Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (2013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
484
Favori
2.593.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de OTA ile yaptım hocam ancak nedense bariz şarj hızlı bitiyor…Cihazdan cihaza fark ediyor demek ki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Instagrama ne zaman hikayeye video atsam hep görüntü kalitesini bozuyor. Baya bildiğin düşük kalite. Çekerken öyle değil çok net ama hikayede paylaşınca berbat. Kendi kamerasıyla denedim instagram kamerası ile denedim sonuç hep aynı. Neden böyle oluyor. Milletin attığı hikâyelere bakıyorum mis gibi. Android ile atan bile benden net. İphone 11 kullanıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Night King kullanıcısına yanıt
    Instagram ayarlar > hesap > veri kullanımı > yüksek kalitede yüklemeler açık olmalı.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebugra -- 27 Temmuz 2022; 14:4:14 >
    upload hızı ve gün ışığı önemli etkenler

• Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ayarlarda yükleme kalitesiyle ilgili bir ayar var kapaliyda onu açın.

• yakogg Y kullanıcısına yanıt

teşekkürler. bir de video çekerken instagram kamerıyla mı normal kamerayla mı çekmek lazım. ben normal kamerayla 1080p 60 fps video çekip atıyorum.

• whatsapp bildirim sorunu nasıl düzelir? hat ile alakası olabilir mi? son sürümümü yüklemek lazm

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Ben yaşadım bu sorunu. Delirmek üzereydim. iOS 15.6 geldi
    Anında güncelledim. Sorunum düzeldi çok şükür 😂

Güncelleme: Hay şom ağzıma.. Bu mesajı yazdıktan sonra sorun başladı yine.. whatsApp bildirimleri gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bastien -- 29 Temmuz 2022; 8:52:30 >
  • 2021 11.ayında aldığım ıphone 11 bakın şarjda asla elime almam %20 altına düşmeden şarja takar %100 olunca alırım bi güncelleme yaptık anasını satayım %92 düştü bataryam bu ne ya arkadaş şarjda oynuyor ediyor 1 seneyi geçti halen %97 falan yani bunda bi yanlışlık mı var benim telefon mu sıkıntılı dostlar ?

• TheDanışma kullanıcısına yanıt

vala bu pil işi birazda şans gecen garantisi bitmiş acılmamıs 11pro satıldı pil95di

keza 16ay pil 98 99 12 falan vardı,kullanmıyorlar mı cihazları anlamadım :)

bizle yasayacak değil ya hocam cihazın keyfini cıkarın gitsin

• Bastien kullanıcısına yanıt

bu sorun sadece 11lerde oluyor galiba

Ara ara düzelir sonra tekrar başlıyor

• Bastien kullanıcısına yanıt

hattan olma ihtimali var mıdır diyeceğim ama 7 plusta bu sorunu asamadıgımızdan 11 aldık bundada cıktı karsımıza :)

Aynı hattı kullanan hiç bir tanıdığımda bu sorun yok. Apple veya android hiç birinde sorun yok. Sadece iPhone 11'e özel galiba. Şuan düzeldi mesela, ama bazen günlerce sürüyor

• hızlı şarj için type-c lightning kablo önerileriniz var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    Mcdodo, spigenin kablolarına bakabilirsiniz. Fiyatı uygun dayanıklı sağlam kabloları var.

• Uncharitable U kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığım kablo kalmadı belki de. Mcdodo ürünleri güzel ama çok kısa zamanda bozuluyor (herkesde aynı şekilde olmadı tabiki). Spigen veya baseus alın ama çok ucuz modellerinden değil biraz daha iyisinden. Ben genel olarak baseus kullanıyorum ve çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 29 Temmuz 2022; 14:50:44 >
  • ben de ugreen den memnunum. Baseus geçen sene amazon indiriminden aldım. neredeyse hepsi bozuldu. bu iş biraz şans işi. spigen galiba en sağlamı.

• 
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.