Şimdi Ara

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.794
Cevap
260
Favori
1.013.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 12 de sarj ve kulaklik olmayacak deniyor bu dogru mu?

Simdi ben iphone 12 mini 9000 TL verip ustune, bide 500 TL ye ayri sarj ve kulaklik mi alicam? Bu sartlar beni iyice iphone 11 e goturdu..
  • Ne zaman duyurulacak ve daha da önemlisi ne zmaan ülkemizde satışa çıkar?
  • EmreBY35 kullanıcısına yanıt
    13 Ekim’de etkinlik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar iphone 11 ile iphone 12 mini arasinda kalanlar eğer paraları kısıtlıysa iphone 11 alsınlar. İphone 12mini minimum 9000 tl den çıkıcak bu fiyatinda hepsiburada vs gibi olucagini düşünüyorum . İphone 11 fiyatı apple ın dolar kurunu düzenlemesiyle hepsiburada gibi mağazalarda bile 8000 den asagi bulunamaz hale gelicektir. Benim fikrim şuan 7450 gibi bulunabilen iphone 11'i bütçesi kısıtlı olan arkadaşlar alsınlar derim

• O kadar ikilemdeyim ki... Elimde s10 plus var. Bunu eşime verip iphone 12 almayı düşünüyorum. Ancak çok pahalı. Yine ancak, galiba bu alacağımız son amiral gemisi olacak kur sürekli artıyor. Vergiyi artırmaktan da vazgeçmiyorlar... Ne yapsam kararsızım

• Bumpuss kullanıcısına yanıt
    Alın gitsin. Kur böyle devam ederse bu son alışlar olacak.
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Hocam media markt bütün apple ürünlerine zam yapmış moralim bozuldu. Zamın sinyali demişler :( demiştim daha önce döviz kuru güncellemesi gelmedi henüz diye. ip12 lerin geliş fiyatını düşünmek istemiyorum. Maalesef yaptığım hesap doğru çıkacak :(

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Hocam Mediamarkt o zam muhabbetini her sene yapıyor. 27 bin TL'ye 11 Pro Max 512 GB satıyor aklınız alıyor mu? Yeni cihazların etkinliğine 2 haftadan az bir süre kala Apple Türkiye satıştan kalkacak cihazlara zam yapmaz. Zam zaten 1 Temmuz'da yapıldı ve elde stok var. iPhone 12 modellerinin tamamının beklenenin bile üzerinde pahalı gireceğine hemfikirim ama 11/Pro/Pro Max'e zam geleceğini sanmıyorum.

Diyelim geldi; almayı düşünen arkadaşlar adına üzülürüm. Elinde cihaz olupta 12 modellerine geçmek isteyen arkadaşlar adına sevinirim. Çünkü zam gelirse birçok kişi için geçiş avantajı olacak.
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Valla 27 bin tl nedir yaa. 2006 model km yapmış corolla alırım o paraya. Hocam gerçekten acayip işe girişiyorlar. Benim asıl korkum 11 ler için değil, yeni gelecek 12 serisi bu fiyatları alması. Çok şükür elimde güzel telefon var ama 12 pro max hayalimde vardı. Bunu satıp ona geçmeyi düşünüyordum ama bu fiyatlara zor sanırım. Apple şu etkinliği yapsaydıda ona göre yolumuza baksaydık.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Evet 12'lerde sıkıntı büyük.

12 Mini kesinlikle 9 bin TL ve üzerinde gelecek. 6.1'lik model ve Pro serisine girmiyorum bile. Bu sene mutlaka 20 bin TL sınırı geçilecek 512 GB modelinde. Ama ilk geldiğinde ama geldikten sonraki zamda...
  • Tel alıcam ama bekliyorum belki apple bişey yapar diye 12 mini 8k olursa alırım. 8.5k olursa s20 alıcam.

mevcut tel ip6 16gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaplan261 -- 1 Ekim 2020; 4:16:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaplan261

Tel alıcam ama bekliyorum belki apple bişey yapar diye 12 mini 8k olursa alırım. 8.5k olursa s20 alıcam.

mevcut tel ip6 16gb
    Bende de 7 plus var. 4. senesi dolmak üzere. Yeni nesil bi iphone alırım diyordum ama gün geçtikçe fiyatlar arşa çıkıyor. En son lanet olsun diyip 3-4 binlik bi orta alt samsung alacağım heralde
  • Kaplan261 kullanıcısına yanıt
    Bende iphone 12 mini dusunuyordum. Ama boyutu cok ufak.. Ekrani daha genis olsada bildigin iphone SE nin ilk versiyonu nerdeyse.. Simdi buna 9000 TL verip, ustune 500 TL sarj ve kulaklik alip, 500 TL kilif ve ekran koruyucu vermek yerine iphone 11 dusunuyorum..

Cok kucuk tel ya..

Apple iPhone 12 / iPhone 12 Mini [ANA KONU]
  • iPhone 12'ler çıkınca iPhone 11'lerin fiyatı düşecek mi çok merak ediyorum. Hatta merak etmekle kalmıyor artacaksa veya aynı kalacaksa alıveriyim boşuna beklemeyeyim.
  • Apple 90hz bile koymayı düşünmediği ve çentiğin küçülme ihtimali düşük olduğu için X'le bir süre daha devam gibi görünüyor kafam atıp S20 FE falan alabilirim zaten 6.1" 12 8999tl'yi geçerse geçmiş olsun.
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Geçmeme ihtimali yok. 6.1 inçlik düz model 10 bin bandını bile geçerse şaşırmayın.
    Bende aynı düşüncedeyim fakat dolar rahat durmuyor

iPhone 11 cikis fiyati 7300 TL Turkiye de, bu fiyatin altina satan satici zaten mal alim satimindan zarar eder, ustune birde kur ve enflasyondan zarar eder. Yani dusmesi gibi bir mucize olursa en dusuk 7300 TL olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Geçmeme ihtimali yok. 6.1 inçlik düz model 10 bin bandını bile geçerse şaşırmayın.
    Geçme ihtimalinin yükseek olduğunu bende biliyorum ancak 11'in 7bin bandında alıbildiği bir yerde üstüne +3bin eklerse en fazla 11'in satışını arttırmış olur, 5.4 bekleyenler hariç kabul edilebilir bir limiti geçiyor.
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Hocam tahminen 11 modellerinin tamamı resmi site ve mağaza satışından kalkacak. 12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, SE2, XR resmi satışa devam edecek. iPhone 11 yeni çıkacak cihazlara göre nispeten uygun fiyatlı olacağı için alışveriş sitelerindeki stoklar hızlıca tükenecektir.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.