Şimdi Ara

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU] (1618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.857
Cevap
484
Favori
2.593.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar cihazım 4 aylık. Eski kablomu kullanıyordum bu zamana kadar dün kutudaki kabloyu kullanmak istedim fakat temassızlık var gibi 10 kere çıkar tak yapsam 1inde sarj ediyor.
    Kablonun garantisi varmı acaba?
    Kabloda ezilme veya yırtık yok hiç kullanmadım
  • esasmevzi E kullanıcısına yanıt
    Güzel kılıfmış varmı acaba satışta olan benzer kılıf
  • İphone 7 cihazımı 4 yıl sonra satıp iPhone 11 geçiş yaptım. 7 de beni şarj ve ekran boyutu aşırı zorlamaya başlamıştı onun dışında bir sıkıntı yaşamıyordum. 11 ile gerçekten aradığımı buldum diyebilirim. i7 32 GB cihazı da 4 sene önce yurtdışından 2200 gibi bir fiyata almıştım aynı fiyata sattım ülkenin geldiği durum üzücü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scuderia. kullanıcısına yanıt
    Telefonla beraber tüm aksesuarlar da garantilidir
  • Scuderia. kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonunun jarz giriş yerinde toz kir birikmesi olabilir oraya kürdanla vb dikkatlice temizlerseniz tık sesini rahat duyarsınız
  • Spigen iphone 11 ekran koruyucusu arıyorum arkadaşlar amazon hb spigen sitesi hiçbir yerde stok kalmamış. Ne zaman gelir acaba
  • Merhabalar
    Annemin telefonunda siri'yi verimli olarak kullanamıyoruz.
    Kimileri Siri ile çok rahat arayabiliyorken bazılarını aramıyor.

Aşkım ara diyoruz böyle biri yok diyor eşim ara diyip isim sorunca aşkım söyleyip kaydettiriyoruz tamam kaydediyorum diyip arıyor kapatıyorum eşim ara diyorum eşin'in adı soyadı ne diye tekrar soruyor unutuyor hemen

Telefon iPhone 11 64 GB

• arkadaşlar 5 yıl 4 aydır iPhone 6s Plus 64 gb kullanıyorum. yeni bir telefon alacağım. samsung galaxy s10 lite 5.675 liraya almak mı mantıklı yoksa iPhone 11 128 gb 7.950 liraya almak mı mantıklı ve doğru bir seçim olur?

• iCrush kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var çözemedim.
  • teknoman007 T kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun süredir iPhone kullanmışsınız android'i yabancılayacaksınız bir süre ayrıca şuana kadar iyisiyle kötüsüyle hep android kullandım ama sonunda tak etti bundan sonraki telefonumu android alacağım diye stabilliğe önem veren biriyim saçma sapan hatalar almak sinirimi bozuyor.
    Eğer iPhone 6 dan memnunsanız iPhone 11 almanızı tavsiye ederim batarya konusunda 11'in gelişimi de ortada 6 da bataryadan memnun olmadığınızı düşünerek yazdım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Hocam herhangi bir açıklama sebep vs. var mı ?
    Yazılımsal bir sorun olduğu apaçık ortada birkaç yazı okudum ios 14 ile geldi bu sorun diye
    Acaba herkeste bu sorun var mı ?

iPhone 6 değil iPhone 6s Plus kullanıyorum. iphone 6s plus ile batarya sorunu yaşamadım. telefonda oyun oynayan biri değilim bu yüzden iphone 6s plus bir günü çıkarıyor

• teknoman007 T kullanıcısına yanıt
    Böyle ufak detaylara takılmanız beni biraz şaşırttı hocam :)

ufak detay değil bence çok ciddi bir detay çünkü iphone 6 cihazında 1810 mAh batarya var fakat iphone 6s plus cihazında 2750 mAh batarya var. bu da ekran süresini ciddi oranda etkiler :)

• 11 pm için 12 serisinde olduğu gibi hafif köşeli duracak bi kılıf var mı bildiğiniz
  • Merhaba ekranı aşağı kaydırınca arama butonu ve bazı kısayol uygulamarı geliyorken son güncellemeden sonra düz flue bir ekran geliyor sadece. Nasıl düzeltebilirim ?

• Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    [Ayarlar > Siri ve Arama kısmına girip fotoğrafta gösterdiğim yerdekileri aktif etmelisiniz. Ana ekran önerileri kapanmış olabilir. Eğer hepsi açıksa ve yine gelmiyorsa hepsini kapatıp tekrar açın ya da telefonu kapatıp açın.

Apple iPhone 11 / Pro / Pro Max [ANA KONU]
  • Teşekkür ederim düzeldi @manesnuc

• quote:

Orijinalden alıntı: iCrush

Hocam herhangi bir açıklama sebep vs. var mı ?
    Yazılımsal bir sorun olduğu apaçık ortada birkaç yazı okudum ios 14 ile geldi bu sorun diye
    Acaba herkeste bu sorun var mı ?
    Rehberdeki kayıtlı kişinin isminde Türkçe karakter var ise Siri sesli arama yapamıyor maalesef. İos 14 ile gelen bir sorun ve Apple bundan haberdar. Çözeceğiz diyorlar, bekliyoruz.
  • Arkadaslar merhaba iphone 11 256gb beyaz çift simkartli telefonum satiliktir yeni yasaya gore kendi pasaportuma kayitli 8 ay sonra tum hatlara acik olarak kullanilabilir

• 
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.