A

Teğmen
24 Şubat 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba,

Üreticinin tavsiye ettiği basınçlar şu şekilde önler 40 arkalar 35. Geçen gün balans yaptırdım ve lastikleri bu şekilde bastırdım. Soğukken ekranda görüyorum doğru basınçlar, fakat yol yaptıkça lastikler çok ısınıyor ve hemen önler 45 arkalar 40 falan oluyor ve lastik sıcaklıkları 55-56 derecelerde oluyor. Şimdi benim ısınınca önler 40 arkalar 35 olması gerek değil mi? Bunun için lastikleri kaç psi e indirmem gerek?

Teşekkürler.
Arkadaşlar yeni kasa a - cla kullanıcıları olarak bir whatsapp grubu oluşturmak istiyoruz. Grupta araçlarda yaşadığımız sorunları birlikte paylaşarak çözüme kavuşturmak öncelikle hedef. Katılmak isteyenler dm den yazabilirler.
Arkadaşlar herkese merhaba,

Bu kış araç değiştirdiğim için kışlık lastiklerimin ebatları farklı oldu. Şöyle geçen sene goodyear ultragrip 8 almıştım 245/45/r18. Bu sene aracımı değiştirdim fakat aracımın orjinal lastik ebatları 225/45/r18. Şimdi bu lastikleri taktım aracımın fakat lastik basıncını yine üreticinin önerdiği gibi mi basayım yoksa biraz az ya da fazla mı?

Önerilen basınçlar: önler 270(39 psi)
Arkalar:230(33psi)

Teşekkürler.
Yeni cla 180d alma arefesindeyim. Nasıl bir araçtır eski kasasına göre. Artıları, eksileri nedir?

Teşekkürler.
Arkadaşlar imzalar kapalı ama dönüş imkanı var mı herhangi bir şekilde?
Merhaba arkadaşlar,

3 gün önce hp omen 17 inch modelini aldım:http://www.vatanbilgisayar.com/omen-by-hp-17-an005nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-2tb-256ssd-17-3-gtx1050ti-w10.html

Sorum şu ilk oyun olarak cs go indirdim fakat fps sorunum var xbox gr kapatılamıyor windows sürümümden dolayı.
Geforce experience den battery boosteru kapattım.
Oyunda genelde 80-90 fps lerde ara sıra 10-20 düşüyo bu sorunun sebebi ne olabilir arkadaşlar. Bu arada mimarlıl okuyorum pc de autocad 3dsmax photoshop gibi uygulamalar mevcut.

Son olarak ssd dediğimiz şey yerel disk c oluyor değil mi? Steami doğal olarak oyunları d ye yüklicem. Bilgisayarımın hdd hızı 5400 bu bir sıkıntı yaratırmı oyunlarda fps açısından.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 123
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 185 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 62 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.