 olan dolar şuan 7.8. Yani insanlar boş boş konuşmuyor fiyatlar artacak diye.

• samsung S10+ kullanıyorum. çok memnunum telefonan. öncesinde hep iphone kullanmıştım.

fakat her gün androidde yeni güvenlik açığı veya bilmem ne uygulaması şifreleri kaydediyormuş haberlerini görmekten artık gına geldi. güvenlii endişelendiriyor.

tekrar iphone'a geçmeyi düşünüyorum. fakat 12'de kulaklık ve şarj aleti olmayacak deniyor. böyle saçma bir şey var mı cidden? eğer öyleyse iphone 13 ü beklerim yani hazır beklemişken.

bi ton para verip, şarj adaptörü gibi en temel cihazı vermeyecekler mi yada kulaklık...?

• pcdaly kullanıcısına yanıt

Bu saatten sonra 12'ye kulaklik ve Sarj Adaptörü vermeyen, 13'e de vermez, sirf bu yüzden bekleyeceksen.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Bu saatten sonra 12'ye kulaklik ve Sarj Adaptörü vermeyen, 13'e de vermez, sirf bu yüzden bekleyeceksen.

belki hatadan geri dönerler belli olmaz.

dönmezlerse yapacak bir şey yok. bi ton para verip içinden en basit bir adaptör ve kulaklık çıkmayacak bir ürünü almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

TR’de vergi olarak avantajlı olmuyor mu bu durum? Zaten içinden çıkan şarj aleti aşırı yavaş şarj ediyor. Onu vermemesi daha iyi.

• 12 mininin ekran çözünürlüğü ne olur sizce ?

• FthK. kullanıcısına yanıt

828 x 1792

• O çözünürlük LCD panel olan Xr ve 11 için ... 12 serisi oled olacak o çözünürlükte çıkmaz şuanki xs veya 11 pro seviyesinde çıkar

• Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]

13 ekim için davetiyeler gelmeye başlamış

• "Hi, Speed" ile ne demek istiyorlar acaba? A14 Chip'i mi, 5G mi?! Yoksa 120Hz mi?! Kafalar karisik

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.