Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (2014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.832
Cevap
481
Favori
2.591.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20122013201420152016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabada apple carplay kullanmak için kablo arıyorum. kablo karmaşası olmaması için spiral az yer kaplayan bir kablo olmalı. tavsiye verebilecek olan varmıdır?

• video çekerken instagram kamerasıyla mı normal kamerayla mı çekmek lazım. yani hangisi daha kaliteli olur instagrama atarken. ben normal kamerayla 1080p 60 fps video çekip atıyorum.

• Night King kullanıcısına yanıt
    Instagram kamerası android gibi kameraya yazılımına erişim sorunu yaşamadığından neredeyse çoğu ios uygulamasından kameraya tam kalitede erişim sağlayabilirsiniz ancak burada detaylar farklılık gösterebilir. Yani instagram'ın çözünürlüğü ve fps'ini bilmediğimden siz yine de kendi kamera uygulamasından çekmeye devam edebilirsiniz ama büyük ihtimalle en azından 1080p çekiyordu fakat 30 fps'de olabilir bilemiyorum o kadarını.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • silver47 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba ben de ip 11 kullanıyorum ios 15,6 güncellemesinden sonra video, ağır çekim ve normal kamerada 0,5 e alınca kamerada dalgalanma şeklinde karıncalanma sorunu var mı acaba sizde de bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar da varsa yazarsa çok sevinirim telefonu yeni aldım yazılımsal mı donanımsal mı emin olamadım

• manesnuc kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgurkkmn O kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf modunda 0.5 e alınca hafif titreşim tarzı pürüz oluyor. Video modunda 0.5 e alınca bir sıkıntı olmuyor pürüzsüz geçiyor. Hızlı çekim ve ağır çekimde ise 0.5 e alınca hafiften ekran bulanıklaşıyor.

• silver47 kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağ olun hocam videoyu aydınlık bir alanda mı denediniz yoksa düşük ışıkta mı ben de ortam aydınlığı azaldıkça 0,5 de aşırı karıncalanma yapıyor

• ozgurkkmn O kullanıcısına yanıt
    Düşük ışıkta denedim. Ama bunun bir yazılımsal veya donanımsal sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Yani normal bence.

• TexasRanger kullanıcısına yanıt
  • Merhabalar. 6s’ten 11’e geçtim. 6s’te iken ekranı kaldırınca uyandır+parmak izi okuyucu ile ekran ikinci bir müdahaleye kalmaksızın direkt açılıyordu. Şimdi Face Id ile kilidi açınca ekranı yukarı kaydırmadan ekranı açmanın bir ayarı var mıdır?

• EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt
    yok maalesef kaldırmanız gerek

Çok Büyük problem değil alışıyorsun unutup gidiyorsun zamanla  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 1 Ağustos 2022; 14:36:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Maalesef yok ancak bu aslında biraz da önlem sayılır. Böyle olması gayet yerinde bir karar ve parmağınızı koymak yerine yüzünüzü okuyunca yukarıya kaydırmak aynı şey sayılır, zamanla çok rahat alışabileceğiniz bir özellik.

• TexasRanger kullanıcısına yanıt

TTec kullanıyorum arabada, memnunum açıkçası. Ben 1 m'lik kullanıyorum ama 50 cm olanı da mevcut. Amazon'dan almıştım şu anda satılmıyor ama benzerini bulabilirseniz uygun fiyata bir çözüm olur.

• 9 aylık cihaz 20w adaptörle şarj ederim %20 altında düşmeden takar %100 olmadan almam şarjdayken oynamam telefonda oyunda oynamam sadece sosyal medya takılıyorum pil ömrüü %92 sizce normal mi yoksa servis görmeli mi ?

• TheDanışma kullanıcısına yanıt
    Normal
    Benim cihaz 15 aylık
    89 da

• beyler iphone 11 siparişi geçeceğim simdi. Fiyatlarda ucmuş. ne yazıkki 13700 tl den alıyorum. iphone 6-7 şarj adaptörleri var. Bunları kullanabilir miyim?

• Atlanta34 kullanıcısına yanıt
    Yavaş şarj olarak kullanılırsın üstat da iPhone 11 e de o fiyat bilemedim şimdi.

• Atlanta34 kullanıcısına yanıt
    bence temiz ikinci el 1-2 aylık chazlara bak hocam.şarj aletiyle 14 bine gelecek çok para gerçekten

• 
Sayfa: önceki 20122013201420152016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.